הפאנליסטים

BIKEPANEL – הוא אתר תוכן האופניים הגדול בישראל ונכנסים אליו עשרות אלפי קוראים בחודש. הוא תוצר הכתיבה של  מתנדבים שכותבים רק מתוך אהבת התחום והרצון לעודד אורח חיים בריא ואיכות חיים. יש לנו מעט מפרסמים המסייעים לכסות חלק מההוצאות. הוא מיועד לכל מי שאוהב אופניים ורוצה להעמיק בתחום עם ידע מקצועי ואיכותי.

למען קהילת הרוכבים השקנו את לוח קבוצות האופניים בישראל– באמצעותו אנו תומכים ללא מטרת רווח בקבוצות האופניים, ומעבירים מאות פניות של מתאמנים פוטנציאלים (לידים מתנה) לקבוצות ומאמני האופניים בכל חודש. בנוסף אנו מתחזקים באופן קבוע את לוח התחרויות השלם של אירועי הרכיבה בישראל. לצד בייקפאנל הפאנלים האחים:

  • RUNPANEL – אתר הריצה הגדול בישראל
  • OUTPANEL – מגזין האאוטדור לטיולים וספורט אתגרי

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל הקבוצה השקטה של בייקפאנל בווטסאפ:

בייקפאנל ווטסאפ

אם אתם מעדיפים את הניוזלטר- הרשמו פה:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

לעמוד “צור קשר”. תנאי האתר ופרטיות פה.

הכירו את הפאנליסטים (הכותבים באתר):

Avatar photo

יוג'ין לויט

יוג׳ין לויט הוא הצלם הראשון של בייקפאנל. אב לעדר בנות ואף עונה להגדרת שייח. אוהב כל דבר שיש לו גלגל שיניים ויחייך לכל בקבוק בירה או יין משובח. אוהב כל דבר שעוסק בטכנולוגיות צילום, הספיק להמציא מצלמה חדישה ואף לשלוח אותה לחלל. בזמן שלא על אוכף מבלה עם בנותיו בטבע.

Avatar photo

גיא חלמיש

עורך ומייסד BIKEPANEL

גיא, מאמן RUNPANEL אימון ריצה אישי: שיטת אימון המביאה רצים להישגים מדהימים. אספן ידע מאלפי מאמרים והכשרות שערך וכתב בתחומי האתרים. קם מוקדם, רוכב אופני הרים וכביש, רץ ושוחה. ⬅️לחצו פה לפרטים נוספים➡️

Avatar photo

שי יגל

שי יגל, צעדן, מטפס הרים וכמובן רוכב אופניים, תל אביבי שנטש למדבר. לא מכיר שיכוך מלא ובעל פטיש יוצא דופן לרכיבה בשבילים חדשים, במיוחד במדבר. במשך שנים היה אמון על סימון השבילים בארץ, והיום מנהל התוכן של Trailze.

ודים לינצקי

ודים לינצקי- מולטי טאלנט בשלושת האתרים: BIKEPANEL OUTPANEL וגם RUNPANEL. אולטרה מרתוניסט בריצה, סקי, אופני הרים, וגם מהנדס בהיטק. יכתוב בין השאר על עולם החשמליים לתחבורה ותרבות ירוקה.

Avatar photo

יואב גריבי

יואב: חורש כבר 12 שנים את גבעות הר חורשן וכפר גליקסון על זנב קשיח, ורק לאחרונה על ש"מ. כבר לא מתחרה אבל' משתתף' בתחרויות ומנסה לתחזק KOM יחיד בסטרבה. עוקב באדיקות אחרי סבב גביע העולם משנת 2010 ומכונאי אופניים חובב בזמן הפרטי.

Avatar photo

עמית נבון

עמית הוא מכור לספורט סיבולת, עם נטייה לריצה במסגרת מועדון רצי רמת השרון כדי לבנות סיבולת ולקחת את ה KOM על הסטלביו. חולם להעביר את עונת הכביש בפאב בלגי ולקשקש על אופניים אבל בינתיים חופר על זה לכל מי שמוכן. כמו כל רץ- יכול גם להתעסק עם נעליים לא מעט...

Avatar photo

אלון וולף

אלון וולף הוא אספן אופניים ובעליו של מוזיאון האופניים בחרב לאת. מלבד אופניים הוא אספן בלתי נלאה של כל מה שקשור לתחום: סמלים, כרזות, פוסטרים, בולים, פעמונים וחולצות אופניים. הוא משפץ בלי הפסקה, יוצר יש מאין המאמין ומיישם את המשפט: אופניים נותנים לך כנפיים.

אהרון אריאל לביא

אהרן אריאל לביא הנו יזם חברתי-עסקי קהילתי, וכיום מנהל את רשת הקהילות המשימתיות הבינלאומית "הקהל" בשיתוף עם משרד התפוצות, וכותב דוקטורט בנושא במכון בן-גוריון. הוא גם רוכב ב-NCC (ה-Negev Cycling Club) ומדריך רכיבת אופני הרים.

