מוצר חדש מיבואני רודי פרוג'קט: שעוני Luminox של ה Navy Seals!

 חברת פוראקטיב, יבואנית Rudy Project לישראל נכנסת לתחום חדש ומשלים למשקפיים עם עוד מוצר טכנולוגי ולביש: שעוני לומינוקס – Luminox. רוכבי אופניים, במיוחד אופני הרים הם חלק מסגמנט ה Outdoors בספורט ופנאי, וזה מוצר נוסף מהיבואן שאימץ את ענף האופניים והענף אימץ אותו.  האם זה השעון שנתחיל לראות על ידי הרוכבים? 

כמו הרבה סיפורי הצלחה אמריקאים, חברת Luminox קמה מתוך הבנה שיש בשוק דרישה שצריך לספק או בעיה שמחפשת פתרון: כל מי שמשתמש בשעוני יד מכיר את הבעיה הזו – הקושי לראות מה השעה בלילה. רוב שעוני המחוגים יציגו את השעה בחשכה הם צריכים מקור אור שיאיר ו"יטעין" את החומר הזוהר שעל המחוגים והספרות ואז אלה צוברים אנרגיה ומאירים. הבעיה מתחילה כשיש חושך מוחלט או קרוב למוחלט. כל אחד מכיר את זה – אתם קמים באמצע הלילה ואי אפשר לראות מה השעה…

 

 

A3097 (1)

 

בארי כהן (Barry Cohen), מומחה בתחום השעונים, נתקל במנגנון תאורה שוויצרי שאינו דורש אנרגיה חיצונית ומיד הבין שניתן להשתמש בטכנולוגיה להקל על קריאת שעונים בתנאי חושך ותאורה חלשה. בארי ביקש מחברו ריצ'ארד טימבו (Richard Timbo) לחבור אליו ויחד ייסדו בשנת 1989 את חברת Luminox. בלטינית פירוש המילה Lumi הוא אור והמילה Nox לילה. הם חתרו לייצר שעוני ספורט איכותיים הכוללים מערכת תאורה מתקדמת וייחודית. המוצר שלהם פותר את הבעיה הזו ומאפשר לכל אחד לראות מה השעה בכל תנאי תאורה.

 

YouTube Preview Image

טכנולוגיית תאורה- Luminox Light Technology

טכנולוגיית התאורה של Luminox, ה- LLT מאפשרת לקרוא שעון בבהירות ובקלות ללא תלות בתנאי התאורה, אפילו בחושך מוחלט עד 25 שנים. היכולת לקרוא שעון בכל תנאי ומצב ממלא תפקיד חשוב בביצוע משימות של גופי צבא וביטחון שונים, לכן נוצר הקשר עם יחידת ה Navy SEAL לצורך ייצור שעון צלילה לפי המפרט שדרשו, ולכן נוצר הקשר עם טייסי חיל האוויר האמריקאי. אלה כמובן שתי דוגמאות מבין הגופים להם Luminox מספקת שעונים.

לגבי כלל האוכלוסיה- בטוח נתקלתם במצב בו הייתם צריכים להדליק אור או ללחוץ על כפתור בשעון באמצע הלילה… כשתענדו שעון Luminox למשך שבוע תיווכחו בעצמכם כיצד הדבר הזה פשוט מקל על החיים ועד כמה הוא שימושי ונוח.


שעון3

ייצור שעוני Luminox כולל שלבים נוספים מאלה הנהוגים בייצור שעונים אחרים. מערכת התאורה הייחודית מותקנת בכל שעון ושעון. זהו תהליך יקר שמאריך את תהליך הייצור, אך זה גם מה שמייחד את שעוני Luminox.

טכנולוגיית התאורה הייחודית של Luminox, ה- LLT מאפשרת לקרוא שעון בבהירות ובקלות ללא תלות בתנאי התאורה, אפילו בחושך מוחלט עד 25 שנים. רוב מערכות התאורה בשוק השעונים דורשות "הטענה" בחשיפה למקור אור שדועכת במהרה, או שימוש בלחצן תאורה המשתמש באנרגיית הסוללה של השעון.

Luminox משתמשת בטכנולוגיה שפותחה לשימושים צבאיים והינה ייחודית בתחום השעונים. בכל שעון מותקנות קפסולות המכילות גז המפיץ אור באופן תמידי- על המחוגים, סימוני השעות ובחלק מהדגמים גם על החוגה. לכן ניתן לקרוא את השעה במהירות ובכל תנאי תאורה.

