עופר צדוק, מחברת “נשיאה טובה”, יבואנית מנשאי האופניים שמייבא גם את מנשאי Uebler הסופר יוקרתיים (קלים ומתקפלים) מכריז על התחלת ייבוא ושיווק מוצרי טריפרוג (TreeFrog)- מנשאי וואקום לאופניים שנדבקים לגג המכוניות ולחלונות ומאפשרים לשאת אופניים בלי מגבלות המשקל, הנפח והרעש שמייצרים מנשאים רגילים.

הודעה לעתונות מאת: נשיאה טובה

מנשאי הוואקום של TreeFrog 

מנשאי הוואקום של טריפרוג (TreeFrog) משמשים לנשיאת אופניים קלה במיוחד, והיתרון הגדול שלהם הוא באחסון ובקלות ההתקנה שמנצחת כל מנשא אופניים אחר. באחסון- הם נכנסים לתיק קטן במשקל ובנפח קטנים בהרבה לעומת מנשאי אופניים אחרים.

“זיהיתי את הבעיה בעיקר אצל אנשים שאינם עם רכב קבוע: כל הרכבים השכורים, הליסינג בהמוניו ורכבי העבודה שלא מתאים להם לקנות גגונים ולהחליף כל הזמן. זה גם מוצר משלים למוצר וו הגרירה שלי שבו אפשר לקחת בד”כ 3 זוגות ומקסימום 4, ויש משפחות או קבוצות שנוסעות עם יותר רוכבים.

הפלח השני שגגוני הוואקום מתאימים לו, הוא של כל הרכבים היקרים והספורטיביים שלא רוצים לשים גגון- לשים על אלפא רומיאו או איזה רכב יוקרה ספורטיבי אחר גגון? לא מתאים…” אומר עופר צדוק.

יתרון נוסף משמעותי שלהם הוא ההתאמה כמעט לכל סוג רכב- בניגוד למנשאי תפוח לא צריך תפוח (יקר, לא מתאים לליסינג, ויש אותו במעט מכוניות יחסית) ולא צריך לקנות מסילות גג מתאימות לגגוני דגמי מכוניות ספציפיים. הוא יכול להתחבר לרוב המכוניות, כולל סטיישן ולהדבק גם לגג וגם לחלונות אחוריים. הוא אפילו מאפשר תלייה אנכית מאחורי אוטובוסים.

טריפרוג (TreeFrog) מסדרת ה Pro

  • מאופיינת בעיצוב של הספרה 7 בעיצוב יוקרתי.
  • בעל תקן TUV- תקן איכות עולמי של חותמת איכות.
  • מחיר מנשא לזוג אופניים אחד: 1690 ש”ח, מגבלת משקל של 22 קילו.
  • מחיר מנשא לשני זוגות: 2450 ש”ח ומגבלת משקל של 44 קילו
  • בקרוב מאוד יגיע גם דגם לשלושה זוגות אופניים.

סדרת הפרו

טריפרוג (TreeFrog) מסדרת ה Elite

  • סדרת העלית מאופינת בעיצוב של פס אחד לאורך עם כפות היניקה עליו, ומחירים זולים יותר בכ 20% מסדרת הפרו. התקן עלית לזוג אחד עולה 1350 ש”ח ומגבלת משקל של 18 ק”ג ולשני זוגות 1975 ש”ח ומגבלת משקל של 36 ק”ג.
טריפרוג

טריפרוג בתצורת שני זוגות

בברירת המחדל מקבלים צירי 9 ו 15 בחבילה עם כל קנייה. מראש קונים בהתאם לסוג צירי הגלגלים של האופניים שלכם.  אפשר גם להחליף בקלות רבה את יחידת החיבור לציר בהחלפת האופניים, כך שאם יש לכם אופניים עם צירי Boost בשטח ואופני כביש, אין בעיה להחזיק התקן אחד ולעבור בינהם במהירות.

לכל המוצרים שנתיים אחריות.

סוף הכתבה – והצעה:

    אני רוצה מנשא אופניים !

    צרו איתי קשר לתאום הדגמה וקניית מנשא