image001רוכב על בולם או מזלג FOX? מגיע לך יותר!

סינגל טרק נציגת FOX בישראל מגבה את רוכבי FOX  ותומכת בהם. הנה חמשת זכויות ה VIP שאנחנו מעניקים לכם כרוכבים על הבולמים והמזלגות הטובים בעולם. אז למה אתה זכאי כרוכב FOX?

מאת: אלון שפר, סינגל טרק
סינגל טרק בית אורן: קיבוץ בית אורן 30044, טלפון: 04-8307340. דוא”ל :info@thesingletrack.co.il שעות פתיחה: ראשון עד חמישי: 09:00-19:00, שישי: 09:00-14:00, ערבי חג: 09:00-13:00
סינגל טרק תל אביב: המסגר 17 תל אביב, טלפון: 03-6415590. דוא”ל: ta@thesingletrack.co.il שעות פתיחה: ראשון עד חמישי: 09:00-19:00, שישי: 09:00-14:00, ערבי חג: 09:00-13:00

1. סבסוד בעלות המשלוחים לטיפול!

שלחת מזלג או בולם לטיפול? סינגל טרק עובדת עם UPS החברה האמינה והמהירה בישראל. שלחת מזלג או בולם לטיפול? כיוון משלוח אחד על חשבוננו!

שלחת שני בולמים בחבילה? גם אם האחד באחריות, או שהם שייכים ללקוחות שונים – עלות המשלוחים כולה על חשבוננו! המשמעות הא ששווה לתאם עם חבר ולשלוח יחד.

ודאו עם החנות ממנה נשלחים הבולמים שאתם לא מחויבים על משלוחים לחינם, או התקשרו אלינו ואנחנו נכווין אתכם לחנות שעובדת איתנו באזור מגוריכם.

2. תאום וטיפול במקום:

רוצה לטפל או לתקן את ה-FOX שלך במקום – בלי לחכות ובלי לבזבז זמן יקר? אין בעיה: התקשר לאחד מסניפי סינגל טרק בבית אורן או בתל אביב ותאם מועד שיהיה נוח עבורך.

הצוות יקבל אותך ויטפל בבולמים ובאופניים שלך על המקום – מיידית! המעבדות שלנו פתוחות ותוכל להיות נוכח בעת הטיפול ולקבל הסבר מהצוות על מה שנעשה בבולם שלך וכיצד עובדים חלקיו השונים. אם תעדיף תוכל להתרווח בבית אורן על קפה טוב לגלוש מהאינטרנט (מומלץ ב BIKEPANEL לראות מה חדש…) ולהמתין לגמר הטיפול.

027-001

בולמים ומזלגות סופגים הרבה… בשביל זה צריך גיבוי מעבדה איכותית ואחריות מעולה

3. הארכת האחריות!

סינגל טרק היא מעבדת ה-FOX המוסמכת היחידה בישראל! רק אצלנו יש מלאי חלקים מקוריים של FOX ורק הטכנאים שלנו מוסמכים מידי שנה אצל היצרן בקורסים מיוחדים בחו”ל, ומתמחים בכל החידושים השונים ואופן הטיפול הנכון בהם.

סינגל טרק מחויבת להשתמש בכלי עבודה יעודים של FOX ובטבלאות ונוסחאות הטיפול הנמסרים לה מהיצרן מידי שנה.

לקוח שרכש מזלג או בולם, זכאי לאחריות יצרן לשנה הראשונה. סינגל טרק תאריך את האחריות על מוצרי FOX שטופלו אצלה עד לשלוש שנים מיום הרכישה.

חשוב: כמה פעמים בשנה צריך לטפל בבולמים כדי להנות מהארכת האחריות? בבולם האחורי יש לטפל אחת לשנה ובמזלג אחת לחצי שנה וזאת בהתאם להנחיות היצרן.

4. טיפלתם במזלג שלכם? אתם זכאים לשדרוג בתנאים מיוחדים!

מזלג מטופל מעניק חווית רכיבה טובה יותר ומזכה את בעליו באחריות מורחבת, אבל בסינגל טרק חשבנו צעד אחד קדימה:

רוצים להתקדם למזלג חדש משנת הדגם האחרונה? סינגל טרק תזכה אתכם על המזלג הישן בעלות הטיפולים שלכם בשלושת השנים האחרונות! (התוכנית תקפה למזלגות בלבד ולמוצרים בני לא יותר מארבע שנים. למען הסר ספק הזיכוי יינתן על טיפולים כולל החלפת מסבי החלקה, אבל לא על שדרוגים או חלקים שהוחלפו באחריות).

image003

5. אתה רוכב תחרותי? רוכב הרבה ומעל לשלוש פעמים בשבוע?

אם ענית “כן” זה אומר שעבורך עלות תחזוקת הבולמים יכולה להיות גבוהה, וכדי שתהנה מביצועים מצוינים שבמיוחד עבורך חשובים יותר, אנחנו מבינים שאתה מחפש דרך להוזיל את עלות הטיפולים שהופכים להיות תכופים יותר.

במיוחד עבורך ועבור רוכבים מקצועיים ומחוייבים יותר (כגון אלה המתאמנים לאפיק ישראל, סמרתון והמתחרים האחרים) “תפרנו” חבילת טיפולים שנתית המגובה באחריות מלאה לרוכבים המקצועיים:

התוכנית כוללת:

  1. שני טיפולים מלאים.
  2. טיפול מלא והחלפת מסבי החלקה (בושינגים).
  3. אחריות מלאה למזלג לתקופה של שנה מיום הטיפול הראשון.
  4. הנחה בת 30% על מחיר המחירון.

התוכנית מיועדת לרוכבים הרוכבים בין 10 ל 15 שעות או יותר מידי שבוע. היא מוגבלת ל 12 חודשים. התשלום הוא מראש וניתן לפרוס אותו לתשלומים ללא ריבית. האחריות היא מלאה (כמובן שאינה כוללת נזקים כתוצאה מתאונה). היה ומסיבה כלשהי לא ניצלתם את כל החבילה במהלך השנה? החלק היחסי שלא נוצל יוכל לשמש אתכם כחלק מתשלום עבור טיפול שיבוצע במסגרת רגילה לאחר תום תקופת התוכנית.

נשמח לעמוד לרשותכם!
אלון שפר וצוות הסינגל טרק – נציגי FOX  בישראלimage005

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים