אנחנו שמחים להכריז על תוכנית חדשה לשידרוג ההתאוששות באירועי אופניים בחסות קרלסברג ישראל!

בירה ורכיבה הולכים ביחד. כבר סקרנו ביותר מכתבה אחת את הנושא (“בירה ורכיבה – מה הקשר?“): זה החיבור בין המאמץ לפינוק והרוגע של אחרי. זה החזרת הנוזלים והקירור אל הגוף אחרי רכיבה קשה, שמסייעים להתאוששות, וזה הטעם המעולה, שהאנדורפינים, החברים לרכיבה והכיף על האופניים מעצימים אותו עוד יותר.

10-016.JPG

העובדה שקרלסברג ישראל מסייעת ל BIKEPANEL זו בשורה מעולה לענף המקומי, וגם לתמיכה בתרבות האופניים שאנחנו מנסים לקדם פה, ומותר ואף רצוי להוכיר להם תודה: כי בואו נודה על האמת – ענף האופניים די סובל בד”כ מהקושי לגייס תמיכה של הגורמים הגדולים במשק, וזאת למרות היותו תחום של ספורט שמחבר בין הספורטיבי והעממי, ובין אלפים רבים של רוכבים רציניים יחסית למאות אלפי רוכבים משפחתיים בישראל. אבל קרלסברג הבינה את החשיבות של תרבות האופניים, את הבריאות ואת הכיף שהיא מקדמת, וגם את החיבור שלה לבירה כמשקה מעולה לאחר רכיבה, והחליטה לתרום לענף ולקדם את ההתאוששות שלנו אחרי אירועים מגניבים!

29-040.JPG

חברנו יחד, ואנחנו מזמינים מארגני אירועי רכיבה מעניינים ומיוחדים לפנות אלינו כדי לייצר Win Win מגניב שכולם אוהבים: האירועים מקבלים בירה חינם לחלק למשתתפים, וגם סקירה מפרגנת בעמוד הפייסבוק של BIKEPANEL ואולי אף בכתבה ייעודית לאירוע, הרוכבים מקבלים משקה התאוששות נפלא לאחר הרכיבה, ובייקפאנל וקרלסברג נהנים מההנאה של כולם.

20140327_113053.jpg

איך זה יעבוד?

  1. אתם מארגנים אירוע רכיבה ייחודי? מגניב? שיהיו בו כ- 100 רוכבים לפחות? זה יכול להיות אירוע של קבוצת רכיבה גדולה במיוחד, או תחרות פיראטית שהתארגנה ללא מארגנים בקומונה…
  2. המארגנים פונים אל בייקפאנל בכלי המסרים של פייסבוק (מהעמוד שלנו בפייס) מספיק זמן מראש – לפחות חודש לפני האירוע.
  3. אם האירוע יתאים לתוכנית, נוציא מהסליק שפירגנה לנו קרלסברג את ארגזי הבירות, מתנה לאירוע, נכניס לרכב עם האופניים, ונבוא לרכוב, לסקר ולצלם אתכם באירוע, ובהתאוששות עם הקרלסברג.
  4. מארגני האירוע יהיו אחראים על הצינון: יביאו כמות נכבדת של קרח, וצידנית ענקית לשפוך אליה את הקרח עם מים ואת בקבוקי הבירות, שיחכו קרירות וטעימות לרוכבים בסוף הרכיבה.
  5. התמונות של כולם מרוצים יעלו לפייסבוק ואם האירוע ממש שווה ומצדיק את זה – גם לכתבה בבייקפאנל!

13-021.JPG

התפנקנו בפיילוט ראשון: האפיק השנתי של הכרמליטים

הכרמליטים (אל ה CarmeliTeam בפייסבוק), שמוביל יואב מאור הם אחת מהקבוצות הסימפטיות ביותר שאנחנו מכירים. יש להם את אחת מחליפות הרכיבה היפות בארץ, והם רוכבים רכיבת שטח וסייקלוקרוס בכרמל כמובן ברמה מתקדמת יחסית ועושים שני אימונים בשבוע בימי שני וחמישי: בד”כ אחד לנפח וכושר, והשני עם דגש על טכניקה וסינגלים ביער הבית שלהם: יער עופר (איזור מרכז מיר”ב) . חנות הבית שלהם היא תלת-אופן בזיכרון שם גם ניתן למצוא את יואב פיזית, ולברר איתו איך מצטרפים לקבוצה.

20-030.JPG

הכרמליטים מרימים בכל שנה לפחות שני אירועים מגניבים: סייקלו תחפושות ואלכוהול בחורף, ואפיק ארוך באביב. זה תמיד, איך לא – בכרמל, וזה תמיד מביא אחלה אנשים ווייב מעולה.

כפיילוט לשת”פ עם קרלסברג, הגענו לאפיק האביב השנתי של הכרמליטים עם מטען: שלושה ארגזים טעימים שמחכים שיחברו להם מנגלים, חומוס איכותי, ושיצננו אותם בשטח…

04-006.JPG

החברה רכבו בשני מסלולים לא קלים (100 ו 60 ק”מ) ותפרו פחות או יותר את כל הכרמל, בטמפרטורות גבוהות ומתישות, אז הגיע להם איזה על האש עם בירות להתאוששות ראויה בסוף הרכיבה! Carlsberg חברה ל BIKEPANEL וביחד פינקנו את הרוכבים הגיבורים באירוע המגניב והידידותי הזה. אף אחד לא התלונן על המחסור במדידת זמנים…

תודה לכרמליטים על יצירת עוד רכיבה אפית, חופשית ופתוחה זה מה שעושה את הכיף בקהילה הזו! ותודה לקרלסברג על חסות הבירה.

17-025.JPG

איפה תהיה הרכיבה הבאה שנפרגן לה קרלסברג? מארגני אירועים (“פיראטיים” או עד 100-150 רוכבים) ובעלי הקבוצות הגדולות – דברו איתנו מספיק זמן מראש כשתמתבשל אצלכם משהו חגיגי וננסה לבוא לבקר עם בירה צוננת לשידרוג ההתאוששות!

שלכם,
Carlsberg ו-BIKEPANEL – מה שמעניין על אופניים!