Rudy Project FireBolt הוא דגם  כניסה חדש ויפהפה שתוכנן במיוחד לרוכבי אופניים שמעדיפים משקפיים בעלי מסגרת סגורה. המחיר שלו מתחיל ב 580 שח עם עדשות סטנדרטיות ועד 680 שח למשקף עם עדשות מתכהות. מדובר במשקפים קלים במיוחד, בעלי כיסוי רחב ועמוק, והם נפלאים ברכיבה!

גשר האף ניתן לכיוון, אפשר להחליף עדשות, קיים לו קליפון אופטי ואפשר לייצר לו עדשות ראיה ישירות במסגרת, משקלו 27 גרם (!). בגלל שהמסגרת סגורה יש פתחי אוורור בשולי העדשות שעוזרות למנוע הצטברות אדים. אתם תאהבו את המראה הספורטיבי והאקסטרימי של המשקפים האלה. הם מגניבים, הציפוי מגניב, הצהוב בצד מגניב… הם נראים כמו מוצר שישתלב נפלא עם רכיבה בשטח, באגיס ותיק רכיבה… רוכבי AM, רוכבי סינגלים ודאונהיל יתחברו אליהם מייד.

1-029

כיסוי רחב

כשרוכבים איתו מרגישים קודם כל את הכיסוי המעולה: שטח העדשה רחב מאוד, גדול גם כלפי מעלה ומטה, וכל זה בלי שהמשקפים נראים גדולים מדי. המשמעות של זה היא הגנה טובה מאוד מפני השמש מבלי שהיא נכנסת מהצדדים או מלמעלה. זה גם נוח יותר ברכיבה רכונה – כאשר מסתכלים קדימה דרך החלק העליון של העדשה, משקפים אחרים אינם “גבוהים” מספיק לכיוון הגבות או נופלים למטה. ה FireBolt, עם שטח הכיסוי שלהם פותרים את הפינות האלה לחלוטין.

1-013

התאמה למבנה פנים

אחת הבעיות הטיפוסיות למשקפים בעלי מסגרת שלמה היא הקושי הגדול יותר להתאים אותם למבנה הפנים של הרוכב היות והם פחות גמישים ממשקפים פתוחים בסגנון הרידאון למשל. פה העניין הזה שודרג דרגה אחת למעלה כי יש איזון נכון בין מבנה יציב ליכולת לקבל התאמה למבנה הפנים, איזון שמושג באמצעות מסגרת שלמה שמשודכת לידיות עם רמת גמישות מסוימת, שמאפשרת להם להתאים לרוכבים ומבני פנים רבים.

1-007

נידוף אדים

בעיה חוזרת נוספת של משקפים רבים מתגלה בעיקר בחורף כאשר חום הגוף מייצר אדים על העדשות. כדי לפתור את זה צריך לאפשר איוורור אפקטיבי של הצד הפנימי של המשקפים – הצמוד לגוף. ה FireBolt תוכננו כך שיש חריץ אוורור ייעודי בין העדשה נידוף אדים מצוין.

1-029 (1)

איכות החומרים

מפתיעה ביחס למחיר הזול שלהם, ובהתאמה Rudy Project הצליחה ליצור את אחד מזוגות המשקפיים השלמים הקלים ביותר עם משקל נמוך במיוחד של 27 גרם, וזאת למסגרת שלמה!

1-024

ידיות אופטימליות

שגם לא מפריעות ולא נתקעות בקסדה. זה אחד הדברים הכי מבאסים במשקפים – אתה קונה אותם ואז מגלה שהם נתקעים לך בקסדה עקב ידיות ארוכות מדי או מבנה שאינו מתאים ואינו יושב טוב. משקפי רודי פרוג’קט מגיעים עם ידיות שמתאימות לרכיבה, עם חומר דביק המגיב לזיעה ומונע תזוזה.

_MG_2017 - Copy

ה FireBolt של Rudy Project. יושבים נפלא ומכסים רחב ברכיבה. צילם: יוג’ין לויט

מודולריות

כמו כל המשקפים של Rudy Project, גם לFireBolt כריות הצמדה למניעת החלקה על עור מזיע, אפון גמיש ובר התאמה למבנה הפנים שלכם.

1-012

אין כמו השירות של Rudy Project ישראל!

קרה לכם פעם שנדלקתם על איזה זוג משקפיים, בלי לחשוב על השירות לאורך זמן, רכשתם אותם במיטב כספכם והם היו נפלאים…עד שנפילה אחת פערה שריטה בדיוק במרכז שדה הראיה שלכם? קרה לכם שאיזה ידית נשברה או נשרטה, והייתם צריכים חלפים למשקפים שלכם?

רק מי שעבר את התהליך הזה יודע עד כמה שירות לקוחות הוא קריטי בהחלטה לרכוש משקפי שמש. המותג שתרצו יכול להיות מעולה, אבל אם אין פריסת חנויות ותחנות שירות בכמה איזורים בארץ, אין חלפים לכל הדגמים באשר הם, אין תכנון חכם ומודולרי של המוצר שמאפשר להחליף כל חלק בו בנפרד (מבלי לגרור אתכם להוצאה מטורפת כמעט כעלות המשקפיים), רק מי שעבר את האכזבה ממוצר שאין לו אבא כמו פוראקטיב בע”מ – יבואנית  Rudy Project, יודע עד כמה ההיבט הזה חשוב, וגם יש לו משמעות כספית, כי משקפים שזורקים לפח בגלל חלק שאין לו שירות, עולים לכם הרבה יותר, גם אם חסכתם עליהם מעט בקנייה. מוצרי Rudy Project מאופנינים באפשרות להחלפת חלקים כגון אפון, עדשות ועוד – ואין כמו רמת השירות שמקבלים עבורם.

1-010

להשיג בחנויות היבואן של Rudy Project בכפר נטר, תל אביב ויקנעם:

  • באיזור השרון ועמק חפר – בכפר-נטר, רח’ השלום 8, טל’ 09-8997929. הסניף הראשי.

  • בתל-אביב וגוש דן: הדר-יוסף, טל’ 03-6410966 – במבנה הטבעות האולימפיות הצמוד לאצטדיון.

  • באיזור הצפון – יוקנעם – ב”כוכב יוקנעם”, טל’ 04-9594445 – צמוד לתחנת הדלק של פז.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים