אלקטרה חוזרת לארץ – חברת סי.טי.סי שמחה להודיע על היותה היבואנית הבלעדית החדשה של אופני העיר מתוצרת ELECTRA מארה”ב. בעבר המותג שווק בישראל וכעת ישתלב ברשת חנויות Trek ישראל ובחנויות אופניים נוספות בכל הארץ. המותג מאופיין בעיצובים שמחים, בדגמי נשים יפהפיים ובגיאומטריה היחודית המושיבה את הרוכבים בצורה זקופה ונוחה, עם אפשרות קלה להגיע לרצפה בכל שלב ללא ירידה מהאוכף. 

הודעה לעתונות מאת: CTC

הכירו את אלקטרה

“אופני ELECTRA מגיעים אלינו מקליפורניה שבחוף המערבי בארה”ב. ככזו, המוטו שלה סובב סביב כיף, עיצוב והרבה קוליות שמייצרים השראה לעיצוב אופני עיר וקרוזרים המדליקים ביותר בענף האופניים. חברת ELECTRA היא יחודית, חדשנית ודינמית, אך גם בעלת נפש יצירתית. ככזו, היא שואפת תמיד להתקדם ולמצוא את המקום הבא המגניב ביותר לרכיבה, החדשני ביותר והאופטימי ביותר.” מספרים על המותג ב CTC.

זו חברת אופניים שנוסדה ב 1993 עם השפעה של ה”קרוזרים” – אופניים שמיועדים לרכיבה נינוחה. ב 2014 נרכשה אלקטרה על ידי Trek, ומכאן ברור הקשר הנוכחי ל Trek ישראל ו CTC.

אלקטרה- ישיבה זקופה

הצרכים של רכיבה עירונית הם ישיבה זקופה שמקלה על התניידות במוד של יוממות באזורים צפופים. הישיבה הזקופה מקלה על מבט קדימה לחזות את הסכנות בכביש ובמדרכות, עוזרת לרוכב להביט לצדדים ולבצע הפנית ראש לאחור בפניות – זו התנהלות הכרחית לביטחון הרוכב בעיר- לשם כך הכידונים מוגבהים ואין צורך לרכון לכיוונם כבאופניים ספורטיביים.

טכנולוגית Flat Foot

הצרכים של רוכבים עירוניים שונים משל רכיבה ספורטיבית. אלה אופניים לכולם- ולכן יש בין הרוכבים עליהם מגוון גדול יותר של רמות רכיבה ושליטה באופניים. בנוסף רכיבה עירונית היא רכיבה שיש בה לא מעט עצירות: בצמתים ורמזורים, במתן זכות קדימה במעברי חציה ועוד. אופני אלקטרה נבנו עם גיאומטריה מתאימה במיוחד לשני הצרכים האלה (כולל פטנטים שרשמה החברה): ה- Flat Foot. זו גיאומטריה הממקמת את הדוושות קדימה יותר מבאופניים ספורטיביים – מה שמאפשר להרחיק אותן וליישר את הרגל כדי למקסם את תנועת הפידול, אבל באותו זמן להשאיר את גובה האוכף נמוך יותר ביחס לרצפה. בצורה כזו נוח לפדל מצד אחד, ומצד שני- אפשר להוריד את שתי הרגליים, להגיע לרצפה בקלות בלי לרדת מכיסא האופניים.

אלקטרה

דגם ה TOWNIE

זהו הדגם המפורסם ביותר של ELECTRA ומדובר באופני העיר הנמכרים ביותר ואהובים ביותר בעולם, ולא בכדי- הם נוחים, כיפים וכוללים עיצובים מדליקים במיוחד. ה-TOWNIE מבוססים על גלגלי “26. הוא יעלה בישראל 1950 ש”ח.

הודעה לעתונות מאת: CTC