סוף סוף הגענו לעונת המירוצים החמה.  יש אירוע פיראטי אחד וכנס שהוא יוזמה מקומית מבורכת. אבל יש גם אירועי אופניים באיגוד האופניים ומדידות זמנים רשמיות לנותנים בראש. השיא כמובן בשני המרתונים המובילים: מרתון BIKEPANEL בארי וסמרתון.  יש!!!

Beeri wide

לחצו עלי לרישום לתחרות!

** האירועים שלא מפסידים:

130-1140bike panel black

באופן קבוע 

אתם מוזמנים להיכנס במהלך כל החודש לאינדקס עצמו ולראות מה קורה: לחפש את העסקים, המאמנים, קבוצות הרכיבה וכל מה שראוי להרשם באינדקס האופניים של ישראל.

הפייסבוק לא מודיע לכם על כל הכתבות! הירשמו לעדכון השבועי שלנו והשבוע שלכם יהיה הרבה יותר טוב!

מנוי חינם על מגזין BIKEPANEL!

הזן את כתובת הדוא"ל שלך והצטרף להמוני המנויים על BIKEPANEL:אם אתה מאמן, חנות או כל עסק אחר בתחום האופניים – דאג לרשום אותו לאינדקס עם כל הפרטים על הפעילות שלך!   אם אתה מארגן אירוע דאג להוסיף אותו עצמאית לאינדקס בייקפאנל.

אנו משתדלים להביא מידע מעודכן אבל לפעמים יש שינויים דווקא ברגע האחרון. במידה ואתם מתעניינים באירוע, בדקו ישירות מול מארגניו אם אין שינויים ומה התנאים והפרטים שלו. אי אפשר להתחייב להציג את כל האירועים הרשומים באינדקס, אנחנו משתדלים להדגיש את אלה שכדאי לדעתנו לשים לב אליהם או שפרסמו בבייקפאנל. אירועים שאינם מאפשרים לכל אחד להירשם (כגון מועדוני לקוחות, רכיבות פינישרים, או כל אירועי מועדונים סגורים או עם דרישות מוקדמות) אינם ברשימה בכתבת אירועי החודש, אבל יכולים להופיע באינדקס.

1140

Mobius Bicycle Camera