Avatar photo

עזרא שהרבני

עזרא שהרבני הוא אחד מאושיות אזור הדרום והוטרינר המהיר ביותר בקומונת 4 אינטש ואפיק. כמו רבים מדיירי קומונה זו יש לו נטייה להתחיל את הרכיבה מהר מדי ולסיים אותה מאוחר יותר ממה שתוכנן, והוא ניסה את התרגיל הזה כבר המון פעמים: בטראנס אלפ שטח, בצ'ימיצ'ורי, ועוד ועוד. עזרא יכסה עבורינו את תחום רכיבת האפיק והמרתון וינסה להדיח אותנו לביצוע של יותר רכיבות שרוטות וחסרות הגיון מכפי שאנחנו מבצעים כבר ממילא.

Avatar photo

ניר לוי

תל אביבי, רוכב ואוהב אופניים וכל מה שקשור באופניים. מאמן ושופט אופניים. דאגתי שיבנה הוולודרום הראשון בישראל סמוך למקום מגוריי על מנת שאוכל להתאמן, לאמן, לשפוט ולסקר את ענף רכיבת המסלול עבור קהל אוהבי האופניים.

Avatar photo

עופר עברי

הכותב הוא צלם ארכיטקטורה וספורט, טייל בנשמה עם חיבה למדבר. עד פה הטקסט הסטנדרטי, אבל האמת שהוא צלם על מוכשר מאוד, אחלה חבר לרכיבה, ובניגוד לרובינו - בכתבות הוא די מקמץ במילים, אז מקווים שתעריכו כל אחת כזו שקראתם פה... לאתר של עופר: www.ofereavri.com .

Avatar photo

כותבים אורחים

כותבים אורחים מספרים לנו על מה שמעניין אותם על אופניים, בביקור לרגע, לפוסט בודד או אפילו לכמה פוסטים בודדים. אם יש לכם משהו מעניין במיוחד וייחודי לספר ואתם מעוניינים להגיש כתבה ל"כותבים אורחים" ב BIKEPANEL אנא צרו עמנו קשר בטופס צור הקשר באתר.

Avatar photo

מערכת BIKEPANEL

BIKEPANEL - מה שמעניין אותנו על אופניים. המגזין המעניין ביותר והגדול ביותר על אופניים באינטרנט הישראלי: מבחני ציוד, חוויות מרכיבות, דעות ותגובות על מה שקורה בעולם האופניים ועוד. הרוב כתבות חפרניות ויסודיות, אבל אולי תמצאו גם פוסטים קצרים, שטחיים או אישיים. האתר הוא תוצר של פאנל ובו כ 15 כותבים איכותיים שעושים את זה מאהבה לרכיבה.

Avatar photo

הודעות לעיתונות

ההודעות לעיתונות הן ידיעות מטעם הגורמים בענף שהעבירו אלינו כדי לעדכן אתכם. בד"כ זה תוכן ממומן המסייע לנו להשקיע באתר. לעתים זו הודעה מגורם שאינו אחד מכותבי האתר הקבועים (עמותה, חברה או משווק) שאנו מוצאים שיש בה ערך עיתונאי עבור קוראינו.

Avatar photo

אדם סימן טוב

אדם, תל אביבי שעוסק בספורט הישגי ותחרותי ON/OFF מעל 20 שנים ולתקופות גם מתחרה. את שנות נעוריו בילה באצטדיון הדר-יוסף כרץ בריצות בינוניות, בשנים האחרונות רוכב כביש תחרותי. כעת הוא בעיקר רודף אחרי הכושר ברכיבות כביש. ניתן למצוא אותו בהקפות המסורתיות של תל אביב. בשעות היום עוסק בתחום העסקי ובהשקעות הון-סיכון.

Avatar photo

דמיטרי רובינשטיין

בהיותו מהנדס תוכנה בחברה בינלאומית גדולה, דמיטרי הוא ללא עוררין מומחה במציאת תירוצים לאי עמידה ביעדים שהציב לעצמו, מה שהופך אותו, לדעתו, למומחה לספורט סיבולת. נוהג לרוץ, לרכוב ולשחות, או במילים אחרות יעשה הכל בשביל לצאת מהמשרד, אבל לפעמים משתמש בדרכים אלה דווקא בשביל להגיע לאותו משרד. מתעניין בתזונת ספורט ותחום התזונה באופן כללי, עם הדגש על אכילה.

Avatar photo

אלעד פריזט

אלעד הוא רוכב אנדורו שלא שוכח את הרחוב, מאמין שבכל פינה ישנו אלמנט להתאמן עליו. עובד כמכונאי אופניים עצמאי ומתעורר כל בוקר בחיוך לתקן את זוג האופניים הבא. מושפע מסרטוניו של האיש והאגדה דני מקאסקיל. כרגע בלימודי הנדסאי חשמל.

Avatar photo

עדו גולצקי

רוכב. אחרי למעלה מעשרים שנה על האוכף – בעיקר כואב התחת. בחיים לבלר, על האופניים חאפר. חובב אופניים, ציוד וגאדג’טים.

Avatar photo

יותם ייבין

יותם נשוי למיכלי ואבא של ליבי, גרו בשנים האחרונות באלבניה, זמביה וגבעתיים. ביום מורה לתנך, מחנך בתיכון ודוקטורנט לפילוסופיה יהודית באוניברסיטת תל-אביב. בלילה חושב, רוכב וכותב על אופניים.