סדרות הווידאו של BIKEPANEL ממשיכות: אחרי סדרת האקדמי בכביש אנחנו עוברים לשטח, והפעם ישבנו עם אחד מוותיקי הענף, שהתחיל את דרכו בעולם הדאונהיל ועכשיו תוכלו לראות אותו גם בסבב האנדורו המקומי: אמיר כספי. 

מאת: מאור רביב ויוג’ין לויט
וידאו וסטילס: יוג’ין לויט

אחת לשבוע נפרסם פרק מתוך סדרת הווידאו הזו ונוסיף אותו פה לכתבה. אם לא לחצתם כבר Play למעלה- אז תמצאו בהמשך אותו בהמשך, וגם את הפרק הראשון אחריו.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

פרק 5 ואחרון: “קומנדו”

השאלון המהיר של יוג’ין ומאור לכספי

פרק 4: הצעירים מול הוותיקים

פרק 3: פרופורציות בחיים (או מה ההבדל בין רייסר מקצוען לאיש משפחה)

לא כל רכיבה ותחרות יכולים להסתיים בניצחון כשיש לך עוד כמה דברים חשובים בחיים. אבל רייסר זה עדיין אופי:

פרק 2: אז מה ההבדל בין סבב תחרויות לענף אמיתי?

פרק שני בסדרת הווידאו של מאור רביב ויוג’ין לויט עם אמיר כספי – והפעם, על ההבדל בין סבב תחרויות לבין ענף אמיתי. ושאלה שלא נשאלת מרחפת מעל: למה אנחנו כקהילה מסתפקים בבינוניות, בקיים, במה שיש ולא במה שצריך שיהיה, שאפשרי, שחזון פעולה והתגייסות יכולים להביא?

פרק 1: אמיר כספי קורא לענף רוכבי הדאונהיל – התאגדו מול קק”ל!

היה קשה לקבוע עם אמיר, בכל זאת הבחור עסוק מאוד ובמקביל הוא אבא במשרה מלאה. אבל דרכינו הצטלבו ובוקר יום שישי האיר לנו מפגש. חשבנו שייקח לו זמן להיפתח, באנו מוכנים בשלל טקטיקות סודיות. אין כמו להתחיל את ההכרות עם רכיבה לפני דיבור על מנת להפתח ולחמם את היחסים. הבעיה הראשונה שצצה היא שחוסר הדיבור בא מאיתנו עקב תפיסת שריר הלסת מעודף הסטייל של הילד בגוף של בן 42. את האיזוטון של ההיפסטירים (בורבון וודפורד רסרב) לגמנו ראשונים מהפלסק על מנת לשחרר את עצמינו משתיקה, למרות שבמקור הוא היה מיועד לגברבר המסוקס. כספי לאומת זאת, כל עצירה לא הפסיק לספר סיפורים ומור״קים מהעבר ומהווה.

לרכב עם אמיר זו באמת חוויה, יש לו יכולות טכניות ווירטואוזיות שגרמו לנו רק לרצות ולהשתפר (נכון לגבי מאור, יוג׳ין הבין שהוא מקרה אבוד) כדי לרכב כמוהו. אפשר היה לשים לב שבכל זאת מדובר במישהו שמתייחס לרכיבה באופן מקצועי. כאשר הלכנו לכל מיני לוקיישנים לצילומים, אמיר עמד ובהה באופן מפוקס כדי לנתח את הקוויים והאלמנטים כדי שיצא לו בדיוק מה שהוא רוצה.  

מעבר לניתוח השטח המקצועי עדיין יש שם המון פאן, המשחקים הקטנים עם האופניים על הסינגלים מראים שבסופו של דבר הרכיבה היא כדי להשביע רעב של ילד חובב אדרנלין וכיף טהור.