אינדקס BIKEPANEL מזכיר: אירועי האופניים והתחרויות שאסור להפסיד בספטמבר 2015. תנו קפיצה אל האינדקס לחיפוש קבוצת אופניים, חנות באזורכם או אירועי רכיבה שאסור לפספס. אינדקס BIKEPANEL  בשירותכם! בספטמבר עדיין חם וצריך לצאת לרכיבה מוקדם ולכן כמות האירועים בינונית. ספטמבר מתרכז באירועי שטח, בעיקר במרתונים עד לנקודת הרתיחה המומלצת: אליפות ישראל 2015 במרתון אופני-הרים – בחסות Bergamont, ולאחריו הוט אפיק ישראל. כדי להכנס לראש של מירוצי המטרה החשובים האלה תוכלו לתת בראש גם בשלשה המרתונים שלפניהם:

 

רשימת האירועים מאינדקס BIKEPANEL לספטמבר 2015

בתחילת אוקטובר:

600-400-1

לחצו על הכרזה לכניסה לאתר הרישום של אליפות ישראל במרתון!

 

 

כדי שנדע על אירועים, אנחנו צריכים שמנהלי ומשווקי האירועים יכנסו ישירות לאינדקס בייקפאנל להוסיף את האירוע שלהם. אנו משתדלים להביא מידע מעודכן אבל לעתים יש שינויים דווקא ברגע האחרון (אופייני לאירועים עקב כמות הנרשמים, תקציבי ספונסרים וכו' – שלפעמים לא מגיעים לסף נדרש לקיום האירוע). במידה ואתם מתעניינים באירוע בדקו ישירות מול מארגניו האם הוא מתקיים ומה התנאים והפרטים שלו, כדי לקבל החלטה האם להשתתף. אי אפשר להתחייב להציג את כל האירועים הרשומים באינדקס, אנחנו משתדלים להדגיש את אלה שכדאי לדעתנו לשים לב אליהם או שפירסמו בבייקפאנל. בהגדרה אירועים שאינם מאפשרים לכל אחד להירשם (כגון מועדוני לקוחות, רכיבות פינישרים, או כל אירועי מועדונים סגורים או עם דרישות מוקדמות) אינם ברשימה בכתבות אלה, אבל יכולים להופיע באינדקס.

אתם מוזמנים להכנס במהלך כל החודש לאינדקס עצמו ולראות מה קורה: לחפש את העסקים, המאמנים, קבוצות הרכיבה וכל מה שראוי להרשם באינדקס האופניים של ישראל. (המלצה חמה: אם אתה מאמן או עוסק בתחום האופניים- דאג להיות רשום שם עם כל הפרטים על הפעילות שלך!).

 

נ.ב. רוצה להתאמן כמו שצריך? קחי לך תוכנית אימונים מקצועית:

banner_33b3e840ed58a3e19a2c79bd40d446ab

 כדאי שתרשום ביומן ובתוכניות כבר כעת (צריך למצוא בן זוג, לתפוס מקום מוקדם ברישום…): סמרתון 2016 מעבר לפינה:

650x80_2016