עידכון עידכון עידכון – גראן פונדו ים המלח, Veolia Desret Challenge, ועוד המון אירועי אופניים שווים בפתח – מישלן מורידה את המחיר לקבלת חולצה כדי שתבטיחו לעצמכם צמיגים חדשים, איכותיים, אוחזים ומהירים לתקופה הכי טובה בשנה.

מישלן ישראל, המפעילה את אתר מכירות  הצמיגים מעדכנת את המבצע  ומורידה את הסף לקבלת החולצה המנדפת – לכל קניה של 200 ₪!

כנסו עכשיו לאתר הישיר מהיבואן לצרכן: http://mibike.co.il/,

 

5-021

יש כפל מבצעים!

הקופון המיוחד לקוראי BIKEPANEL באתר המכירות של מישלן ממשיך לעבוד ולפנק אתכם ב 20% הנחה.

מכניסים: "BIKEPANEL" בשדה המתאים בתהליך הקנייה ומקבלים צמיגים במחיר אטרקטיבי במיוחד. זה אומר שאתם גם מקבלים 20% וגם מקבלים את החולצות על הקנייה בכל רכישה של מעל 200 שקלים!

כנסו עכשיו לאתר הישיר מהיבואן לצרכן, לפני שייגמר: http://mibike.co.il/

6-026

אל תחכו – המלאי מוגבל, כמות החולצות מכל מידה מוגבלת עוד יותר… הצטיידו עכשיו לחורף ותרוויחו הנחה על הנחה וחולצה מנדפת שווה!

http://mibike.co.il/

 

4-017

 

המבצע עד גמר מלאי החולצות. ישנה הקצאה מוגבלת ל 4 מידות: S, M, L, XL. את המידות תבקשו בשדה "הערות משלוח" בתהליך המכירה (ייעשה מאמץ לספק את המידות הנכונות – בהתאם למצב המלאי – זו סיבה טובה למהר ולהזמין ראשונים!)

1-056

החולצה ירוקה קלילה מנדפת ומפנקת. הצוורון עגול. היא תתאים גם לרכיבה (עם באגיס ווייזור בבקשה) וגם לריצה. יש לוגו מישלן מלפנים ולוגו קטן יותר של BIKEPANEL מאחור. זה פה: http://mibike.co.il/

1-004

מישלן היא נותנת חסות ראשית לבייקפאנל ותומכת ביצירת תרבות אופניים בישראל. כנסו לערוץ התוכן המיוחד של Michelin ב BIKEPANEL.

2-006

הצמיגים מעולים והמבצע משתלם במיוחד!

כנסו עכשיו לאתר הישיר מהיבואן לצרכן, לפני שייגמר: http://mibike.co.il/