המסע המיתולוגי של חוצה גולן על אופניים בשטח, חוזר במתכונת משודרגת ב 27-28 באוקטובר. הנופים והמסלול המדהים עטופים בלוגיסטיקה המנגישה את השביל לכולם. מסע חוויתי אתגרי במתכונת הכל כלול.

הסתיו עוד רגע מגיע לשיאו וכך גם התנאים לאתגר שכולו נמצא באזור היפה של המדינה. אחד היתרונות המשמעותיים שיש לגולן להציע זה המגוון הגיאולוגי, הצומח והחי הקיימים בו. אין עוד הרבה מקומות בארץ בהם במהלך יום רכיבה אפשר לחוות תוואי דרך שונים ומגוונים: מהטוף הגעשי שבצפון ועד סלעי הבזלת של המורדות. בדרך נפגוש מעיינות זורמים וחי מאוד מגוון.

לחצו פה לפרטים והרשמה

חוצה גולן ה 31

המסע מתקיים בפעם ה 31 והוא המשך ישיר של המסעות שהוביל והגה איקי רהט. אחד ממייסדי תחום רכיבת אופני ההרים בישראל. היום המסע מובל על ידי ניסן מרדכי תחת המותג quicklink. חוצה גולן הינו מסע מאתגר ומעניין שבו נחצה את הגולן מצפון לדרום תוך כדי חציית הנופים המדהימים של הגולן, כל זה תחת מעטפת לוגיסטית מלאה. אורך המסע השנה הוא כ 110 ק"מ מחולקים לשני ימים: 60 ק״מ ביום הראשון למסע ו 50 ק״מ ביומו השני. ניתן להירשם לכל יום בנפרד ולעשות חד יומי או כמובן לחוויה המלאה של הדו יומי.

חוצה גולן

המסע כולל

  • ארוחות מסודרות
  • לינה בקמפינג קשת יונתן עם אוהלים ממוזגים
  • רכב פינוי, מים וצוות טכני
  • תחנות רענון לאורך המסלול
  • הסעות חזרה לרכבים בסוף כל יום

לחצו פה לפרטים והרשמה

החוויה

את המסע ילוו רכבי שטח שיתנו מענה לוגיסטי מלא כגון תיקוני דרך אספקת מים וטיפול רפואי. כמו כן פיזרנו לאורך המסלול תחנות רענון שבהם הרוכבים יהנו מפריסה קלה: מים, חלווה, תמרים ועוד שלל מטעמים. מעבר לתחנות הרענון בדרך, תוגש ארוחת צהריים מזינה. זמן מצויין לנוח ולמלא מצבורי אנרגיה על מנת להמשיך ולהנות מהסלול כמו שצריך. במהלך המסלול נפגוש נופי טבע מרהיבים ויחודיים לגולן, צמחים, חיות וגיאולוגיה ייחודית. כמו כן נפגוש שרידים היסטוריים מעניינים ממלחמות ישראל ואף יותר רחוקים בזמן כמו רוג'ום אל הירי(גלגל רפאים).

אוכל

ביום הראשון של המסע ינתן סנדוויץ' מזין בהפסקת צהריים וארוחת ערב בשרית ומזינה בלינה.

ביום השני תוגש ארוחת בוקר וכריך מזין בסיום הרכיבה. זמן הסיום המשוער בשישי הוא עד 15 (בפועל אפשר גם מוקדם יותר לשומרי שבת).

חוצה גולן

מחירים

הרשמה מוקדמת מסתיימת ב 9.10 

  • חבילה מלאה של הדו יומי – הרשמה מוקדמת 720 ש״ח, רגיל 780 ש״ח
  • חד יומי 27.10 (כולל ארוחת ערב) – הרשמה מוקדמת 480 ש״ח, רגיל 500 ש״ח
  • חד יומי 28.10 (כולל ארוחת בוקר) – הרשמה מוקדמת 410 ש״ח, רגיל 430 ש״ח
  • דו יומי ללא לינה – הרשמה מוקדמת 580 ש״ח, רגיל 620 ש״ח

אז אתם באים?

המסע מיועד לרוכבים מנוסים ברכיבת שטח. המסלול מסומן בצורה ברורה מאוד, כך שכל אחד יכול לרכוב בקצב שלו ולהנות מהדרך בלי לחץ מהקבוצה לעמוד בקצב. הלינה תהיה באוהלי גלמפינג גדולים וממוזגים במתחם נוח ונעים, כמו כן ניתן לישון בחדרים בתיאום מראש ובתוספת תשלום או לקחת את החבילה ללא שינה. לכם נותר להגיע עם אופניים תקינים, ציוד רכיבה, קסדה ופשוט להנות מהדרך מהנופים והכי חשוב מהאנשים.

צילום: גיא צוקרמן

לחצו פה לפרטים והרשמה

⬇️⬇️⬇️ אגב, שמת לב למלבנים האלה לשיתוף כתבות? אם אהבת את התוכן שלנו, התודה הכי גדולה עבורנו היא שיתוף שלהן לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלך