אנחנו שמחים להכריז על הצטרפות ‘Trek ישראל’, היא CTC, לקבוצת הגורמים התומכים ביצירת תרבות אופניים ישראלית ב BIKEPANEL!

זה מאוד מרגש אותנו: טרק ישראל בהובלת אריה ואמיר פרזנטי הם ממש אבן בסיס בענף האופניים הישראלי. זה לא רק המותגים המובילים שלהם שעושים את זה – זו גם האיכות, האמינות, השירות, הסטייל והסגנון – טרק ישראל מביאה תרבות של חו”ל איכותי לענף בישראל בכל צורת ההתנהלות שלה מול הלקוחות אבל לא רק: גם מול העובדים, הספקים, המספונסרים והשותפים שלהם בפעילויות השונות. 
ולא נשאיר אתכם בלי איזה פרט רלבנטי ומשתלם: כעת יש מבצע שווה שיאתגר אתכם להתנסות במותג Bontrager: “השתמשת ולא אהבת? תחזיר עד 30 יום!”. לפרטים נוספים: bit.ly/bontrager30
מדובר ביבואני Trek – חברה שלא ממש צריך להציג… רק נאמר שהשנה היא לא שנה רגילה ב Trek. לעומת המצב הקבוע ברוב החברות שמתקשות לבלוט ולהוציא מוצרים מעניינים באמת מעבר לסטנדרט שהתקבע בשוק, טרק הצליחה השנה לחדש באמת. יש בה ב 2016 מופע נדיר של השקות מוצרי חדשנות, ופיצ’רים שבאמת מבדלים את האופניים שלהם. הם עומדים מאחורי פיתוחים ייחודיים עם השפעה דרמטית על השוק – ואחרי שיצרו את המהפכה של גלגלי ה29, וניצחו בה, הם היום דוחפים ביחד עם SRAM את פיתוח סטנדרטי ה Boost לצירים, שגורמים לכל תעשיית האופניים העולמית ליישר קו. הם השיקו את פטנט האיזוספיד שמגדיר מחדש את ההארדטייל, אבל גם את הסייקלו והגראבל, ואין ספק שיהיה ממנו עוד בקרוב… 
Trek Excaliber Isospeed - ממציאים מחדש את הזנב הקשיח

Trek עם הIsospeed – ממציאים מחדש את הזנב הקשיח

Bontrager – הוא מותג האבזור של Trek. בעיניים שלנו מדובר באחד ממותגי האבזור והביגוד הכי טובים שיש בשוק האופניים היום. מוצרים שלהם, החל בחליפות רכיבה, דרך משאבות, באגיז ועוד, תמיד הצטיינו אצלנו במבחנים בבייקפאנל אצל בוחנים שונים זה מזה, ובלטו לטובה.
משאבת בונטרגר - קיבלה ציונים מעולים במבחן בבייקפאנל לפני כחצי שנה - מומלץ!

משאבת בונטרגר – קיבלה ציונים מעולים במבחן בבייקפאנל לפני כחצי שנה – מומלץ!

ברשת חנויות Trek ישראל תמצאו גם את Lezyne וגם את אופני Evoke שהם מרבי המכר הגדולים ביותר בארץ ונמכרים בעשרות חנויות פרטיות לרמות הכניסה לאופני הרים, וגם את אופני Tern המתקפלים שמבחן שלהם יתפרסם בקרוב, ומותגים נוספים.
Lezyne Mini

מחשבוני GPS לרכיבה של Lezyne

CTC \ טרק ישראל תומכת גם בספורטאים: היא מלווה את קבוצת האופניים הגדולה בארץ – CCC ואת אפיק ישראל (!Powered by Trek) כבר שנים ארוכות, והיא ספונסרית של ספורטאים נוספים מוכרים כחנוך רדליך ודרור פקץ’.
זו רשת חנויות יציבה ומובילה, עם צוות עובדים נאמן להם שנים ארוכות (זה מעיד המון!) וכל חנות שלהם היא מרכז אופניים באיזור שלה עם מובילים מוכרים ואהודים.
adc29598_bontrager_poster_W50xH70_biz1
מאת: מערכת BIKEPANEL

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים