אנדריי גרייפל הגרמני, אחד הספרינטרים הגדולים והמעוטרים בעולם בעשור האחרון , יתחרה בעונה הבאה במדי הכחול לבן של סייקלינג אקדמי.

הודעה לעתונות מאת: סייקלינג אקדמי
צילום : פוטו רוט Roth photo

“גרייפל בן ה 37 מגיע לאקדמי עם ביוגרפיה מפוארת שרק מעטים יכולים להתהדר בה: 157 נצחונות , 22 מהם הושגו בגראנד טורים כולל הנצחונות היוקרתיים ביותר בטור דה פראנס – אלו שהושגו בקטע הסיום של הטור בשדרת השאמפס אליזה ב 2015 וב 2016.
גרייפל האימתני שיכולתו לפלס את דרכו במהירויות המטורפות בספרינטים הצפופים בעצמה אדירה הדביקו לו את הכינוי ״הגורילה״, מגיע לאקדמי אחרי שנה קשה שבה סבל מנפילה בכושרו ובביצועיו במדי הקבוצה הצרפתית ארקאה סמסיק.
אבל הן הצמרת המקצועית של אקדמי וגם הגרמני משוכנעים ש גרייפל מסוגל לחזור ולגלות ולו חלק היכולת שהפכה אותו לרוכב כה גדול ולתרום מנסיונו העצום לקבוצה שמתעתדת בעונה הבאה להצטרף למועדון הגדולות : סבב הוורלד טור ומערוצי הענק ובראשם הטור דה פראנס ו הקלסיקות הגדולות.

״אנחנו משוכנעים שהוא יכול לחזור ולנצח בעונה הבאה איתנו ולא פחות חשוב – להביא את נסיונו העצום ולתרום לנו בספרינטים הן כמסייע והן כספרינטר המוביל בעצמו״ אמר המנהל המקצועי של אקדמי צ׳ל קרלסטרום.
ואילו גרייפל עצמו הביע בטחון שלא נס ליחו והוא יראה זאת בקבוצה הישראלית : ״ אני אף פעם לא מסתכל אחורה. אני ממוקד בעתיד וכיצד אני מתחיל מחדש באקדמי . אני מאד בוטח ביכולתי ואעשה הכל כדי לחזור לשם. עקבתי אחרי הפרויקט הזה של יזראל סייקלינג אקדמי והתרשמתי עמוקות מהדרך והאבולוציה האדירה של הקבוצה ואני מאד רוצה להיות חלק ממנה ולעזור במיוחד עכשיו כשהיא נמצאת על סף הכניסה לוורלד טור״.

לכתבה נוספת בנושא: אקדמי וקטושה מתמזגות

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים