Giant ישראל וקבוצת עוצמה מכריזות על שיתוף פעולה. זה חיבור נוסף בסדרה של חיבורים הדוקים של Giant ישראל עם קבוצות וספורטאים מובילים בענף.

מאת: Giant ישראל ומועדון עוצמה

נמרוד בן דוד מ Giant מספר: “החיבור עם עצמה, שהיא קבוצה גדולה ומובילה בתחום הטריאתלון, חשוב לנו מאחר והוא חלק ממהלך שלנו בענפי הכביש והטריאתלון. החיבור עם קבוצת הטריאתלון והקמת קבוצת כביש עם עוצמה משלים את הנגיעה שלנו בכל סוגי הרכיבה.

ברמה האישית מאוד התחברתי לרוח הקבוצה, לאופי שלה – הם מביאים משהו אחר משלהם: יותר בגובה העיניים, יותר ידידותי ומהנה. במרחקים הארוכים החברה שם עובדים עם יעדים מרשימים כגון מרתונים בעולם, תחרויות איירונמן, וסביבם בונים תוכניות אימונים. מה שהכי יפה לדעתי הוא שהכל בגובה העיניים, ולא שוכחים את הפאן והקבוצתיות. כמובן שמי שעושה איירונמן הוא תחרותי ומתאמן חזק והרבה, אבל יש פה משהו הרבה יותר חברתי. הנפשות הפועלות הם אנשים מאוד כריזמטים מאוד הרשימו לטובה – החל ברמי מיכאלה הבעלים והמוביל של הקבוצה, דרך המאמנים וכל החברה האחרים. הם מארגנים פעם בשנה יציאה לחרמון ורכיבות מיוחדות נוספות והם עושים את זה ביחד.

לחיבור הזה יש גם חשיבות גיאוגרפית מבחינת Giant – קבוצת הבית הגדולה ביותר שלנו היא טים משגב, שנמצאת בצפון, והחיבור עם עוצמה מחזק את Giant במרכז. זה קבוצה שהבסיס שלה הוא במועצה אזורית גזר, מודיעין ושוהם ויש לה גם שלוחה בכפר-סבא.”

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

רמי מיכאלה – הבעלים והמאמן של עוצמה מספר על המועדון ושיתוף הפעולה: “השת”פ החדש עם Giant מכוון להעמדת קבוצת Giant-עוצמה לתחרויות ארציות באופני כביש ברמה מקצועית, ולהיות אמצעי שיכניס עוד אנשים לענף – מהטריאתלון לרכיבות כביש.

עוצמה היא קבוצת טריאתלון העוסקת בשלושת ענפי הספורט האלה. היא נפתחה לפני כארבע שנים – באיזור מועצה אזורית גזר, שהיא גן עדן לפעילות ספורט. השתחררתי מהצבא לפנסיה ועשיתי הכשרות אימון עוד לפני השחרור, לצד הסבה להוראת גיאוגרפיה וחינוך מיוחד. הקבוצה החלה לפרוש כנפיים ולצאת ממחוזי המועצה, ויש בה גם ילדים וגם מבוגרים. היום אנחנו פועלים בכפ”ס, סירקין, שוהם ומועצה איזורית גזר. יש לנו גם סטודיו של פעילות גופנית כולל ספינינג וכשחם וגשום – עושים טריינר וספינינג.

עוד פעילות מיוחדת שלנו היא עם קבוצת ילדים בג’ועריש ברמלה – שזה חלק מהיבטי החינוך הערכיים של הקבוצה, לחינוך דרך הספורט. אנחנו משלבים בקבוצה ילדים עם מוגבלויות ומעניקים להם העוצמה. ההיבט הזה מאוד חשוב בעיני – זה מתחבר לעיסוק שלי בחינוך המיוחד.

