דוד עטאס נתן מתנה לאשתו תמי ליום הנישואין ה 24 שנים: להצטרף אליו לפתיחה של הג’ירו! הוא עדיין עדיין רוכב, היא עברה לסאפ. היום הם בפתיחת הג’ירו- מקטע טיימטריאל קצר של 8.2 קילומטרים בעיר בולוניה. 

לכתבה ובה כל המידע על הג’ירו השנה, הרוכבים והקבוצות, המסלול והאקדמי- לחצו פה.

מאת: גיאחה
צילום: דוד ותמי עטאס

דוד ותמי מבלים בצפון איטליה ואחרי שנהנו בירושלים בפתיחת הג’ירו בשנה שעברה, הם החליטו לשלב יומיים בבולוניה בהתחלה של הג’ירו. הם מסתובבים שם על אופני השיתוף העירוניות ונהנים מהאווירה הטובה. 

העיר לובשת וורוד! החוויה, אנחנו מנחשים – עם קצת פחות ג’ננה מירושלים. אבל יש להודות שעיר איטלקית יפה ועתיקה היא מקום טבעי ומושלם להתחיל בו ג’ירו, ולהיות בו, כמה שיותר!

זה לא נג”ש קלאסי שכן כולו 8.2 ק”מ, ויש בסופו עליה של 2 ק”מ, בשיפוע משמעותי של 9.7% שתסדר יפה יפה את הדירוגים במרוץ ישר ביום הראשון. המלון של דוד ותמי נמצא ממש בתחילת העליה בסוף הטיימטריאל.

את הג’ירו יפתח דומולן שיזנק ראשון. החברה של האקדמי יזנקו בהתאם לדף הנייר הזה- המודבק על האוטובוס שלהם היום, שלא ישכחו. גיא ניב ב 19:44, בהצלחה!

כמיטב המסורת והפורמט הקבוע, יש ואקספו של כל נותני החסויות בכיכר הבזיליקה, אבל אי אפשר להגיע לאיטליה בלי להתמקד בפסטה, פיצה, יין או בירה. החיים הטובים של הג’ירו!

דוכני המרצ’נדייז נפתחים וכולם לובשים וורוד!

הנה הדוכן של הזינוק לטיימטריאל- ראינו אותו מקרוב בירושלים. מאחור מתכנסים הרוכבים מתחת לאוהל, האופניים שלהם עוברים מדידות לראות שהכל תקני, והם עולים אל הזינוק. הצפי שבסטייג’ היום ינצח שיאן העולם החדש בשעה- Primož Roglič (מקבוצת ג’מבו ויסמה).

המתחם של הקבוצות עם האוטובוסים. הרוכבים יגיעו עוד מעט. 

האוטובוס של האקדמי פה. כולם יכולים לגשת ולהתקרב- אין מרחק, יש נגישות, קרבה… אופניים זה ספורט מגניב, והרוכבים נגישים וזמינים ברוב המקרים, למעט שורת כוכבי העל הקטנה בשפיץ של השפיץ. את הטריינרים מסדרים לצד האוטובוס ומתחממים לקראת הקטע.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

 

 

מומלץ: לחצו פה לקבל את ערוץ BIKEPANEL בטלגרם! 

 

 

הג'ירו יאללה אקדמי.


כנסו גם למגזין האאוטדור– טיולים ואקסטרים שלנו: OUTPANEL!
לחצו על התמונה: