הכירו את דגם ASTRAL החדש מקולקציית 2024!

רודי פרוג׳קט גאים להשיק בישראל את הדגם הכי מדובר של השנה: דגם ASTRAL משלב עיצוב נוסטלגי אך מעודכן, מחומרים ידידותיים לסביבה וברמת נוחות אחרת מכל מה שהכרתם. משקלו הנמוך, כ-26 גרם, בשילוב עדשה פנורמית קמורה וצורתו הארגונומית מציעים חווית משתמש ייחודית. מבנה המסגרת מתאים לכל מבנה פנים ומאפשר התאמה מקסימלית הודות לגשר האף המתכוונן. 

Astral אסטרל

כמו בכל דגמי הספורט שלנו, ניתן להתאים קליפון פנימי עבור עדשות אופטיות בטווח מרשמים רחב.  המסגרת עשויה Rilsan Clear , פולימר ממקור אורגני המופק מ-45% שמן קיק. חומר ידידותי לסביבה זה הוא עדות למחויבות שלנו לייצור בר-קיימא ואחראי. ע”י שימוש בחומר זה אנו יכולים להפחית את התלות שלנו בחומרי פלסטיק ממקורות מזהמים ולתרום לעתיד ירוק יותר עבור כדור הארץ שלנו.

 

ישנם 6 צבעים לדגם הזה, כך שזה יתאים לכל סט של ביגוד שלכם… שחור, תכלת, ירוק, טורקיז, ורוד וטיטניום (במהלך אוקטובר יהיו בארץ 3 צבעים בלבד, בהמשך יגיעו כולם). העדשה רחבה ומכסה, ויש לרוב העדשות למעט אחת גם ציפוי מולטילייזר שנותן טאצ׳ של עדשת מראה. בהשקה הגיעו לארץ רק הירוק, הוורוד והאפור ובהמשך יגיעו כל הדגמים (בנובמבר).

אחד הדברים החשובים בדגם הזה הוא ההתאמה הכפולה: גם לריצה, שם יש חשיבות גדולה מאוד לאחיזה ומניעת תזוזות בכל נחיתה, וגם למשקל הקליל. בריצה משקפיים עוד יותר מאופניים מפריעים אם הם מעל סף משקל מסוים. האסטרל הוא מהדגמים הכי קלים שיש 26 גרם בזכות עיצוב מינימליסטי במיוחד והעדר מסגרת לחלוטין.

רודי Astral אסטרל

המחיר בישראל: 740 ש״ח. להשיג באתר רודי פרוג׳קט וברשת חנויות רודי: