מי אנחנו?

המספרים מדברים: BIKEPANEL הוא מגזין האופניים מספר 1 באינטרנט הישראלי!

BIKEPANEL מוביל את תרבות האופניים הישראלית, כבר 5 שנים ברמה הכי גבוהה שיש. כ-200,000 קוראים נכנסים לבייקפאנל בשנה. קרוב למליון דפים נצפים וכ 300 כתבות בשנה, המון וידאו, צילום מעולה ורלבנטיות לקהילת הרוכבים בישראל.

תודה ענקית קודם כל לכם, הרוכבים בישראל – הקוראים הנאמנים שלנו. תמשיכו להכנס, לתמוך, לשתף את הכתבות בפייסבוק ולתת לנו לייקים. אנחנו זקוקים לאהבה שלכם ומוקירים את התמיכה!

הניוזלטר השבועי של BIKEPANEL

אל תתן לפייסבוק לקבוע מה אתה יודע. הצטרף אלינו:


מאשר משלוח פרסום, דיוורים ועידכונים

פאנל הכותבים הטוב בישראל, בשליחות עבור הרוכבים!

BIKEPANEL הוא תוצר הכתיבה של פאנל של כותבים קבועים- הפאנליסטים. אתם מוזמנים להכיר אותנו פה, וליצור איתנו קשר פה. חבורה מובחרת של תותחים ומומחים בתחומם. אנחנו כותבים פה בצורה בלתי תלויה, רק משום שאנחנו אוהבים אופניים ורוצים לייצר תוכן מעניין ואיכותי בישראל ובעברית שיקדם את האופניים בישראל. 

מה זה אומר "כל מה שמעניין על אופניים"? זה אומר כיסוי של האירועים בישראל והסצינה הספורטיבית, זה אומר הצגת טיולים מסלולי רכיבה ומקומות, והרבה כתיבה על תרבות אופניים. וכמובן – מבחני האופניים וציוד הרכיבה של BIKEPANEL מציבים סטנדרט משל עצמם בעומק, באיכות, ובאמירת האמת של הבוחנים בצורה ברורה לקורא. כתבות הציוד שלנו מציבות רף שקשה מאוד לעבור אותו – גם ברמה בינ"ל ואנחנו לא מרכינים מבט בפני המגזינים הטובים בעולם!

היום יש גם שני שירותים נוספים לרוכבים לצד המגזין: אינדקס BIKEPANEL – שמרכז את כל העסקים והאירועים בענף האופניים ומהווה מקור לכתבת אירועי החודש הקבועה שלנו שמעדכנת אתכם על האירועים בענף, וכן לוח BIKEPANEL שמסייע לכם לקנות ולמכור ציוד אופניים מיד שניה.

img_6156

גם Fun וגם שליחות בשירות ענף האופניים והרוכבים

בתור המגזין הגדול והמוביל בארץ, יש לנו אחריות. אנחנו לא מתאמצים כל כך האתר הזה רק בשביל בידור (גם בשבילו, אבל לא רק) – יש לנו גם שליחות ציבורית: ב BIKEPANEL נותנים לכם הקוראים את הכבוד והקרדיט ולא מכוונים נמוך. בתחום האופניים, בכל העולם ובכל שפה, יש ז'אנר נפוץ של מגזינים שסובל מאיכות נמוכה ומסחריות קיצונית. ז'אנר שמטשטש במכוון בין כתבות PR ודוברות בתשלום מטעם לבין תוכן אמיתי. אנחנו מקפידים להביא לקוראים בישראל כתיבה אמיתית ואתית. ב BIKEPANEL הפרסום, שהוא חשוב, ראוי, חלק ממרקם החיים בענף האופניים ומסייע לממן את פעילות האתר (למשל את פרויקט האתר החדש הזה) מגיע תמיד עם חתימה ברורה וגילוי נאות. לא תמצאו אצלנו כתבות ציוד קצרצרות שחושפות "מוצרים חדשים" רק כדי לקדם מותגים שמפרסמים אצלנו, ואנחנו לא מקבלים כתבות מגורמים אינטרסנטיים חיצוניים תוך הצגתן כתוכן מערכת רגיל, וללא חתימת תוכן מפרסמים.

אז כן, אנחנו בשליחות למענכם הקוראים, ויש לנו תפקיד בתרבות האופניים בישראל – לשמור עליה איכותית, וזו ממש לא סתירה לכך שהכי כיף, הכי מקצועי והכי מגניב ומעניין פה! 250,000 קוראים הצביעו בעדנו ובעד הגישה הזו בעכבר…

תודה למפרסמים שהסיוע שלהם אפשר את הקמת האתר החדש!

כמעט כל ההכנסות של בייקפאנל מיועדות לפרויקטים הטכנולוגיים שלנו, ולמעשה אנחנו פועלים כמלכ"ר בשירות ענף האופניים והקוראים. הקמת השירותים החדשים לרוכבים שהוספנו (אינדקס BIKEPANEL ו לוח BIKEPANEL), והקמת האתר החדש למגזין מתאפשרת בזכות המפרסמים הראשיים שלנו שתומכים באופן קבוע בתרבות האופניים בישראל. כחלק מהגילוי הנאות והתמיכה במפרסמים הקבועים אנחנו שמים את המותגים שלהם בבר הניווט הראשי של האתר, וגם מעדכנים אתכם לגביהם פה. 

חשוב לאמר: כל מפרסם שלנו אישר לנו שהוא מקבל ומסכים לביקורת על מוצריו. מבחנים שאנחנו עורכים למפרסמים עוברים שבע עיניים של בדיקות לוודא שאין הטיה ושאלה מבחני אמת הכוללים ביקורת אמת. אנחנו לא חוסכים את דעתנו על שום מוצר ואם משהו הוא בר שיפור או ביקורת – הקוראים שלנו יקבלו את מלוא המידע על כך ללא שום הבדל בין מוצרים של מפרסמים לכאלה של לא מפרסמים.

שחקני הענף האלה הם הגורם החיובי והחשוב שמאפשר את יצירת תרבות האופניים בישראל ואנחנו רוצים להודות להם. לכל אחד מהם יש ערוץ תוכן מושקע במגזין, שנמצא בבר הראשי, ובו אתם מוזמנים לקרוא את התכנים הקשורים במוצרים ובפעילויות שלהם. כנסו לערוצי התוכן שלהם ב BIKEPANEL, לחצו על הבאנרים שלהם ולמדו על ההצעות שיש להם עבורכם. זה חלק מיחסי הגומלין בענף שחוזרים אליכם בסופו של דבר בצורת תרבות איכותית ואמיתית:

  • אופני KTM – מותג האופניים האוסטרי האיכותי.
  • רודי פרוג'קט – משקפי השמש של ענף האופניים עם שירות ללא תחרות.
  • DAA – יבואנית Shimano, GoPro, Pearl Izumi, Pro ועוד המון מותגי קצה שווים.
  • Giant – מותג האופניים האיכותי בייבוא של Giant ישראל.
  • אופני BH – מותג ספורטיבי ספרדי (באסקי) מוביל ברמת גימור מרשימה.
  • CTC יבואנית Trek, בונטרגר, Lezyine, ומותגים רבים נוספים, ובעלת רשת חנויות Trek ישראל.
  • FitZone – התאמת אופניים מקצועית להפחתת פציעות, נוחות ואפקטיביות ברכיבה.
  • Scott ישראל – יבואנית סקוט קוברה בורדו עם מותג הקצה הזה, מוביל עולמי משמעותי.
  • Focus-Mondraker – מ.נ.מערכות, אשר נכנסת השנה לשיווק ישיר של אופני Focus לישראל.

מדיניות תגובות

אנחנו תומכים לחלוטין בהתבטאות חופשית בתגובות – אנא שמרו על תרבות הדיון ונסו להימנע מתוקפנות ואגרסיביות. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק תגובות שעברו את הגבול הסביר – או שיש בהן בעיות חוקיות, הטלת רפש, אלימות והתבטאות פוגענית. כמו כן ימחקו תגובות שינצלו את הבמה להכנסת לינקים או שיווק של אתרים \ מוצרים \ שירותים וכו'.

אין לנו תקציבי הגהה ויתכן ויהיו שגיאות פה ושם. תלונות, המלצות והגהות יתקבלו בברכה ועם המון הערכה (אפשר לפנות אלינו בפייסבוק) אולם ימחקו מהתגובות לכתבות. למה? כי לא בא לנו על הvibe השלילי הזה – הרוב פה נעשה בהתנדבות, בזמנם החופשי של כותבים עסוקים – אין פה עורך תוכן ועורך לשוני מקצועיים שעוברים על כתבות שנתרמו אז קבלו בהבנה ובנימוס טעויות פה ושם. במידה וראיתם חוסר דיוק, טעות או שגיאה עמכם הסליחה. אנא העבירו לנו מסרון (אפשר מעמוד הפייסבוק שלנו או בטופס הפניה המופיע בעמוד זה) ונתקן. אל תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר לחץ פה.

פרסום ב BIKEPANEL

ניתן לפנות אלינו במסרונים בפייסבוק או מעמוד יצירת הקשר. PR והודעות לעיתונות יפורסמו רק בתשלום שיסייע לתחזוקת האתר ויסומנו בצורה ברורה לקוראים כ"כתבות מפרסמים". לעמוד "צור קשר" לחצו פה.

הניוזלטר השבועי של BIKEPANEL

אל תתן לפייסבוק לקבוע מה אתה יודע. הצטרף אלינו:


מאשר משלוח פרסום, דיוורים ועידכונים