השעונים מחולקים לשלוש קטגוריות- SEA- הכוללים בעיקר שעוני צלילה בעיצובים שונים ובעלי תכונות מגוונות, החל משעונים פשוטים עד שעונים מקצועיים העמידים עד לעומק של 500 מטר. AIR- שעוני טייסים מקצועיים שכל אחד מהם מושפע בתכנון מסוגי מטוסים שונים. LAND- סדרה של שעונים שתוכננו לשרת יחידות משטרה וצבא, קיימים דגמים יותר אגרסיביים ולעומתם גם דגמים קלאסיים ומעודנים יותר.

שעון.JPG6.jpg_ night

טכנולוגיית תאורה ייחודית

דגם ה The Navy SEALs

שעון ה Navy SEALs הידוע הוא הדגם שהפך את Luminox למפורסמת. ברור שמעבר ליכולות תאורת הלילה המהפכניות של השעונים האלה, הם גם חייבים להיות אמינים וחזקים במיוחד כדי להתאים לקהל המטרה הזה. איש הרכש של היחידה ניק נורט' (Nick North), התבקש למצוא שעון אמין למשימות ליליות ומצא את מבוקשו בתערוכה שבה הוצגו מוצרי Luminox. הוא עבד עם בארי כהן לפתח שעון עבור היחידה וכך נוצר שעון ה Navy SEALs.

לאחר ש-Luminox סיפקה את השעונים ליחידה הם החלו גם לשווק את השעונים בשוק הכללי, בתחילה בארה"ב ולאחר מכן בשאר העולם. Luminox פנו לטייסי חיל האוויר האמריקאי המטיסים את מטוס החמקן F-117, הם פיתחו שעון עבורם ויצרו קשר עם יצרנית המטוס לוקהיד מרטין (Lockheed Martin). בסופו של דבר נוצר שיתוף פעולה במסגרתו Luminox מייצרים בלעדית שעונים עבור לוקהיד מרטין.

במהלך 20 השנים מאז הקמת החברה, Luminox לא סטתה מאותו קו בו החלה ולראיה כמות יחידות הצבא והגופים הנוספים ברחבי העולם שאימצו את השעונים כציוד סטנדרטי. לאור ההצלחה של השעונים בקרב גופים אלה, גם לקוחות המחפשים שעונים עמידים לשימוש יומיומי ימצאו את מבוקשם בקולקציה הרחבה ש  Luminox מציעה. Luminox מחוייבת להמשיך לפתח, לעצב ולאמץ טכנולוגיה חדשה על מנת להמשיך לייצר שעונים איכותיים עם ביצועים ללא פשרות.

5שעון

מדוע פוראקטיב יבואנית Rudy Project החליטה לייצג את Luminox?

"חלק גדול מהעבודה שלנו היא בתחום הביטחוני מול גופים שונים, אזרחיים וממשלתיים. חיפשנו מוצר שיתאים ללקוחות הקיימים שלנו, מוצר ייחודי, שונה, איכותי שיענה על צורך זה. אנחנו בקשר עם חברת Luminox כבר מספר שנים, עכשיו הבשיל הקשר והתחלנו לייצג אותם בארץ באופן רשמי החל מחודש נובמבר האחרון", מספר אור ענר מפוראקטיב. טווח המחירים החל מ 1000 שח וכמעט עד 10,000 שח לשעונים מקצועיים בעלי מנגנונים אוטומטיים.

הנה סרט שמדגים את רמת האיכות הגבוהה של השעונים האלה, המיוצרים בשוויץ:

YouTube Preview Image

היכן ניתן להתרשם?

בשלושת חנויות היבואן של Rudy Project בכפר נטר, תל אביב ויקנעם:

  1. באיזור השרון ועמק חפר – בכפר-נטר, רח' השלום 8, טל' 09-8997929. הסניף הראשי.
  2. בתל-אביב וגוש דן: הדר-יוסף, טל' 03-6410966 – במבנה הטבעות האולימפיות הצמוד לאצטדיון.
  3. באיזור הצפון – יוקנעם – ב"כוכב יוקנעם", טל' 04-9594445 – צמוד לתחנת הדלק של פז.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר www.luminox.co.il

כתבות מפרסמים

אודות כתבות מפרסמים

כתבות מפרסמים הן מטעם הספונסרים שלנו: החברות והמשווקים בענף האופניים שבחרו ב BIKEPANEL כדי לספר לכם על הדברים המעניינים שיש להם להציע לכם. בזכותם כולנו נהנים מהתוכן ובזכותם אנחנו יכולים להשקיע בפיתוחו ובקידומו. פרגנו לספונסרים של BIKEPANEL – בשביל שנוכל לפעול בצורה איכותית וכדי שיהיה תמיד כיף לקרוא "את מה שמעניין אותנו על אופניים"!