בואו  בפסח עם המשפחה למירוץ הכביש באיגודן: יום חמישי 5.4.2018

רוכבים וקהל, רייסרים ומשפחות עם ילדים – כולם מוזמנים לאירוע האופניים המגניב שמתקיים כבר שנה רביעית בפסח, בראשון לציון במרכז המבקרים של איגודן. ההרשמה  פה – מהרו!

מרכז המבקרים של איגודן, הגוף האחראי על הולכת השפכים של מטרופולין דן ועל טיהורם, שוכן במכון שפד”ן שהוא מכון טיהור השפכים של גוש דן בראשון-לציון. באמצעות דורון אמיץ מפיק האירוע, הוא יוצא זו השנה הרביעית בפעילויות מיוחדות לציבור לרגל חג. רשמו ביומן.

מאת: איגודן
צילום: תומר פדר

תראו איזה יופי היה שם בשנים קודמות:

בימים אלו בהם יש מיעוט יחסי של תחרויות אופניים בכביש פתוח עקב עלויות משטרת תנועה גבוהות מאוד, החיבור של המקום למירוץ הקפות קצבי הוא גאוני: הקפה סטרילית, נקייה לגמרי ממכוניות, מוקפת טבע וירוק, המאפשרת כבישים מצוינים באווירה בלגית עבור תחרות כביש איכותית. היתרון הגדול של קרבה למרכז יאפשר להרבה צופים ומשפחות להגיע ולהינות מהסביבה הבטוחה לרכיבה במקום.

“ספורט הרכיבה מתבסס על ערכים של קיימות, ניצול של אנרגיה טבעית ירוקה, בריאות ואיכות חיים. וככזה מתחבר לערכים של מרכז מחזור המים באיגודן – הגנה על הנחלים, הים, מי התהום, הפיכת מי שפכים למי קולחין ברמה גבוהה, ועוד” אומר דורון אמיץ.

לאתר הרישום לחץ כאן

מי שהשתתף – יודע כמה מוצלח האירוע הזה:

מי שהשתתף באירוע הזה בפעמים הקודמות כבר יודע איזה אדיר הוא – זו הקפה שהרוכבים אוהבים ונהנים ממנה, קרבה למרכז, עם גוף גדול שתומך, והקיום של אירוע עממי לצד האירוע התחרותי מוסיף אווירה משפחתית שלה הפנינג. הכל במקום מאוד יפה ונקי ממכוניות.

“המסלול הוא אחד הדברים הקרובים ביותר במחוזותינו למסלול בלגי-הולנדי טיפוס” אמר עליו דני אסקרוב: “המתחם בשפד”ן מאפשר רכיבה בהקפה של כ 4 ק”מ טכנית, עם סיבובים, קטעי רוח פנים וגב, מישורית בסה”כ ומזמינה מירוץ מהיר ואגרסיבי, עקב הפניות החדות שוודאי יעוררו את הדבוקה להתקיף בכל פעם אחריהן”.

לרישום לחץ כאן

p2080979411-o616112499-6

מטרת האירוע היא לקדם את תרבות הרכיבה על אופניים ככלי לשמירה על הבריאות והכושר, כדרך ליצירת סביבה בריאה וירוקה יותר לכולנו. הקשר בין רכיבה למקום המארח הוא בחיבור לאורח חיים ירוק, ובריא – ומטרת האיגודן לחבר את התושבים והמתחרים מכל רחבי הארץ אל מסלולי הרכיבה שם, ולחשוף את מרכז המבקרים של איגודן בשפד”ן.  האירוע הזה “של תחרות אופניים – זה משתלב טוב מאוד עם הערכים והמסרים שאנחנו רוצים להקנות לציבור” אומר אושר שקלים מנהל מרכז המבקרים “איגודן”.

השנה – אל תחמיצו! גם הקבוצות המקצועיות בארץ מוזמנות לתחרות מצוינת, ממוקדת עם פרסים והפקה מושקעת.

נרשמים פה

p2099702443-o616112499-6

כל מה שצריך לדעת בקצרה:

  • מתי –  05.4.18.
  • מסלול – הקפת כביש באורך 4 ק”מ בתוך מתחם השפד”ן
  • מקצים תחרותיים – בין השעות 8:00-12:00. המקצים התחרותיים למרחקים של 4 עד 72 ק”מ בהתאם למקצה ההרשמה לרוכבים תחרותיים בעלי בדיקת מאמץ וביטוח.
  • מקצה עממי – החל מהשעה 12 בבוקר, למרחק של 4 / 8 ק”מ. המסלול פתוח ומותאם לכל המשפחה, וכולל כניסה למרכז המבקרים
  • היכן – מרכז המבקרים של איגודן בשפד”ן – שד’ מרילנד, ראשון לציון (ליד הסופרלנד)
  • השכרת אופניים – למקצה העממי בלבד, בהזמנה ותשלום מראש בלבד במהלך תהליך ההרשמה באתר זינוק.
  • אין לרכוב במתחם לאחר האירוע, אלא במסגרת הרכיבות והמסלולים המאורגנים באירוע.

לרישום לחץ כאן

p1958802754-o616112499-6

הביאו את הילדים!

“הגוף המארח פותח את שעריו ואת מרכז המבקרים על שלל הפעילויות שלו בחול המועד פסח ללא תשלום לציבור הרחב. חיפשנו משהו שייתן ערך מוסף למבקרים מעבר לסיור במרכז, וימשוך קהל יעד ספורטיבי ומשפחות שרוצות גם להוציא אנרגיה ולראות נופים במרחב הגדול שנמצא באיגודן” מוסיף דורון. 

p1938418240-o616112499-6

מרכז איגודן נמצא סמוך לסופרלנד ולמטרופולין ראשון לציון, כעשר דקות מתל-אביב בלבד. במרחב המטרופולני הזה גרות מאות אלפי משפחות עם ילדים שמחפשות פעילות ספורטיבית עם ערך מוסף ומעניין לחול המועד פסח. המירוץ סביב איגודן ייתן הזדמנות לרוכבים העממים למשפחות ולשאר חובבי ענף האופניים המתפתח בארץ לבוא ולצפות באופן בלתי אמצעי ברוכבים אלו ובמתחרים חזקים אחרים מתחרים ביניהם במירוץ מישורי מהיר ומלא תהפוכות, בלב אזור המרכז. מבטיחים מירוץ מעניין ואקשן לצופים!

לרישום לחץ כאן

1-237

הפנינג לכל המשפחה לצד אירוע ספורטיבי מעולה

המסלולים העממים יוזנקו לאחר סיום המקצים התחרותיים, מה שמאפשר לכולם לבוא ולראות את סיומי המירוצים ואת המנצחים. הילדים והמשפחות יהנו מאוד מהמסלולים השטוחים והקלים יחסית, בטבע היפה של הדיונות של איזור ראשון, עם צמחייה אופיינית ומעטפת של אירוע מאורגן שמקל על ההורים להביא את הילדים לבילוי המשפחתי הספורטיבי הזה.

חובבי רכיבה? מחפשים מה לעשות עם הילדים בפסח?

נשאר לכם לסמן את ה 5/4/2018 ביומן ולהגיע לעודד ולצפות ולאחר מכן לרכב באירוע!

לרישום לחץ כאן

מאת: איגודן
צילום: תומר פדר