קבוצת רכישה לשבועיים בלבד – הקיט החדש והמסובסד של BIKEPANEL!

אחת לשנה בערך אנחנו יוצאים בפינוק מסובסד לקוראים בחליפות הרכיבה של BIKEPANEL, והשנה בעיצוב ייחודי מחודש שמתאים גם לרוכבי כביש וגם לרוכבי שטח. במהלך השבועיים הקרובים בלבד נאסוף מצטרפים לרכישה מסובסדת של חליפת הרכיבה הבאה שלנו – רק 499 ש"ח לחליפת קצה של GSG!  אם אתם מחפשים חליפת רכיבה איכותית ממש במחיר עלות – זו ההזדמנות שלכם!

הצטרפו לקבוצת הרכישה של החליפה בקישור זה

כדי להחזיר חזרה לקהילה שאנחנו חייבים לה – הרוכבים, דיברנו עם זוהר רובין (רובילייף – GSG) היבואן לישראל, ויתרנו בעצמנו על כל הרווח, וכיסחנו את המחיר למחיר חסר תקדים של 499 שקלים לחליפה שלמה: ביב + חולצה! (כולל מע"מ). מדובר בחליפה שחליפות מקבילות אליה מהיצרנים המובילים עולות כפול ויותר. במבצע כזה, אנחנו חושבים שאין מה להתלבט. (לכל שאלה או בירור – אנא השתמשו בטופס יצירת הקשר באתר רובילייף)

חשוב: יש רק שבועיים להצטרף להזמנה. ב 15 ביוני סוגרים וההזמנה יוצאת!

2016 final

העיצוב הפעם: גם לכביש וגם לשטח

רוכבי השטח רוצים שהחליפה לא תהייה בהירה מדי ובמיוחד מקטעים לבנים עוברים את הזמן פחות טוב והופכים אפרפרים. אז הבסיס של החליפה הזו הוא הפעם שחור בלבד. רוכבי כביש מצד שני רוצים ניראות. הקיט הזוהר מקצין את הדבר הזה לקצוות, אבל לא כל אחד מסוגל לרכוב עם המוחצנות הזו… אז החליפה הפעם לקחה את הטוב מכל העולמות: תכנון שמתאים לרוכבי שטח, עם היבטים משמעותיים של ניראות לרוכבי הכביש.

על גבי המטרות האלה רצינו מצד אחד להמשיך את המסורת של העיצוב המוצלח הראשון שלנו, אבל גם לעדכן אותו ולתת לו שיפורים ומראה עדכני – אז שברנו קצת את הפסים, והכנסנו את צבעי מותג BIKEPANEL המעודכן לחליפה החדשה. לטעמנו יצא פצצה!

לפרגון לעצמכם ולבייקפאנל: כנסו לפה והזמינו!

השיטה פשוטה: מזמינים, מייצרים, מקבלים.

  1. מבינים שמדובר בחליפה הכי טובה שתוכלו לשים את ידכם עליה בתקציב של 499 ש"ח. עשרות רוכבים כבר יודעים את זה.
  2. מזמינים חליפה – אפשר לעשות את זה במהלך השבועיים הראשונים של יוני בלבד!
  3. האיטלקים אוהבים את חופשת הקיץ שלהם… אז מחכים להם חודשיים לייצור קסטום במיוחד עבורינו ב GSG איטליה.
  4. באמצע אוגוסט מקבלים את החליפות ואוספים אותן מזוהר רובין – רובילייף GSG.

איך מזמינים? נכנסים לאתר רובילייף, קונים את החליפה באתר, ובתוך שבועיים בדיוק נוציא את ההזמנות ונארגן את החליפות עוד לפני תום הקיץ.

עיצוב ייחודי במפרט טכני חלומי

כן – שמעתם נכון. מדובר בחליפות הכי טובות שיש בליין של GSG, ברמת קצה, רשת מאווררת בצד, מחזירי אור, אלסטיות ואוורור חלומיים, איכות גבוהה מאוד, פד בעובי של מזרון מים. חליפות מעולות, שהחברה שקנו מהם מחזירים פידבקים של 100% שביעות רצון. והמחיר? רק 499 ש"ח לחליפה שלמה! הערות נוספות ומידות:

Sizes-chart

(לכל שאלה או בירור – אנא השתמשו בטופס יצירת הקשר באתר רובילייף)