BIKEPANEL ו Shimano ישראל מכריזים: תחרות סרטים בנושא חשוב – “משאירים את היער נקי” – פרסים שווים למנצחים!

מהרו – חלון הגשת הסרטים וההתמודדות נסגר בסוף נובמבר!

גם קק”ל ומועצה איזורית בני שמעון מצטרפות ליוזמה: לקראת השקת סינגל יער להב שתערך ביום שישי הראשון של דצמבר (תבואו: 05/12/2014), הם תומכים בתחרות, והסרטים יוקרנו בהשקת הסינגל, שם גם יוכרזו הזוכים. הם גם יתנו לנו פרסים שווים להגרלה מקרב המשתפים את הסרטים בפייסבוק!

שימו לב: ברור לנו מראש שלתחרות כזו יוגשו מעט מאוד סרטים (בכל זאת- יש פה מאמץ של צילום ועריכה) – אבל עצם קיומה הוא המטרה. עצם ההכרזה שמשאירים את היער נקי ומפיצים את המסר הזה עבור התחרות – הוא הקטע. זה כמובן גם אומר שמי שיגיש יהיה לו סיכוי ענק לקחת את הפרסים! נצלו את השבועיים הקרובים להרים סרט מהיר, קצר, רק דקה או דקה וחצי – ויהיה לכם סיכוי לא רע לקחת פרס שווה הביתה, חוץ מזה שתתרמו למודעות לענין חשוב.

משאירים את היער נקי - סטריפ

תחרות “משאירים את היער נקי!” עם פרסים שווים. מהרו – נותרו רק כשבועיים להגשה!!

אנחנו אוהבים לרכוב ביערות ובכבישים, והם יקרים לליבנו. חשוב שישארו נקיים, יפים ומזמינים. זו איכות החיים של כולנו ויש פה ערבות הדדית – הרוכבים אוהבים את היער והסביבה ודווקא בגלל זה רוכב אחד שמלכלך הורס לכולם. פנימית שמושארת בשטח היא פצע ליער בדיוק כמו עטיפת ג’ל רכיבה שנזרקת לצד הכביש. אנחנו יוצאים בקמפיין בשיתוף הקוראים והרוכבים להגברת המודעות לשמירה על סביבת הרכיבה שלנו נקייה. דיון בקבוצת BikeTalk בפייסבוק הזכיר לנו את העניין. אז אנחנו יוצאים בקמפיין בשיתוף הקוראים, המלווה בתחרות פרסים שווה כדי להגביר את המודעות לשמירה על הסביבה בקרב הרוכבים: אתם מוזמנים ליצור סרטים עם המסר: “משאירים את היער נקי”! או “משאירים את האספלט נקי”.

פרסים שווים: באדיבות Shimano ישראל ו Yeshgo:

 1. במקום הראשון: גלגלי Shimano XT בשווי 2350 שקלים
 2. במקום השני: נעלי Shimano XC70 מעולות בשווי 1049 שקלים
 3. במקום השלישי מצלמת אקסטרים מוביוס  בשווי 349 שקלים באדיבות היבואן YeshGo

שלושת-הפרסים-בתחרות-הצילום-באנר-לפרסום-bbb

איך זה יעבוד?

