כשאתה יוצא מפגישה הזויה מבית הפקה לסרטים וכל חדר שדרכו אתה נע צועק לך ״פה מצלמים פורנו״ – סימן שאתה בלוס אנג’לס. הקיצוניות של מדינת קליפורניה לא במקרה פה: הסטייט הזה יודע לתת את המיטב ובאופן הכי ישיר ומקצועי. פה זה מעצמת פורנו ופה גם מעצמת אופניים, או בשילוב הקדוש – פורנו אופניים. לא אתפלא אם בעל החברה הקליפורנית-טיוואנית Lezyne במקרה יודע עברית ומריץ גם סוג של אולפן. כי לרשום את שם החברה בעברית יהיה קצת מוזר בכתבה על אביזרים (של אופניים).

לפגישה הבאה בסן פרנסיסקו החלטתי לנסוע ברכב, על בסיס אחד הכבישים היפים של ארה”ב. הרי עדיף לבנות מסלול שבכל שעה אתה עוצר במוקד סייקלינג מגניב מאשר להיות תקוע במסדרונות התעופה בשביל טיסה של שעה. 


ערוץ בייקפאנל בטלגרם – לחצו פה להצטרף!


משאבות מגניבות וגם ברזי בלונים שורצים בסביבה כבר תקופה לא קטנה, אבל רק בשנתיים האחרונות אפשר לראות מגמה של יצירתיות ונסיון לחדש בתחום. יש כאלו שמצאו פתרון יצירתי באופן האחסנה של האביזר שנכנס כמעט לכל חור שיש לזוג אופניים להציע. ישנם כאלו שנתנו דגש על מודולריות עם הקטנה בנפח. במקרה של Lezyne מצאו פתרון יצירתי שמשנה את החשיבה הלוגית של מוחנו – ניפוח לא דרך הונטיל! מה זאת אומרת לא דרך הונטיל? הניפוח דרך צבת התולעת!

עיצוב המוצר – שאפו!

המוצר מגיע בשתי אופציות – עם בלונים או בלי. למבחן קיבלנו עם שני בלונים כאשר הם מושחלים בתוך שרוולי גומי על מנת לשמור על יציבות ובעזרת פס סקוטץ׳ מוצמד החלק המרכזי של הברז שאליו מוברג תא אחסנה.

הצבת עצמו מחובר פיזית לברז ולמערכת אוויר של האביזר כך שעם ההורדה של תא האחסון אנו חושפים את הצבת ואת חמשת התולעים בתוך התא. אינדסטריאל דיזיין – שאפו!

נתונים טכניים

 • משקל: 63 גרם ללא הבלונים
 • בלונים: 20 גרם של co2 כפול שתי יחידות
 • תולעים: 5 יחידות בתוך התא
 • מחיר: 280 ש״ח
 • יבואן:  CTC

איפה שמים?

אם בוחרים לסחוב את כל החמולה עם שני בלונים אז העסק מקבל נפח גם לעומק, במקרה זה מומלץ לשים בתיק או בפאוץ׳. במקרה שהפרדתם את אחד הבלונים, ניתן במקומו להשחיל את הברז על בסיס תא אחסה ואז בעזרת אותה רצועת סקוטץ׳ להצמיד לאחד הטיובים של השלדה – גאוני.

איך זה עובד?

עובד פשוט ובסדר הגיוני – זיהוי פאנצ׳ר כאשר במקרה זה אין לחץ לדחוף את האצבע ולנסות לעצור את בריחת האוויר כאילו אתם בזירת קרב ועושים נקודת לחיצה על עורק ראשי שוצף דם. במילא אתם הולכים לפרוק בלון.

פתיחת תא אחסון והשחלת אחת התולעים בצבת. וידוא שהברז סגור והברגה של אחד הבלונים. הכנסה לחור כך שעדיין יש שארית תולעת נאה מחוץ לצמיג ופתיחת הברז והכנסת האוויר לגלגל דרך הצבת.

הוצאנו ניערנו את הגלגל, וואללה אפשר להמשיך לרכוב. אם במקרה החור יחסית קטן, ניתן לפני הכנסת תולעת להרחיבו בעזרת אזור משוייף על בסיס דפנות הצבת.

איך זה לא עובד?

אם במקרה חשקת לפרוק בלון דרך ונטיל צרפתי, גרמני או אוזבקי אז אי אפשר. מוצר זה פורק בלונים רק דרך חור של פאנצ׳ר. רוכבים עם פנימית? – אי אה עם חיריק ואז צרה. זה לא יעבוד גם פה. 

למי זה טוב?

זה טוב לרוכבים שרוכבים עם טיובלס בלבד, לא אכפת להם לפרוק בלון על כל פאנצ׳ר ואוהבים גאג׳דטים מגניבים ביותר בתחום האופניים. לגמרי אפשר לשייך את ענף התחרות לעניין כי בהחלט ניתן לחסוך לא מעט זמן בטיפול התקלה בזמן שהשעון רץ.

אהבנו

 • עיצוב המוצר
 • חשיבה מחוץ לקופסא
 • מגניבות
 • הרגשת איכות החומר

פחות אהבנו

 • לא יודע לבצע ניפוח מהונטיל
 • הצבת די עבה כך שלא משנה מה גודל החור, אחרי טיפול הוא יהיה יותר גדול, רק עם תולעת.

אז דיברנו פה על אביזרים והשחלות, צבת עבה וחברה עם שם בוטה בעברית. 

מפתה זה בטוח!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים