CTC בעלת רשת Trek ישראל מודיעה על כניסה רצינית לתחום מדידת האופניים, הקמת שני מרכזי מדידה ראשונים בישראל, כשהראשון- בחנות החדשה של רשת  Trek ישראל באשדוד.

החנות החדשה באשדוד היא מרווחת במיוחד, מבוצעת בסטנדרטים גבוהים ונוחה מאוד. יש בה צוות מקצוענים שנותן שירות לתושבי העיר והסביבה. הגישה השירותית הידועה של הרשת הזו הקנתה לה את המקום הראשון בסקר קוראי BIKEPANEL כרשת המקצועית ביותר בישראל. באותו סקר נבחר גם מותג Trek ברוב ניכר כמותג האופניים הטוב בעולם. כעת היא ממשיכה באותו קו של חיזוק השירות, עם הקמת סטודיו מקצועני בחנות באשדוד שמפעיל את הטכנולוגיה של Trek העולמית בתחום התאמת אופניים.

הודעה לעיתונות מאת: Trek ישראל

אם לא לחצתם על ה Play למעלה- לחצו פה:

CTC לא תכננה להקים את החנות בהתחלה אלא עבדה עם חנות מקומית בשם "חד אופן" שהיתה ממש ממול. כשחד אופן נקלעה לקשיים, החליטה CTC להיכנס במקום הבעלים הקודמים, שכרה שטח גדול יותר במבנה חדש בצד השני של הכביש, והקימה את החנות השישית ברשת Trek ישראל.

שחר נגב הוא מנהל החנות שהגיע מטרק ת"א שם היה עד 2013, יצא לפגרה בהיטק וחזר לפני כשנה לענף, ולצדו את אסף חכמון- הוא גם בוגר טרק ת"א ועבר לקל"ב שכן הוא תושב העיר. על המכונאות: דביר אסא, שהיה שותף בחד אופן שהיתה פעילה במשך כ 8 שנים וכעת השתלב בסדנה הטכנית החדשה.

בחנות מגוון גדול של אופני כביש, שטח, ילדים ועיר, מחלקות אבזור וביגוד, וכן מוקם בה מרכז ייחודי של Trek להתאמת אופניים מקצוענית- אחד משניים שתפתח הרשת בתקופה הקרובה בישראל.

החנות מרשימה וגדולה מאוד: 250 מטרים שהם שטח גדול מאוד לתצוגה. זה נותן אווירה מאוד רגועה ויפה למקום, המאורגן בצורה מאוד נוחה ונעימה. המבט פנימה מהכניסה מגיע ישירות אל הדלפק, עם כסאות הבר, הקופה שנמצאת ביחד עמדת המכונאי – לב החנות.

מה שמאפיין את החנות הזו הוא שמייד מהכניסה כל מי שנכנס רואה את כל אזורי החנות – אין הסתרות, התקני תצוגה גבוהים שחוסמים את החוויה של חלל אחד נגיש וגדול. המעברים נוחים ומרווחים. מרשים.

"גם טרק וגם אנחנו רואים את החשיבות בחנויות האופניים כמרכז שירות ותמיכה, קניה וכמובן חברתי", אומר אמיר פרזנטי מ CTC / טרק ישראל. החנות תוכננה ביחד עם Trek העולמית, שמחזיקה היום בעצמה מעל ל 100 חנויות בעולם, וכ- 80 חנויות התווספו לרשת שלה בשנה האחרונה בלבד! מדובר בבעלות ישיר שלה על רשת החנויות, ויש לה ידע ונסיון רב בשיפור חווית הקנייה לקונים. Trek גם מפעילה את המקצוענים שלה בתחום תכנון החנויות והמסחר בהן ותומכת בשותפים שלה בכל העולם בהדרכות וייעוץ. בחלל הזה ניתן לראות את רוב המוצרים של Trek, Bontrager, Lezyne, Tern, Electra באופן מאוד נגיש וקל.

לחנות יש שתי קומות- כאשר בקומה הראשונה נמצאות רוב המחלקות שהן מופרדות זו מזו להתמצאות מיידית: באופניים, בצד שמאל – אופני הרים שיכוך כפול, בצד ימין – אופני כביש, ובאמצע- אופני הרים זנב קשיח ואופני עיר.  בצדדים ישנם את כל מחלקות האבזור השונות- כלים, נצנצים, מזון, מיגון וביגוד.

בקומה השנייה נמצאות מחלקות אופני הילדים, תצוגה של אופני העיר והנשים של Electra – בראשן ה Townie (לקריאה נוספת על אלקטרה). 

עוד דבר – מציעים גם שירות שטיפת אופניים בסניף הזה, כמו בכל חנויות הרשת.

אחד הדברים החשובים שקורים ברשת Trek בתקופה הקרובה הוא הכנסתם של מרכזי מדידת אופניים והתאמתם. זה חלק ממהלך של התמקצעות. מרכז מדידה מקצועני בחנות יבטיח מסירת האופניים המתאימים לרוכבים וכיוונם כך שיפיקו מהם את המקסימום. 

שני מרכזים כאלה יוקמו בתחילה בחנות אשדוד ובהמשך בנתניה. לטובת הקמת השירות הזה השקיעה CTC ברכישת המעבדות היקרות, והכשרתם של שני מנהלי החנויות בטרק עצמה.

מרכזי המדידה ישרתו את כל הקונים הן בחנות טרק, אבל לא רק- כל רוכבי הסביבה, בין אם על טרק או מותגים אחרים יוכלו להגיע ולקבל שירות מקצועני בשיטת Precision Fit של טרק העולמית.

הודעה לעיתונות מאת: Trek ישראל