חברת CTC, בעלת רשת חנויות האופניים "TREK ישראל", יבואנית אופני TREK ואביזרי Bontrager, שמחה להודיע על תחילת הפעלת תכנית "כיסוי כולל במקרה שבר בחישוק קרבון" בגלגלי Bontrager בשטח ובכביש – גם בישראל. שנתיים ממועד הקנייה המקורי- אתם מכוסים!

הודעה לעתונות מאת: CTC יבואנית טרק לישראל

בטחון בקניית גלגלי Bontrager

מיד אחרי השלדה, האלמנט המשמעותי המשפיע ביותר על האופניים שלך הוא הגלגלים. החלפה לגלגלי Bontrager קרבון באופני השטח או באופני הכביש שלך היא השדרוג הבטוח, הקל, האיכותי, האווירודינמי והמהיר ביותר. הוא הופך את האופניים לקלים יותר, זריזים יותר ומגיבים מהר יותר ללא פשרות במשקל ובאיכות הרכיבה. ריבוי גלגלי הקרבון בשוק במיוחד מיצרנים עלומי שם מהמזרח, יוצר בעיות איכות ובטיחות הבאות לידי ביטוי בחוזק הגלגל ועמידותו בעומסים ובחום – תקלות היוצרות בקרב רוכבים חששות מפני רכישת גלגלי קרבון.

Trek ו Bontrager מעלות את הרף

TREK – ענקית האופניים האמריקנית המובילה את נושא בטיחות הרוכבים ומפתחת טכנולוגיית הקרבון OCLV, מרימה שוב את רף הבטיחות והביטחון במוצריה. היא משיקה כעת את תכנית ה"כיסוי כולל למשך שנתיים במקרה שבר בחישוק קרבון" של Bontrager. התוכנית תקפה לכל גלגלי הקרבון של המותג האמריקני בשטח ובכביש. מדובר גם בשדרוג המשתלם ביותר המעניק ביטחון מוחלט להשקעה בגלגלי פרימיום איכותיים אלה בשטח ובכביש.

אמיר פרזנטי, סמנכ"ל החברה אומר:

"מדובר בשרות ייחודי מסוגו בענף האופניים בישראל המחזק את הביטחון ברכישת גלגלי קרבון פרימיום ובשימוש ובהנאה מהם בראש שקט וללא דאגה במשך שנתיים על כל תקלה ונזק בחישוקי הקרבון. שירות זה מהווה המשך טבעי למדיניות "ביטחון ברכישה-ביטחון ברכיבה" של Bontrager, הכוללת את האפשרות להחזיר את המוצר לחנות תוך 30 יום מהרכישה גם אם השתמשתם בו ולקבל זיכוי החלפה למוצרי המותג, וכמובן – ביטוח קסדות Bontrager שלנו במסגרתו אנו מתחייבים להחליף את הקסדה שלך במקרה פגיעה ברכיבה עד שנה ממועד הרכישה, ללא שאלות וללא הגבלת מספר ההחלפות".

דגמי גלגלי Bontrager קרבון  – כביש.
דגמי גלגלי Bontrager קרבון – שטח

BONTRAGER

BONTRAGER- גם בכביש וגם בשטח

מה כוללת התכנית?

"כיסוי כולל למשך שנתיים במקרה שבר בחישוק קרבון" פשוטה ומשתלמת:
המטרה: חשוב לנו שתרגישו בטוחים על הגלגלים שלנו בדיוק כפי שאנחנו מרגישים בטוחים עליהם, לכן אנחנו מגבים את חישוקי גלגלי הקרבון שלנו בכיסוי כולל במקרה שבר בחישוקי ה Bontrager קרבון במהלך השנתיים הראשונות מהרכישה, ומתחייבים לתקן או להחליף את חישוקי הקרבון בחדשים ללא עלות מלבד עלות משלוח מהספק במידה ותהיה כזו.

תכנית מהפכנית זו מתייחסת לגלגלי הקרבון הנמכרים כחלק מאופני שטח וכביש וגלגלי קרבון הנמכרים כמוצר מדף, כשדרוג מפרט או בבניית אופניים אישית (קאסטום).

הארכת תכנית "הכיסוי הכולל במקרה שבר בחישוק הקרבון" בתום שנתיים ממועד הרכישה:
על מנת להבטיח את שביעות רצונכם והנאתכם כרוכשים המקוריים של גלגלי Bontrager קרבון שלכם מעבר לכיסוי הכולל במהלך השנתיים הראשונות לרכישה, תקבלו מאיתנו גם תנאים מיוחדים בטיפול ותיקון המוצר בעת הצורך.

טיפול זה יתבצע בשני אופנים בהתאם לגלגל ולהיקף הנזק שנגרם לו:
1)
תיקון הגלגל (כולל חישורים, מדבקות, ניפלים וחלקים נוספים במידת הצורך) וחיזוק בניית המקור על הנאבות המקוריות.
2)
החלפת הגלגל בגלגל חדש קומפלט.

יישום תכנית "כיסוי כולל במקרה שבר בחישוקי קרבון" לגלגלי בונטרגר קרבון והארכתה מעבר לשנתיים יבוצעו בסניפי רשת "TREK ישראל". מחירי חלקים ועבודה עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת בהתאם למדיניות החברה.

במקרה טיפול מעבר לתקופת האחריות – מחיר התיקון והחלקים אינו כולל את הוצאות המשלוח ממחסני חברת TREK ליבואן המקומי החלות על הלקוח.

לקבלת פרטים נוספים אנא פנו לסניף "TREK ישראל" או לסוכן המורשה הקרוב אליכם.