תודו שגם לכם קצת נמאס מפייסבוק? הסנטימנט נגדו, ובמידה רבה בצדק: פגיעה בפרטיות, הפחתת החשיפה למגזינים ועמודים ודגש על שטויות…  מה שקורה שם שאתם כבר לא מקבלים תוכן איכותי. התחברו לערוצים של בייקפאנל: 

1. הניוזלטר

הניוזלטר לא מת- רבים מקבלים את העדכונים המעניינים אותם למייל. אנחנו שולחים סיכום שבועי מעניין אחת לשבוע, עם הכתבות החדשות, ומטבלים גם בשתי כתבות מהאתרים האחרים ברשת הפאנלים (ריצה ואאוטדור). הרשמו- זה לא מציק, ואפשר להסיר את עצמכם מהדיוור תמיד בקלות מתחתית כל דיוור. הרשמו פה:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

2. ערוץ ה Telegram של בייקפאנל

טלגרם צמחה במהירות בעולם כאלטרנטיבה הטקית, הגיקית וגם הסטלנית עם הטלגרס והיתה חדשנית ומהירה מהווטסאפ בהרבה פיצ’רים. אחד מהם, שאימצנו בבייקפאנל הוא ערוצי השידור של טלגרם. הערוצים מתפקדים בדומה לקבוצות הווטסאפ שאתם מכירים בהבדל דרמטי: רק מקור התוכן מציב בהם את הכתבות ואין מגבלה על מספר המנויים לערוץ. אנחנו מעכנים שם על תכנים חדשים באתר.  
איך נרשמים? פשוט: נכנסים ללינק של הערוץ וממשיכים משם: https://t.me/BIKEPANEL

3. Twitter

לטוויטר יש את הקהל שלו, ויש לזה הגיון גם בעולם הרכיבה. כל מי שעוקב אחרי הדמויות המובילות בעולם האופניים אוהב להיות מחובר אליהן: אל הרוכבים והכוכבים שהטוויטר שלהם פעיל ביותר. וחוץ מזה אולי גם תתפסו איזה יציאה סהרורית של טראמפ, בדרך לטוויטר שלנו: https://twitter.com/BIKEPANEL

תוכן

4. אינסטגרם

טוב אינסטגרם, אתם יודעים- חברה אחות של פייסבוק ובבעלות פייסבוק, אבל הוא לא פייסבוק והאופי שלו אחר. למרות שגם הוא אתר בדעיכה כמו פייסבוק, אנחנו שם כמובן וממש נשמח עם תעשו לנו Follow – למרות שלינק יש רק בפרופיל ואי אפשר לקפוץ לכתבה משם.

לפחות התמונות בפיד שלכם יהיו מהממות: https://www.instagram.com/bikepanel/

 

אינסטגרם

5. קורא RSS

קוראי הRSS הטובים והוותיקים הם מהכלים הכי נוחים למי שבאמת אוהב תוכן איכותי ורוצה להיות זה שקובע באופן בלעדי למה הוא נחשף. הם מאפשרים לכם לקבל את זרם הכתבות לאפליקציה שאתם אוהבים (רבים משתמשים ב Feedly המצוינת). מי שבאמת רוצה איכות, בוחר באופציה הזו ומנהל את החשיפה שלו למידע בהתאם למקורות התוכן האיכותיים שהוא סומך עליהם ונהנה מהם.

כדי לקבל את בייקפאנל אליכם לקורא ה RSS כל מה שצריך לעשות זה להעתיק את הכתובת של הפיד שלנו לאפליקצית ה RSS שלכם. הנה היא: https://bikepanel.com/feed/

וכמובן שתמיד אפשר לשמור אותנו בקישורים שלכם- ולהכנס יזום. כמה פעמים בשבוע.