רק עד סוף אוגוסט אפשר לרכוש את העיצוב המנצח במחיר מסובסד!

נותרו רק שבועיים לסיום התחרות. רק אתם קובעים מי ינצח- העיצוב שיקנו ממנו הכי הרבה חליפות באתר רובילייף  יזכה בפרס הראשון (והמקום השני והשלישי באותה שיטת ספירה). 

>>> מי שלא משתתף פראייר! אנחנו מוכרים את החליפות במחיר מסובסד ללא רווח ליבואן ולבייקפאנל- 499 ש”ח בלבד לחליפת הקצה השלמה של GSG מתוצרת איטליה. זה דיל מדהים ולא כדאי לפספס אותו.

עיצוב התכלת של דרור ברן עדיין מוביל!

עיצוב הכחול תכלת של דרור ברן מוביל ועומד על כמות יפה של זוגות שרכשו אותו. כמו שזה נראה כעת הוא בדרך הנכונה לקראת יציאה להדפסה וקטיפה של הפרס הראשון המדהים: האופניים של Middleasta! במקום השני נמצא עיצוב הצהוב-תכלת של אולה אוסטרובסקיה עם הזמנות בודדות. בינתיים, על הנייר – מצלמת האקסטרים ContourRoam3 שלה. במקום האחרון נמצא העיצוב של רועי גל ועל הנייר הוא יכול לקבל את קסדת ה Cratoni.

במרכז בתכלת – העיצוב המוביל כרגע. מימין בתכלת וצהוב המקום השני. משמאל המקום השלישי. הכל פתוח ויכול להשתנות אם תרכשו באתר רובייליף את החליפה שאתם אוהבים:

 

גמר

 

אלה הפרסים השווים בתחרות:

  1. Middleasta למקום הראשון! אופני פיקסי ממגנזיום של אופני סגל ומחנות האופניים גורדון בנט (חנות הפיקסיז וה Coolness של תל אביב: רח’ ברזילי 4) – בשווי מגניב לגמרי של 5550 ש”ח!
  2. המקום השני יקבל מצלמת אקסטרים מעולה של קונטור: מצלמת ContourRoam3 בשווי 1200 ש”ח!
  3. המקום השלישי יקבל קסדה מצוינת של Cratoni מבית Rockn’Road בשווי 859 ש”ח!

מי יהיה המנצח הגדול? אין לנו מושג – זו ההחלטה שלכם!

בכל מקרה בתחרות הזו יש רק מנצחים – שלושת עיצובי הגמר כבר הבטיחו פרסים מדהימים כל אחד. המון מצביעים ומשתפים קיבלו מאיתנו כבר חולצות של Gravity Check, וכל הקוראים, או לפחות אלה שיש להם שכל (או חברים שכבר קנו בעבר את החליפה שלנו והמליצו להם) – יכולים ליהנות מחליפות רכיבה איכותיות, מנדפות, ושוות במיוחד במחיר מסובסד של 499 ש”ח בלבד- ובהתחשב באיכות החליפה הזו, זה כנראה הדיל הכי טוב לחליפת רכיבה היום בישראל.

 

הפרסים 2

 

לסיכום – נותרו רק שבועיים לרכוש את חליפות המעצבים המעולה ב 499 ש”ח בלבד!

גם ביב וגם חולצה ברמה מאוד גבוהה ב 499 ש”ח: אתם לא רק מקבלים פה הזדמנות לרכוש את החליפה הכי שווה בארץ במונחי עלות-תועלת, אלא גם לפרגן למעצבים, ל BIKEPANEL, ולקבוע מי את סדר חלוקת הפרסים בגמר. כל חליפה שתגיע לכמות המינימום של GSG תודפס (כלומר יתכן שלא רק העיצוב הראשון יודפס).

להזמנת חליפת התכלת של דרור ברן לחצו פה!
להזמנת חליפת התכלת-צהוב של אולה לחצו פה!
להזמנת חליפת השחור-צהוב-ירוק של רועי לחצו פה!