החודש – לכבוד הטור דה פראנס אנחנו מגרילים בקרב כל מי שנרשם לניוזלטר בייקפאנל את התיק המקצועני, הסטייליסטי והמגניב של Trek Segafredo, שהובא לארץ ישירות ממשרדי טרק ארה”ב (בעקבות הביקור להשקת הטרק מדון החדשים– פה, והרכיבה שנסקרה גם פה).

מה זה תיק המקצוענים הזה?

מדובר בתיק ייעודי לרוכבי אופניים שנוסעים הרבה, ומאפשר להכניס את כל מה שאתם צריכים לרכיבה ואחריה, לזרוק הכל ברכב, ולהגיע בנוחות לתחילת הרכיבה. באתר בונטרגר הוא עולה 124 דולר – כלומר כ 550 ש”ח!

לקסדה יש תא מרופד ומגן שהפתח שלו רשתי- מאוורר. בבסיס התיק תא מרופד לנעליים. בצדדים, למעלה ומכל הכיוונים תאים נוספים לביגוד לאחרי הרכיבה, חליפת הרכיבה, מחממי זרועות, מעיל ווסט, כפפות וכו’. הכל עם ידיות נשיאה מכמה כיוונים.

המקצוענים משתמשים בתיקים האלה ואיתם הם יוצאים מהמלון לאוטובוס הקבוצה ותחילת הקטע: את נעלי ההתעמלות זורקים פנימה ועוברים לנעלי הרכיבה. אחרי הרכיבה מחכים להם בתוכם הבגדים להחלפה. מי שטס הרבה משתמש בזה גם כדי להגן על הקסדה בתוך המזוודה ולרכז במקום אחד נוח את כל ציוד האופניים שלו.

מצטרפים לניוזלטר בייקפאנל ונכנסים להגרלה

החודש (יולי 2018), כל מי נרשם חדש לניוזלטר (מתחילת החודש- גם אחרי ההכרזה על ההגרלה הזו) יכנס להגרלת התיק. בסוף החודש נעבור על הנרשמים החדשים שלא היו מנויים בעבר ונרשמו לראשונה החודש, ונגריל בינהם את התיק.

איך מצטרפים? כאן:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

מנהלות: את ההגרלה נבצע על רשימת האימיילים שלנו לאחר סיום החודש באמצעות תוכנה שמוציאה רנדומלית רשומה זוכה. גם את הזימון למנצח נבצע באמצעות האימייל לאחר ההגרלה- אז הקפידו למלא פרטים בצורה נכונה, ואם לא קיבלתם את הניוזלטר, כדאי לכם לתקן. מי שלא עונה להודעה על הזכייה בתוך 24 שעות ממשלוח האימייל אליו מפסיד את הזכייה ונעלה את הזוכה הבא ברשימה -כלומר אין טעם להכניס אימייל שאינו פעיל ושאתם לא משתמשים בו. זכרו שהמטרה העיקרית היא שתהנו מהכתבות שלנו ותראו מה התפרסם באתר…. זוכה שיענה בתוך 24 שעות יזומן לצילום המסירה של התיק באיזור נתניה (שוב, מי שלא יוכל להגיע בעצמו בתוך 3 זמן קצר מההגרלה מפסיד את הזכיה). ההשתתפות מגיל 18 ומעלה. למען הסר ספק ולמניעת מענות וטענות- הכל נעשה בשביל הכיף ואם יתחילו תלונות סביב זה- זה לא שווה לנו את זה. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את כל תנאי העניין הזה ולהוריד מרשימת ההגרלה כל רשומה או משתתף מכל סיבה שנמצא לנכון). טל”ח, וכו’…

בהצלחה!

מהפאנליסטים