איפה רוכבים ומה עושים בנובמבר?

אינדקס BIKEPANEL הוא האינדקס של ענף האופניים הישראלי ובתוכו כל האירועים והעסקים בתחום האופניים. הוא פה בשביל שלא תפספסו את מה שמעניין על אופניים!

סטריפ_מומלצי החודש

אחת לחודש אנחנו נציג לכם מאינדקס BIKEPANEL  את האירועים שנרשמו ונזכיר לכם מה הולך לקרות בתחום האופניים בישראל. מארגני האירועים מוזמנים להכניס את התחרויות והאירועים שלהם באתר בצורה עצמאית וכך יבטיחו שנדע על קיומם.

נובמבר הולך להיות עמוס. זה אולי החודש הכי טוב לרכיבה בשנה. הפער האדיר מהדרדרת מורגש הייטב בסינגלים המהודקים אחרי גשמים ראשונים, וסוף סוף אפשר לרכוב ולהנות כמו שצריך!

והנה האירועים של החודש הקרוב (+אחד מסוף אוקטובר) שבהם תוכלו להרגיש את זה:

 

    • 31/10/2014 – רוכבים לזכר אבירם – הכנסנו את זה כי זה בסופ"ש הקרוב וחשוב לנו להוקיר. מסע אופניים לזכר אבירם לוי ז"ל אשר נספה באסון הכרמל בדרך להצלת חיים. באנדרטת חטיבת כפיר בעפולה.
    • 07/11/2014 – שישי נשי עם אוסקר פררו – מנצח הטור דה פראנס הכי אנונימי כנראה… עקב פסילות סמים של אלה שמעליו הוא הוא מנצח טור 2006, וזו רכיבת כביש לנשים 30 ק"מ מקיבוץ דליה.
    • 08/11/2014 – מסע בית השנטי – מסע מתוקתק ומאורגן למופת, כך שמענו ממשתתפי השנה שעברה, שלוקח את רוכבי הכביש למרחקים ארוכים ומישוריים דרומה עם מטרת גיוס כספים לבית השאנטי.
    • 15/11/2014 – סובב כינרת – טוב, זה משהו שחייבים לעשות איזה פעם בחיים. ההקפה ההמונית עמוסת והמשפחות שבחזיתה לפעמים דבוקות חזקות יותר, וכולם מתפללים שלא יהיה גשם וכבישים חלקים.
    • 22/11/2014 – הפנינג מרוץ שליחים בבור בארי – הבור המפורסם בבארי מזמין אתכם לחוויה אנארובית ואירובית מוטרפת. קירות, ברמים, סיבובים חדים, ג'ננה! אירוע מגניב. כמובן שכדאי גם לבוא לרכוב את הסינגלים המוכרים ומקסימום לבוא לעודד.

 

** מארגני אירועים – הקפידו להכניס את האירועים שלכם לאינדקס הענף של בייקפאנל… אחרת איך נדע עליהם?

 

צאו לרכוב ונתראה בסינגלים, בכבישים ובאירועים!

שלכם,

צוות BIKEPANEL