פאנקייר הוציאו ליין חדש של חולצות פולו מנדפות. מדובר בחולצות שאפשר לרכוב איתן, ואפילו יש להן שני כיסים מרוכסנים מאחור ובצד, אבל הן בעיקר מיועדות ליום יום לגברים בעבודה. צעד מבריק מבחינתם אם תשאלו אותי: זה פותח להם שוק חדש וגדול בהרבה מזה של רוכבי האופניים – אופנת גברים כללית.

Img_4105

המראה: כמו שפולו אמור להיראות – קז’ואל אבל לא זרוק. מעין איזון בין נוחות לרשמיות. חולצת הפולו היא המכנה המשותף הרחב של העובד הישראלי שאינו נזקק למדים מיוחדים. היא  יושבת בול על כל מי שסולד מפורמליות יתר ומתקשה עם חולצות כפתורים.

 

אני אישית מאוד אוהב את הז’אנר הזה של החולצות כי הוא עשוי 100% פוליאסטר מנדף ונעים יותר מחולצת כותנה רגילה. אף פעם אין כתמי זיעה בבית השחי, ומרגישים הרבה יותר טריים איתן גם אחרי יום עמוס ומזיע יחסית. אני אוהב לקחת כאלה חולצות לאירועים בחוץ, טיולים עירוניים, וגם למשרד – מאוד רב שימושי.

אם אני צריך לבחור היום בין נייק לפאנקייר למוצר הזה אני מעדיף את החברה הישראלית (הנהלה ולא מעט עובדים בישראל, הייצור בסין). מי יודע: יש סיכוי שכמו משקפי הרודי פרוג’קט בימיהם הראשונים בארץ, חולצות הפולו של פאנקייר יהפכו סימן זיהוי סודי של רוכבים מחוץ לסביבת האופניים הרגילה שלהם.

 

יש שלושה צבעים (שחור-אפור, כחול-תכלת, ושחור אדום).  המחיר: 199 שקלים לצרכן. מעט יותר מחולצות מקבילות מכותנה רגילה אבל הרבה יותר יעיל ושימושי!

יצרן: www.funkierbike.com

 

 


מאת גיא חלמיש