כבר כיום אנחנו מוציאים בשבתות כשלושה פלוטונים ביחד: אחד למרחקים ארוכים עד 180 ק”מ ברמות איש ברזל, דרך רוכבים מתקדמים למרחקים של 80-90 ק”מ ועד המתחילים שעושים כ-50 ק”מ. השיתוף עם Giant יחד עם עוצמה מכוון גם להרחבת הפעילויות בילדים ובנוער, הן ברכיבת כביש והן ברכיבת שטח.”
image001

Giant משקיעה לא מעט בקשר עם רוכבים, ספורטאים וקבוצות

מספר נמרוד: “השת”פ עם עוצמה מצטרף לעוד חיבורים שלנו עם קבוצת וספורטאים: עם CSC של ליאור שרר מראש העין, ועם קבוצת טים מישגב בצפון כבר מ-2007. עם Go Ride –  קבוצת אקסטרים של גל חסון ואלמוג אלפומה פה באזור בצרה ובני ציון, ועם אבנר שפיר בתחום האול מאונטיין – קבוצה מאיזור זיכרון יעקב.

לאחרונה התחלנו לשתף פעולה עם WCR – הקבוצה הכי צבעונית שיש היום בארץ קבוצה קטנה בת 25-30 שעושה עבודה נהדרת ברשתות החברתיות ומביאה סטייל אחר שמח וצבעוני – רוכבים עם מדים סגולים שאי אפשר לפספס. בנוסף יש לנו כמה רוכבים עצמאים כמו דימה גרבובסקי, ואנטונינה רזניקוב – אשת הברזל הבכירה היום בישראל שעשתה תוצאה מרשימה באיירונמן בדרום אפריקה: מקום ראשון בקטגוריית גיל 30-34 ו 13 כללי בנשים ב ב 10:12:04 וקיבלה את ההזמנה להוואי (כל זה במקביל להיותה אם חד הורית לשני ילדים).

איך עובד שת”פ כזה?

“שת”פ בקבוצות אופניים מתחיל מכך שהקבוצה רוצה להתחבר ליבואן, והיבואן רוצה להתחבר לקבוצה כדי ליצור תנועה בחנויות, וליצור קשר עם הלקוחות. הרוכבים בקבוצות הם פעילים ברכיבה והם ירכבו 3-4 פעמים בשבוע, ולכן יצטרכו לרכוש ולתקן את האופנים שלהם יותר מרוכבי סוף שבוע. החיבור עם החנויות שלנו נותן להם תמיכה בכל הקשור בשעות עבודה בסדנא: בחלקים, באופניים, וכמובן הנחות מאוד גבוהות. חברי הקבוצה לא משלמים על עבודה או משלמים מעט, מקבלים זכות ראשונים בסדנא – לפני תחרות יטפלו בהם ראשונים.

אם זו קבוצה ברמת פרו או עלית, מארגנים אותם עם ציוד חלופי וכל מה צריך כדי שיהיה להם את הכוח להתאמן ולהשתתף בתחרויות. בתלות בגודל הקבוצה ובעומק שיתוף הפעולה – המאמנים המובילים מקבלים את אופני המותג. הרעיון הוא  שלקבוצה יהיה בית והיא מקבלת תמיכה, הנחות על ציוד, ושעות עבודה”.

המטרה: ליצור קבוצה נוספת באיזור השרון ונתניה

“במקרה של עוצמה אחת המטרות היא לפתח בצורה הדרגתית נוכחות של קבוצת כביש של Giant באזור השרון ונתניה – ליד חנות היבואן. הקבוצה תהייה קבוצת עוצמה-Giant בניהול עוצמה, עם שיטת האימון של עוצמה, הפסיכולוג והתזונאי של עוצמה, ועם כל האנשי המקצוע שעובדים איתם.  בכדי שהשת”פ הזה באמת יצליח הבנו שחייבים שיתוף פעולה הדוק ולא רק כספי – מעורבות אישית שלנו ב Giant עם הקבוצה. תמיכה שהיא לא רגילה: אנחנו צריכים להיות פה חלק פעיל, ומתכוונים להגיע לאימונים מדי פעם, להביא רוכבים שהם לקוחות שלנו שיצטרפו, ולהנות איתם מהאופניים של Giant.” אומר נמרוד.

מאת: Giant ישראל ומועדון עוצמה