KTM יצאו  לראשונה עם ה Phinx בשיכוך מלא ב 2012. האופניים חולקו לשלוש רמות מחיר וכולם נחלו הצלחה אדירה עד 2015. ה Phinx היה ה Best Seller של KTM בארץ, כשהמוביל והנמכר ביותר היה הדגם העליון והיקר יותר (1-29). גם פה וכרגיל ב KTM: הקפדה על שימוש בשימנו, בלמי פוקס מקוריים (בלי “תרגילים” של suntour, raceface וערבובים אחרים… נאבות, קסטות והכל ברמה של שימנו לפי מיטב תפיסת האיכות האוסטרית).

שנת 2014 היתה שנת השיא של הדגם שבה נמכרו כמויות מכובדות במיוחד. שורה תחתונה: האופניים הם להיט, נמכר הייטב, וגם שומרים על מחיר מצוין בלוח המשומשים!

2-001

 

מה עושים כשרוצים להמשיך עם הלהיט?

בשנת 2015 KTM החליטו לעשות שידרוג לדגם ויצאו עם ה Scarp והמחירים עלו כיוון שמדובר בקרבון. הדגם החדש דומה מאוד לאותה גיאומטריה מקורית ומוצלחת של ה Phinx, אבל בשוק המקומי יש דרישה חזקה לאלומיניום שיכוך מלא, במחיר נמוך יותר מהקרבון היקר (והסקסי) של ה Scarp, לכן אומר רועי שבילי מאופני KTM: “בניתוח השוק והדרישות של הקהל הישראלי, ועל בסיס המכירות בשלוש שנים הקודמות יש פה הצלחה מוכחת, דגם שמקבל תגובות מאוד חיוביות מהקהל, ויש כבר אנשים שממשיכים לאותו הדגם בשידרוגים חוזרים (היה להם פינקס, והם חוזרים וקונים אותו שוב חדש אחרי שלוש שנים). כתוצאה מכל אלה הבנו שאנחנו צריכים להמשיך עם הדגם הזה, רק להתאים אותו לדרישות השוק הישראלי:

  1. שלדת אלומיניום
  2. מתלה טכנולוגי Full Floater – אוחז, רך, מפנק אך מגיב ומטפס נהדר
  3. רכיבים של Shimano בהנע ומעצורים
  4. משככי Fox
  5. גלגלי DT-Swiss או Mavic

 


2015-06-02 10.43.55

 

תפירה ייחודית לשוק הישראלי

“הבנו שמפרט האפניים חייב להיות גבוה, איכותי עם תמורה גבוהה למחיר מאחר והדגם הנמכר ביותר בשנים הקודמות היה לרוב דגם ה XT המלא. ביקשנו מ KTM לייצר דגם מיוחד עבור ישראל במפרט מיוחד שאנחנו השקענו בו מחשבה, והחלטנו לקחת את מה שהיה בו טוב, ולעשות אותו מצוין: לתת לו טוויסט קטן ולשפר אותו!”

  1. השלדה נשארה אותה שלדה עם כל הטכנולוגיות הכי מעודכנות היום (ציר 15, press fit, כבלים בשלדה, וכ’)
  2. לקחנו משכך קדמי של Fox – אבל החלפנו אותו ל 120 במקום ה 100. השוק הישראלי רוצה מהלך של 120 ומעדיף אותו על פני ה 100. בחרנו לצייד את האופניים עם רמת ה Fox Factory ולא Fox Evolution – כלומר את גרסת ה FIT היוקרתית יותר של Fox, שיש לה משקל נמוך יותר, תגובתיות מצוינת, אפשרויות שדרוג שאין אותן בגרסת האבולושן, ובכלל – מדובר באופן כללי בבולם איכותי ויקר יותר.
  3. השקענו בסט גלגלים לעילא ולעילא – DT Swiss שבנוי על חישוק XR331 שזה אחד החישוקים היותר קלים ואיכותים בליין, ונאבות 350. זה יצר גלגל מעולה לשימושי קרוס קאנטרי עד XC אגרסיבי. קל, מהיר, מתגלגל הייטב בזכות הנאבות האיכותיות. סט גלגלים ברמה גבוהה מאוד.
  4. Full XT – ללא משחקים!

 

3_-001

המחיר – לא השתנה! הוא עומד על 17,900 – אבל השוס הוא הטרייד אין: 70% מערך הקנייה!

“זה אותו המחיר שלא השתנה כבר שלוש שנים. רק הגדלנו את התמורה בעבור אותו המחיר, והיום אתה מקבל סט של אופניים שיכולים לעשות הכל במחיר הקבוע.” אומר רועי שבילי. “גילינו נאמנות צרכנית למוצר: מאחר ושמנו לב שאלה שרכשו את אחד מדגמי ה Phinx בשנים קודמות נוטים להשאר ולהמשיך בשנים הבאות עם אותו הדגם, רק מעדכנים בטרייד אין ל Phinx חדש, ופעמים רבות רק עלו לרמה הגבוה יותר. לכן פתחנו במבצע טרייד אין לכל המותגים עם עדיפות ללקוחות KTM: לקוח KTM מקבל 70% מערך המוצר שלהם!

לדוגמא: אם קנית את ה KTM שלך לפני שנתיים ב 15,000 ש”ח, תקבל היום על האופניים 10,500 (כלומר 70% מערך הקנייה). כל אופניים של KTM – יקבלו זיכוי בגובה 70% מערך הקנייה בחשבונית המקורית (כמובן בכפוף לבדיקה של מצב האופניים). לא הגיוני לא לקחת את ההזדמנות הזו ולהתקדם. בעלי מותגים אחרים ובעלי אופניים אחרים יקבלו הצעות גם הם ומוזמנים לשדרג לדגם מיתולוגי ומוצלח במיוחד, עם אבזור משובח והתאמה מדויקת לישראל.

שורה תחתונה – לקוח KTM? רוץ לשדרג!

מאת: KTM ישראל

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים