היצע הצמיגים מתרחב:  Giant ישראל החלה בייבוא צמיגי Panaracer

צמיגים זו נקודה כואבת, נקרעת, מתפנצ’רת… הקרקע הישראלית קשה ותובענית, והאספלט הציוני מלא לכלוך וזכוכיות. לא בדקנו מדעית אבל נראה לנו שרוכבים בארץ מתעסקים בצמיגים פי חמש מאחיהם בחו”ל. החיפוש של הרוכב הישראלי אחר הצמיג שיאהב, שיהיה אמין, שיתאים לו ולמקום הוא משהו שמעסיק אותנו המון. כעת, נכנסת אופציה חדשה ואיכותית במיוחד מיפן: Panaracer, בייבוא חדש של Giant ישראל.

נפגשנו עם נמרוד בן דוד היבואן כדי להכיר את  Panaracer: נמרוד (44, נשוי + 2) חי אקסטרים מגיל אפס, רוכב אופניים למעלה מ 20 שנה ויבואן Giant כבר 15 שנה. בנדא ספורט היא Giant ישראל, בראשה הוא עומד. המותג מקודם מחמש חנויות רשת: ברקפת בצפון, בחדרה ובתל אביב (Forest Bike), בנתניה (חנות שבה גם מבצעים התאמת אופניים מקצועית), ובירושלים (דרך האופניים). בנוסף לחנויות הדגל האלה משווקים את Giant בעוד הרבה חנויות בארץ. Giant ישראל תומכת בקבוצות רכיבה וספורטאים- ב TeamMisgav בינלאומית, ב 500Watt עמקים, ברוכבי השרון, ב CSC וברוכבים בודדים: אנטונינה רזניקוב שעושה תוצאות מרשימות באיש הברזל, דימה גרבובסקי, GoRide ועוד!

בחסות פאנארייסר

Giant העולמית – מתרחבת לאבזרים וגלגלים

עד היום הרשת הזו התרכזה בעיקר ב Giant והציוד המשלים בחנויותיה הגיע מיבואנים אחרים. כעת מתחיל צעד משמעותי של Giant ישראל: התרחבות לייבוא של אביזרים וצמיגי Panaracer בראשם. הובא איש תפעול ייעודי לקידום המוצרים הנוספים – אורן פויאסטרו, והם מגיבים למגמה הכללית בשוק הישראלית של תנועה לייבוא על ידי החנויות והמשווקים.

אגב, גם ג’יאנט העולמית החליטו אסטרטגית לחזק מאוד את קו המוצרים שלהם ונכנסים השנה ברצינות לקווי מוצר משלימים לאופניים. אם בעבר היו לוקחים מוצרים של יצרנים אחרים ושמים עליהם מדבקה של Giant, כעת זה משתנה: ביגוד, נעליים, אוכפים, משאבות, תיקים ועוד – הם משקיעים בקווי מוצר בפיתוח עצמאי ייחודי. במיוחד מבצעת Giant העולמית כניסה משמעותית לתחום הגלגלים- בשיתוף פעולה עם DT Swiss, כולל גלגלי קרבון שהם גולת הכותרת. אפשר להניח שתהייה לכך גם השפעה על שוק האופניים הכללי כיוון שהמותג השלישי בגודלו בעולם הולך להתחיל להכניס גלגלי קרבון לאופניים מרמת 20,000 ש”ח ומעלה (Anthem1, Trance1, וכד’). ב Giant ישראל ימנפו את ההשקעה והמיקוד החדשים האלה, וישווקו את הגלגלים של Giant (ו DT Swiss…) כמוצר נפרד.

השורה התחתונה- Giant ישראל מציעה הרבה יותר מאופניים, ורשת חנויות Giant ישראל מתקדמת לכיוון ייבוא מגוון של הרבה מוצרים תחת קורת גג אחת: אופניים, גלגלים, אבזרים, ונושא הכתבה- צמיגים של Panaracer!

