מחזיקי הבקבוק הם פריט קטן באופניים, אבל כמו ממשקי רוכב-מכונה אחרים הם יכולים להיות בלתי מורגשים ולעשות את עבודתם ביעילות, או להיות גרועים ולדרדר את החוויה בצורה מעצבנת במיוחד. הפריט הקטן הזה יכול לגרום לקשיים בהכנסת והוצאת בקבוקים, להעמיד את הבקבוק שלכם על העוקם, או לסייע לו לעוף מהאופניים.  מחזיקים גרועים יכולים לדפוק לכם את הזרימה בשטח במקרה הטוב, או להשאיר אתכם בלי נוזלים יקרים ברכיבה ארוכה במקרה הרע. ברכיבת כביש מחזיקי בקבוק גרועים זה כבר ממש מסוכן ולא בטיחותי מאחר ובקבוק שעף יכול לגרום לתאונה ולסכן אתכם או את חבריכם בפלטון. בקיצור – מחזיקי בקבוק הם פריט קטן אבל חשוב! 
Dfsmnvms_356fkj7d6gt_b
מחזיק הבקבוק SpeedCage של BBB
לקחנו את מחזיקי הבקבוק של BBB לסיבוב בתחילה על אופני כביש, ואח”כ על אופני הרים. המחזיקים בולטים בפרופיל רחב ועיצוב מאסיבי למדי. במשקל 42 גרם הם אינם הקלים ביותר שיש, אולם מה שהם משלמים במשקל הם מרוויחים בנוחות ובטחון: הבקבוק מוחזק הייטב ואין אפילו טיפה תזוזה לא רצויה שלו. ההכנסה וההוצאה נוחים מספיק אולם ברור שהנטייה כאן היא לאבטחה מקסימלית של הבקבוק במקומו גם אם טיפה על חשבון הוצאה והכנסה מהירים. המחזיקים לבנים גם בצידם הפנימי, ואחרי כמה רכיבות קיבלו גוון מצבע הבקבוקים שהוכנסו אליהם. זה דווקא סימן טוב לכך שאין רווחים מיותרים ושהבקבוקים תפוסים הייטב (אבל יכול להפריע מעט לאלה ששואפים לראות לבן נקי לתמיד – גם בצד הפנימי).
מסקנה: העיצוב הרחב העוטף את הבקבוק בבטחה ובחוזקה, מובילים אותנו להעדיף את מחזיק הבקבוק הזה על אופני ההרים שלנו ופחות על אופני הכביש (שם אנחנו מעדיפים משהו מינימליסטי יותר). בשטח המחזיקים הללו יצטיינו במיוחד היות והאבנים, טרטור האופניים ותנאי השטח הם מבחן מתמיד ליכולת של מחזיקי בקבוק לאבטח בקבוקים למקומם. האבטחה הזו היא בדיוק ההבטחה הטמונה במוצר הזה, ובגלל שזה הדבר הכי חשוב בסופו של דבר, זו קנייה מומלצת לכל מי שלא סופר גרמים בודדים על אופני ההרים שלו. 
ביצועים: 8
תמורה: 8
מחיר: 69
ייבוא: סער
בחן וצילם: גיא חלמיש