 1. עושים לייק לעמוד של BIKEPANEL בפייסבוק. שימו לב – רק מי שעשה לייק לעמוד שלנו יוכל לזכות בפרסים בתחרות הזו!
 2. אתם עושים סרטים חכמים וקצרים שהמסר שלהם: “משאירים את היער נקי!”. גם סרטים עם רכיבת כביש תופס: בבחינת “משאירים את הכביש נקי”.
 3. לא חייבים מצלמת אקסטרים או ציוד יקר: גם סלולרי איכותי יעשה את העבודה. מה שכן חשוב הוא המסר: קריאה שלא ללכלך את המסלולים שאנחנו אוהבים לרכוב בהם.
 4. כל הסרט וכל מה שיש בו חייב להיות מקורי וכל מי שמעביר אלינו סרט אסור שיפגע בזכויות יוצרים. משתמשים רק במוסיקה ללא מגבלות זכויות יוצרים ונותנים קרדיט ליוצר (במידה ואין לכם כזו – אפשר להעביר אלינו ללא מוסיקה ואנחנו נשלב כזו לפי שיקול דעתנו). כמו כן נוסיף לכל סרטון פתיח וסיום של בייקפאנל. אין להכניס לוגואים ופרסומות אחרות אולם בהחלט רצוי להכניס קרדיט ליוצרים והמשתתפים בסוף או בהתחלת הסרט.
 5. את הסרט שולחים אלינו  אנחנו מעלים את הסרטים לערוץ היוטיוב שלנו ולערוץ הפייסבוק שלנו. לקבלת הכתובת צרו קשר בעמוד צור הקשר באתר (בחירת הסרטים העולים לשיפוט לפי שיקול המערכת).
 6. הסרטים הכי מוצלחים ושווים (לפי שיקול מערכת בייקפאנל ) יקבלו חשיפה בפייסבוק של בייקפאנל – נציג אותם, נציג את היוצר, נראיין אותו ונפרגן.
 7. תחרות שיתופים – המטרה היא הרי להפיץ את המסר. הסרטים שיקבלו הכי הרבה Shares \ שיתופים מעמוד הפייסבוק של BIKEPANEL יזכו את יוצריהם בפרסים השווים. יעשה שקלול קולות הבוחרים עם קולות צוות שיפוט בייקפאנל.
 8. מניסיון העבר – אנחנו לא רוצים שהעניין הזה יגלוש לפינות של משפטולוגיה ותקנות ועניינים – ולכן אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להתאים ולשנות את התחרות ותנאיה (במיוחד אם נרגיש שיש ניצול לרעה כזה או אחר או במדה ויתעורר צורך בכך עקב בעיה אם כזו תתעורר, ולפי שיקול דעתנו).
 9. הקוראים שעשו לייק לעמוד בייקפאנל בפייסבוק וגם ושיתפו \ עשו Shares לסרטים יכנסו אף הם להגרלת פרסים – נחלק עוד הרבה צ’ופרים כמו שאנחנו אוהבים ונקווה שהרבה אנשים שתורמים למודעות לנקיון היערות והמסלולים שלנו יהנו. כבר כעת אפשר לעדכן שקק”ל תורמת 20 חולצות רכיבה לעניין!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

לוחות זמנים

 • הארכנו את חלון הגשות הסרטים! עד סוף נובמבר. שימו לב – כדאי למהר כי מי שיעביר סרטים איכותיים מוקדם יותר, יהיה לו יותר זמן לקבל יותר Shares בפייסבוק לאייטם הכולל את הסרט שלו.
 • ספירת ה Shares והשיתופים בעמוד בייקפאנל – בסוף נובמבר.
 • חלוקת פרסים – במהלך דצמבר באירוע של קק”ל: חניכת סינגל יער להב ביום שישי הראשון של דצבמבר – ה 5/12/14

 

הנה, דוגמא לסרט. מקווים שיתן לכם השראה:

והנה הסרט הראשון שעלה לתחרות – תודות למשפחת רביד:

והנה הסרט השני שעלה לתחרות-  מאת הכרמליטים ויואב מאור:

 

הנה הסרט השלישי של אודי גולדשמיט:

והנה הרביעי של ניצן פפיר, זוהר שושני ותמיר זינגר:

הסרט החמישי – של עילי דלויה, בן 13 ומשפחתו

תודה מיוחדת ל Shimano ישראל ו BIKEPANEL, קק”ל ומועצה אזורית בני שמעון. ביחד נתרום כולנו למודעות ולשמירה על הסביבה שלנו נקייה. אנא – שתפו גם את הכתבה הזו!