 

 

010

 

הכירו את Panaracer

צמיגים הם תחום קריטי לחווית הרכיבה שלנו. אנחנו כרוכבים צורכים צמיגים כל הזמן, וזו בעיה שכל רוכב מכיר: איך מאתרים את הצמיג הנכון? איך מקבלים מענה על הצרכים של הרוכבים הישראליים, שהשטח פה מציב בפניהם אתגר לא פשוט. המטרה של בנדא ספורט היא לתת פה את המענה הכי טוב שאפשר לרוכבים הרבים שמתייעצים ומחפשים פתרונות בתחום. בזכות העובדה שיש לחנויות הרשת קהל רוכבים מקצועני צמוד – במסגרת TeamMisgav, קבוצות נוספות ורוכבי הבית – כמות הידע המצטבר והנסיון בתחום היא גדולה. כל פריט מקבל “סביבת ניסוי” אינטנסיבית, וכך אפשר לאתר עבור הרוכבים הישראלים את המוצרים הטובים ביותר מתוך המלאי הכללי של היצרן.

Panaracer זו חברה יפנית- וזה כבר מציב רף איכות שאפשר לצפות לו. היפנים לוקחים את נושא האיכות מאוד ברצינות וזה אחד הדברים החשובים להם ביותר. זו חברה שפועלת החל מ 1953 במוצרי גומי, וב 1978 החלה לעסוק באופניים ועברה אליו כשוק המרכזי שלה: פנימיות, צמיגים, כביש, שטח… היא מייצרת את כל האפשרויות שעולם האופניים צריך (כל מידות הגלגלים, הרוחב וכו’).

024

עוד אפשרויות – גם לרוכבי כביש!

 

“רצינו צמיגים ברשת, אבל הבעיה שצריך צמיגים טובים… היה מאוד חשוב לי שלא ליפול. להביא מוצר טוב. הרי ישראל מציגה תנאים מאוד מיוחדים, ולא כל הצמיגים של כל חברה עולמית מתאימים לארץ. בדקנו את המוצר לעומק עוד לפני שבחרנו בו. נתנו את הצמיגים לרייסרים שלנו מהקבוצות, חלקם אפילו ללא כיתובי המותג עליהם, כדי לקבל תגובות, והתברר שהצמיגים מעולים. החנות במשגב היא אולי אחת החנויות שמוכרת הכי הרבה צמיגים בארץ. יש שם אנשים שרוכבים כל היום, והפידבק שהגיע משם היה מאוד חיובי” אומר נמרוד.

 

Panaracer Giant

מגוון דגמים לכל סוג של רוכב – שווה לבדוק!

 

ל Panaracer יש כמה צמיגים שהרייסרים בארץ מאוד יאהבו: מאוד קלים ויתאימו לתקופות פחות קשות בשנה, ואותם ישלימו עם צמיגים נוספים לרכיבת סינגלים וצמיגים עמידים ואוחזים לרכיבות מדבר ואנדורו. “בדקנו, ראינו, האמנו, והלכנו על המהלך הזה. מהמפגש שלי עם אנשי Panaracer, וההבנה שלי בהשקעה שלהם בפיתוח ובאיכות, והבדיקות שעשינו על הקרקע בארץ- אני מאמין שזה הולך להיות מוצר מנצח.” אומר נמרוד.

 

023

מחירים מתחילים ברק קצת מעל 100 ש”ח והם הגיוניים גם לצמיגים הטכנולוגיים המתקפלים והטובים ביותר של Panaracer

 

 

הדגמים –

מבחר הדגמים גדול ויש Panaracer לכל סוג וסגנון רכיבה. גל מחנות גי’אנט מישגב מציע לשים לב במיוחד לדגמי  Driver Pro PR TLC המיועדים לרוכבי מרתון ו XC, לדגם ה Fire Pro PR לרוכבי AM ואנדורו, ולרוכבי כביש לנסות את ה Race Type D EVO2. 

מרתון ו XC:

XC

 

אופני AM אנדורו דאונהיל

AM

אופני כביש

כביש

אנחנו מזמינים אתכם לחנויות הרשת ברקפת בצפון, בחדרה ובתל אביב (Forest Bike), בנתניה, ובירושלים (דרך האופניים), ואצל המשווקים הנוספים, להתרשם ממותג הצמיגים החדש שלנו!

מאת: Giant ישראל

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים