חברת המשקפיים והקסדות Rudy Project משיקה קסדה אווירודינמית חדשה בשם ניטרון (Nytron) לרוכבי כביש וטריאתלונים ארוכים לאקלים כמו בישראל בהם אלמנט קירור הגוף משמעותי ונדרש אוורור מעולה. אם תכננתם לשדרג קסדה בקרוב- כנסו לאתר רודי לרכישה

הודעה לעתונות מאת: רודי פרוג’קט ישראל

מאז 2015 רודי פרוג’קט פתחה מומחיות בתחום הקסדות האווירודינמיות, והשיקה כבר כמה מוצרים. כל מוצר כזה משפר את צוות הפיתוח בעבודה עם תוכנות ה CFD, מנהרות הרוח ותמיכה במחקר הנדרש כדי להוציא מוצר מצוין.

ניטרון

אווירודינמיות עם Swiss Side

לפיתוח הקסדה, חברו ב RUDY למומחים באווירודינמיות של חברת Swiss Side. ביחד הם הפעילו את מערכות המחשוב בתוכנות CFD – הדמיית זרימת אוויר ממחושבת בתוכנות מיוחדות, והשלימו זאת עם מחקר במנהרת הרוח. 

הם מציגים נתונים מעניינים מאוד בהשוואה שבדקה חסכון בוואטים וכתוצאה מכך בזמן על מסלול כביש טיפוסי איירונמן וחצי איירונמן, לצד נתונים מדידים נוספים כמו רמת הקירור שהושגה. ניכר שיפור משמעותי ביחס לקסדות האווירודינמיות שלהם לכביש מהעבר ובאופן לא מפתיע עדין מרחק סביר מקסדות הטיימטריאל הייעודיות. כמו כן השיפור משמעותי יותר בנג”ש. גם אלמנט האוורור בולט פה בצורה משמעותית: 

ההתפתחות הזו של קסדות כביש אווירודינמיות חשובה גם עבור הטריאתלטים ואנשי הברזל שנמצאים בתנוחה אחרת פחות זקופה מזו של רוכבי הכביש. רוכבים שצריכים קסדה שמתאימה לרכיבה ארוכה בטמפרטורות שאינן חורפיות- ולכן צריך גם אוורור וגם אווירודינמיות. 

בהשוואה לאחת הקסדות הקודמות שלהם (הספקטרום) שאף היא אווירודינמית ומהירה יותר מקסדות רגילות, הנתונים של Rudy Project מראים חיסכון של חצי דקה בחצי איירונמן וכמעט דקה באיירונמן מלא. במקביל, יש שיפור בולט גם במדדי קירור הראש שמשפיע מאוד על ביצועים. 

 

ישנם 15 פתחי אוורור בניטרון: 6 פתחי אוורור  מלפנים ו- 9 פתחי שחרור מאחור. בנוסף אלמנט הסגירה מאחור נוח וההידוק מצוין. הריפוד נוח ומספק והמשקל: 250 גרם. 

מקצועני בחריין ויקטוריוס רוכבים עם רודי ניטרון!

מבחינת בטיחות יש לקסדה ארבעה פסי חיזוק פנימיים המיועדים לספוג ולפזר את השפעת נפילה או מכה לשטח גדול ולשמור על המבנה והראש וכמובן שהיא עומדת בכל התקנים הנדרשים. 

רודי ניטרון

Rudy Nytron – מנצחת קטעי Tour de France

מחיר רודי ניטרון הצפוי להיות בישראל הינו 899 ש”ח. היא תהייה זמינה בשלושה צבעים: שחור, לבן, אדום. 

כנסו לאתר רודי לרכישה

למבחן הקסדה בבייקפאנל

הודעה לעיתונות מאת: רודי פרוג’קט ישראל
צילום: Rudy Project, בטיני פוטו