וויליר מכריזה על השקת דגם חדש המעדכן את השלדה התחרותית האווירודינמית שלה- ה Cento10Air וכעת הדגם המוביל הוא ה Cento10Pro!

הודעה לעתונות מאת: שרון פירסט
Wilier ישראל (רוכבים באהבה)

הטוב מאוד – משתפר למצוין

לפני שנתיים בדיוק, לכבוד חגיגות 110 שנים להיווסדה, השיקה Wilier t את דגם ה Cento10Air: דגם קצה מהפכני, שילוב בין עיצוב נקי במיוחד, פרופיל איירודינמי מתקדם, כידון אינטגרלי וכל זאת בשילוב תכונות של היגוי חד ומדויק, שלדה המשלבת בין קשיחות והורדת כוח מעולה, בלי לוותר על אלמנט הנוחות. האופניים זכו לביקורות אוהדת מאד מצד כלל עיתונות האופניים העולמית ונמכרו במספרים מרשימים יחסית לדגם המוגדר כדגם קצה יוקרתי. שנתיים חלפו וב Wilier החליטו לבצע עדכונים ושינויים קלים, ורגע לפני ה Tdf הוצג דגם ה Cento10Pro.

הטור דה פראנס – זה מחייב

ראשית הוצגה סכמת הצביעה הצהובה, סכמה שהוכנה במיוחד עבור קבוצת Direct Energie הצרפתית.
למרות הצהוב הבולט מאוד היא נראית מרשימה ומיוחדת. לצידה הוצגה סכמה בשחור עם נגיעות אדום ואדום מטאלי בנגיעות לבן, וכמובן אל לנו לשכוח את גראסת ה Ramato בטכניקת ה Cromo velato הייחודית ל Wilier שמייצרת גוון מדהים לאופניים.

גם השלדה עברה מקצה עדכונים

בוצע שיפור של הקשיחות ב 6%. נוספו עדכונים קטנים בצינור הראש לטובת ניתוב כבלים חלק יותר, כידון ה Aalabrada עבר דיאטה קלה והשיל כמה עשרות גרמים, מרווח הצמיגים בשלדה עלה מ 28 ל 30 מ”מ.

הכל תוך שמירה על פרופיל ה Naca קטום הזנב, המספק שילוב מוצלח של אווירודינמיות וקשיחות.

השלדה מגיעה בשתי גרסאות: הראשונה תואמת בלמי חישוק, והבלמים התואמים הם בחיבור Direct Mount.
הגרסה השניה תואמת בלמי דיסק בחיבור Flat Mount, דיסק 160 מ”מ מלפנים ו140 מ”מ מאחור. השמועה אומרת כי גם משקל השלדה פחת במעל 10% אך נכון לרגע זה הנתון הרשמי שפורסם עומד עדיין של 990 גרם לשלדה במידה מדיום.

לפרטים נוספים

לעמוד המבצע: http://bit.ly/TDFWillier

ימי מכירה מיוחדים

צפיה על מסך ענק ב Tour De France. צוות רוכבים באהבה יהיה במקום. מבטיחים גם הפתעות מיוחדות 🙂 בשני ימי המכירה!

  • 24.7.18 החל משעה 14:00בחנות מייק בייק אשדוד
  • 27.7.18 החל משעה 14:00 – בחנות סלאלום כפר מל”ל