ד.ל.ב מוטוספורט לא משאירה את השוק למתחרים ומביאה לארץ את BH הספרדים. iLynx Tail הוא דגם מעניין עם מהלך מתלה 150 ממ מלפנים ומאחור, מנוע קטן ועוצמתי, סוללה 540w עם אפשרות תוספת של 180w באמצעות סוללה נוספת במתקן הבקבוק. המפרט גבוה, המחיר תחרותי והמשקל….מישהו יותר קל מאורבאה.

חברת ד.ל.ב מוטורספורט מקבוצת דוד לובינסקי יבואני חברת KTM BIikes Industries האוסטרית הוותיקה מזה כ 11 שנה בישראל ולאחרונה גם יבואניי חברת Whistle האיטלקית (ביחס התמורה מחיר הגבוה ביותר בשוק). מפתיעה שוב בהודעה דרמטית על התחלת יבוא חברת BH Bikes הספרדית בקטגוריות השונות. תתמקד בעיקר בקטגוריית אופניי השטח החשמליים הקלים, שוב ביחס עלות תמורה גבוהה מאוד בדגש על מתן שירות איכותי (אחריות מנוע 5 שנים!!).

 רוצים להיות הראשונים שיהיו להם את המכונה היפה הזו?  

  אני רוצה! אנא חזרו אלי

  ברוכה השבה BH

  חברת Beistegui Hermanos, או בשמה המקוצר והפורמלי BH מחזירה את מוצריה לארץ הקודש בפעם השניה. המותג נוסד בספרד בשנת 1909 על ידי שלושת האחים למשפחת באיסטגוי כחלק מניסיון לספק כלי תחבורה נוח, מהיר וכלכלי. המאמץ המשותף של האחים הוביל לפיתוח אופניים קלים מאוד, מהירים ביותר ואמינים. תכונות שיופיעו גם בשאר דגמי BH בעתיד. מי שזכרונו לא מאכזב, יזכר שהגברת עושה בעצם עליה שניה והפעם תחת מטריית חברת ד.ל.ב מוטורספורט.

  iLynx Trail

  iLynx Trail 

  בהחלט אפשר שלא להרחיב על מרוץ ההתחשמלות במגזר השטח, זה כבר מזמן מאחורינו. המרוץ של היום עמוק בתוך החשמל ומשקל המכונה. כל חברה מנסה לחתוך בשומן של השלדה והללחוץ על יצרני הרכיבים והמנוע לעשות את המהפכה ההבאה. דגמי ה ה iLynx Trail מצויידים במנוע ייחודי פרי פיתוח החברה עצמה ה BH2 EXMAG במשקל 2.1 ק”ג בלבד, אבל הביצועים לגמרי עם כולם על הסקאלה. 

  iLynx Trail

  כל מערכת ההנעה, מופעלת בעזרת סוללה 540 וואט עם אפשרות תוספת של 180 וואט באמצעות סוללה נוספת  במתקן הבקבוק. בוסט עוצמה זה מוסיף למשקל עוד 975 גרם ומעלה את המשקל הכולל ל 20.34 ק״ג. הסוללה בעלת חיבור מהיר במתקן הייעודי ואין צורך בחיבור כבלים. רק השחלה, המשך פידול וחיוך רחב. סוללה זו, מגיעה כחבילה בכל מפרט פרו של הדגם. במפרט יותר נמוך, ניתן להוסיף בתוספת תשלום.

  מפרט טכני

  • דגם: iLynx Trail Carbon Pro 2022 8.9
  • מנוע: BH2EXMAG 65 Nm
  • סוללה: BH Battery 540 Wh
  • בולם קדמי: 36 Factory Fit4 150 
  • בולם אחורי: FOX Float X 150 mm
  • מוט כסא: FOX Transfer Factory 150 mm
  • ברקסים: Shimano XT 200/200 mm
  • הילוכים: Shimano XTR 1×12
  • גלגלים: Race Face Turbine 30 29
  • משקל: 19.36 ק״ג
  • יבוא ושיווק: דלב מוטוספורט מבית לובינסקי

  iLynx Trail

  נראים אנלוגיים אבל עם הרבה ניצוצות

  במבט מהצד, לרגע מתבלבלים וחושבים שמישהו לא עשה שיעורי בית והפיק עוד מכונת אנדורו אנלוגית. צינורות המשולש הקדמי מספיק צרים כדי להשלות את עיננו ביצירה. סוף סוף עולם החשמליים מצליח לתת לנו צינור תחתון שנראה רגיל לגמרי, בלי לעבור ניפוח ענק כדי להכיל סוללה אינסופית. בתוספת משהו שנראה כמו בקבוק לא קטן, הדמיון קופץ אחורה בזמן למכונות הסקיניות של עולם השטח.

  הירידה לפרטים הקטנים, זה שם המשחק. על מנת לשמור על עדינות העיצוב, אפילו שקע הטעינה נכנס אל תוך הציר של המתלה. מערכת שליטה קטנה ויעילה בצד שמאל של הכידון עם התראות בלד צבע. המחשבה הייתה ללכת על מינימליזם, כי זה כל מה שתצטרכו בזמן סינגל המושך תשומת לב לאלמנטים. אלו שעדיין לא יכולים להיות בלי הצג, ניתן לחבר את המערכת לגרמין ולקבל את כל התצוגה שם.

  iLynx Trail

  גם הקוקפיט עבר מקסום עיצובי וכל הכבלים נכנסים לתוך השלדה ישר בתוך ההד טיוב. מה שמוסיף עוד ״פיצ’ר״ של הגבלת סיבוב הכידון רק עד 75 מעלות לכל צד. אבל החלקים האחרים לא פחות מעניינים. תפס מוט הכסא מקבל שדרוג מעולם אופני הכביש, ונמצא בפנים, מוחבא בתוך השלדה. זה מוסיף יופי ואלגנטיות איך שלא תסתכלו על זה.

  iLynx Trail

  בנוסף מסתתר לו סט כלים אינטגרלי בתוך הסטירר, שיהיה לכם עם מה לפתוח את הבירה בסוף הרכיבה. מנוע ה BH2 EXMAG יודע לספק 4 מצבים של תוכניות פעולה. כאשר במצב הרגיל זה מכוייל ל 25, 50, 75 ו 100 אחוז עוצמה. לכל הפריקים, ניתן גם לכייל כל מצב לרצונכם בעזרת האפליקציה.

  קצת מספרים

  iLynx Trail

  יש למה לצפות

  ה iLynx Tail בהחלט פותחים את כל בלוטות החשק. עם גאומטריה המדברת עם רכיבת שבילים קלאסית, תומכות שרשרת יחסית קומפקטיות וזווית ראש של 66, מאפשר למכונה לזרוח בסינגלים בביטחון וקלילות. גם אם נשווה לרגע למתחרה הכי קרוב בשוק, האורבאה רייז, יש פה כמה חידושים שאי אפשר לא לשים לב אליהם. המשקל משמעותית יותר נמוך אך עדיין משמר את היכולות הטכניות, פיצ׳רים מעניינים ותוספות לא קטנות. אנחנו אהבנו, ואתם?

  מלאו פרטים

   אני רוצה! אנא חזרו אלי

    

   ⬇️⬇️⬇️ אגב, שמת לב למלבנים האלה לשיתוף כתבות? אם אהבת את התוכן שלנו, התודה הכי גדולה עבורנו היא שיתוף שלהן לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלך