די.זד מערכות מונתה למפיץ הבלעדי של ליין המוצרים של KMC ושרשראות האופניים הידועות שלה אותן היא מייצרת כבר כ 40 שנה. במסגרת זו גם ניתנה חסות לקבוצת הסייקלינג אקדמי שרוכבים כעת עם שרשראות של KMC. דגם ה ICA של KMC הוא לדברי החברה בעל יכולת להעביר יותר וואטים ולהתחרות במירוצים האינטנסיביים ביותר בעולם.

זו רק ההתחלה: KMC וגלגלנוע מתכוונות לספנסר עוד קבוצות מקומיות ואתלטים כדי לקדם את ענף האופניים הישראלי. צחי זיו מגלגלנוע הוא האיש הדוחף ומקדם את שיתופי הפעולה האלה, וחיבר בין KMC לסייקלינג אקדמי.
הודעה לעתונות מאת: די.זד מערכות, KMC, Israel Cycling Academy
צילום: נועה ארנון, גיא חלמיש

KMC

קווין צ’אן מנהל המכירות ב KMC מוסר:

“בחרנו לשתף פעולה עם די.זד מערכות (גלגלנוע) בשוק הישראלי, משום שיש להם נסיון מוכח ומוניטין יוצא דופן. חיפשנו שותף מקצועני, עם פורטפוליו של מוצרים משלימים ומותגי פרימיום, רשת הפצה ארצית, וידע עמוק של השוק הישראלי. אנחנו בטוחים שהשת”פ שלנו עם די.זד מערכות (גלגלנוע) יביא כמות גדולה של רוכבים בישראל להעריך את הביצועים המעולים והאמינות של קו המוצרים החדש של שרשראות האופניים של KMC”.

צחי זיו, מנכ”ל ומייסד די.זד מערכות, על ייצוג KMC בישראל

“אנחנו שמחים וגאים לחבור ל KMC. השם KMC הוא שם נרדף לביצועים גבוהים ואיכות. אנחנו מעריכים את ההשקעה שמבצעת KMC בסייקלינג אקדמי – הקבוצה הישראלית המקצוענית הראשונה ברמת פרו קונטיננטל. ההשקעה הזו היא חלק מהתמיכה לענף האופניים וקידום KMC בישראל”.

רן מרגליות: מנהל כללי, הסייקלינג אקדמי: “אנחנו שמחים לשתף פעולה עם KMC – הם הטובים ביותר בתחומם, ואנחנו מאושרים להתחרות בכל העולם עם השרשראות הכי טובות והכי צבעוניות שיש”.

KMC שרשרת אופניים

פרשנות נוספת:

בניגוד לנוכחות של KMC בעבר, בה התמקדה בעיקר בקווי המוצרים הבסיסיים יותר, לאופני כניסה, ולאופני פיקסי ו BMX, החיבור הנוכחי מסמן חידוש בתמהיל המוצרים שיהיה חשוף לנו כרוכבים. זה מסמן כניסה לרמות המוצרים הגבוהות והאיכותיות ביותר של KMC שלא מעט רוכבים מתקדמים בעולם רואים בהם אביזר משדרג. רוכבים שרוצים “לפנק” את האופניים שלהם מחפשים לשלב בהם מוצרים מגניבים עם נגיעות צבע והורדת משקל.

כזוהי השרשרת הצבעונית של KMC בזהוב, תכלת וצבעים אחרים (לכך מתייחס רן מרגליות בציטוט מעלה): בולטת ומגניבה על אופני הכביש ויש עוד צבעים שיתאימו לקיטים שלכם, לקוויק רליסים של יבבני המשקל שקניתם בצבע מיוחד וכו’, או לצבע העיקרי של מרוץ הגראן טור האהוב עליכם.

יש גם לא מעט גורסים שאלה שרשראות טובות יותר מאלה המגיעות עם הקיטים המקוריים של יצרניות הקומפוננטות (עד שלא נבחן את זה בעצמנו אנחנו לא פוסקים), אבל אין ספק בדבר אחד כבר במבט ראשון – שידרוג לסקסאפיל ולמראה של האופניים הן מספקות מיד.

מערכת בייקפאנל