אם ראיתם עד היום את כל ההזמנות שלנו להרשם חינם ל ניוזלטר BIKEPANEL או RUNPANEL (אח שלו מגזין הריצה – תכירו…) והתעלמתם, הרי שכעת הזמן להרשם ולהכנס להגרלת משקפי RUDY ברמת קצה מדגם Tralyx Slim עם עדשות פוטוכרומטיות!

מאת: מערכת BIKEPANEL

 

הכירו את ניוזלטר BIKEPANEL:

אז מה זה המנוי שאנחנו מזמינים אתכם להרשם אליו? מדובר בדיוור לאימיילים שבנינו אותו כך שיהיה נוח, לא מציק ולא מטריד, ומצד שני יאפשר לכם לקבל סריקה מהירה של מה שפורסם באתר לאחרונה, ולהחליט ממנו האם נכנסים לקריאת הכתבות או מדלגים. אנחנו לא שולחים כל כתבה בנפרד כדי שלא יטריד ויציף – הוא נשלח לשלוש כתבות, שזה אומר בגדול פעם בשבוע בלבד.

כדאי מאוד להירשם – אם אתם בונים על קישורים לכתבות המעניינות בפייסבוק, זו טעות – הוא מסתיר מכם חלק ענק מהתוכן. הסתמכות על פייסבוק גוררת ירידה מתמדת באיכות התכנים וההשראה שלכם. עבור תוכן איכותי – צריך להגיע למגזינים איכותיים. למרות שהוא היה חלק מרכזי אצלנו – החלטנו על שינוי – אנחנו מתכוונים להיות חלק מהטרנד שהולך ומפחית את ההתמכרות לפייסבוק.

הניוזלטר מאפשר לכם לקבל מידע מהיר על כל התוכן המושקע והאיכותי שלנו, ולקרוא רק את מה שמעניין אתכם. ככה זה נראה:

ניוזלטר BIKEPANEL

ההגרלה של אוקטובר:

כל מי שנרשם לניוזלטר לראשונה במהלך אוקטובר, נכנס להגרלה. אנחנו נקח את כל החברה האלה, נערבב הייטב, ונשלוף שם של מנוי שיקבל הזמנה באימייל לקבל את המשקפיים. ברגע שיענה – נזמין אותו ונצלם ביחד את סרט המסירה של המשקפיים. ההזמנות לזוכים יהיו רק באימייל- כדי להבטיח שאנחנו פונים לאנשים שבאמת מקבלים את המגזין שלנו לתיבה אמיתית ופעילה. מי שלא עונה בתוך יום אחד יפסיד את ההזדמנות ואנחנו מוציאים אימייל לבא בתור שנגריל…

אז איך מקבלים את ניוזלטר BIKEPANEL? קל!

מכניסים את האימייל פה, ואתם רשומים. אפשר גם בכל כתבה בבר התמונות והקישורים בצד שמאל, בד”כ בסופו להכניס שם ואימייל ואתם רשומים. אפשר גם לחפש את הלינק ל”מנוי חינם” בראש הדף ולהירשם שם.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

 

כמובן שאותו דבר קיים גם במגזין הריצה RUNPANEL – שיש לו ניוזלטר נפרד. אם אתם רוצים מנוי גם על ריצה כנסו לקישור זה.

 

מאת: מערכת BIKEPANEL
בהצלחה בהגרלה- מקווים להפגש בקרוב עם Rudy Project Tralyx מתנה בשבילכם!