להלן עדות קשה שגבינו בתחקיר עומק דרך צינורות דיסקרטיים (פייסבוק), בעילום שם, של אחד מהפיינשמקרים הכי קיצוניים בבייקפאנל שמבקש להשאיר את פרטיו ושמו במערכת.

שימו לב- המבצע הסתיים. לקבלת תוכן עדכני ומבצעים חדשים מבייקפאנל, הצטרפו לקבוצת הווטסאפ השקטה פה: 
בייקפאנל ווטסאפ

 

ותאמינו לי, לי זה עלה יותר…

יש לי חבר, קרוב אפילו, הכיר לי את אשתי, שכותב מדריך לחיים הטובים כבר כמה שנים.
הוא קורא לו:
״החיים כאקס. טי. אר״.
בחבר׳ה שלנו אם באת לאירוע עם דייט שנראית מדהים אומרים לך ״באנ׳ה, חברה שלך XTR”…
בקיצור, זה מטבע לשון לקצה, לאיכות חיים, לפינס, לפרגון עצמי ולהבנה שגם לך מגיע הטוב ביותר – בלי רגשות אשם ונקיפות מצפון.
זה הרי הספורט שלך, בין שריטה למקצוע לתחביב, ואת ההשקעה אתה מחזיר בשנתיים עד חמש של רכיבות על המערכת והאופניים, פעמיים שלוש בשבוע – כל שבוע, אז למה לא להשקיע בעצמך???
אותו חבר רכב תמיד על XT, וכשהפעלתי עליו לחץ פסיכולוגי מתמשך לשדרג עצמו למערכת העליונה (וכלכלית הוא יכול לעמוד בזה טפו טפו טפו), ענה לי ברצף תשובות שחוקות של תמורה למחיר, למה אני צריך את זה, מה ישנו לי עוד ככה וככה גרמים ושאר ירקות.
החלטתי לעקוף סמכות. כל החבר׳ה והחמות התאגדו ופשוט קנינו לו מערכת מלאה לאופניים החדשים שרכש לעצמו לכבוד יומולדת 40.
השלב הבא היה כבר שיחות שהוא יוזם איתי, שהובילו בסוף למדריך לחיים הטובים:
זה מעביר את ההילוכים הרבה יותר טוב, ההרגשה, החלקות, הדיוק, המאמץ שכמעט לא נדרש, והקראנק… ואיזו קסטה יפה (קצת חולה אני יודע).
אגב, ברמה הכלכלית, XTR היא אחת ההשקעות הכי משתלמות שיש כי זו מערכת שלא נגמרת. על אופני הגיבוי שלי (שלדת און וואן אינברד פלדה קסומה ומשומשת שעלתה לי 800 שקלים) מורכבת מערכת האקס טי אר 2007 הראשונה שקניתי בכספי (לפני זה ירשתי אחת מהאבא עימה התאמנתי ורכבתי את קייפ אפיק 2006). לא נגמרת.
אז עכשיו, עם המחיר הזה, גם המחיר לא גס להחריד, אפשר ב1 על 11 כמו על הז״ק התחרותי שלי, אפשר גם 2 על 11, ואפשר גם חשמלי (לא במבצע…) כמו על הש״מ התחרותי שלי (אייקון של מתנשא).
Happy Rides”

נמרוד כהן

 

XTR כרזה