זו העונה בשנה שבה מגיעות ההכרזות והמוצרים של חברות האופניים השונות… אבל בישראל קיבלנו את העידכונים האלה ראשונים. נציגי BH ביקרו פה בישראל לפני כמה חודשים וקיבלנו מהם מידע מעניין הן על אופני השטח והן על אופני הכביש של 2017. הנה החידושים העיקריים בתחום אופני הכביש.

מאת: אופני BH ישראל

ב2017 יהיו לכם דיסקים

בשיחה עם נציג החברה סיפר לנו נציג החברה משהו מעניין: הם רואים בהחלט את חדירת הדיסקים כצפויה להיות מאסיבית ומתכוננים לפרישה מוחלטת של הדיסקים המסורתיים מתישהו.

אנחנו רואים מגמה חזקה של הכנסת הסטנדרטים החדשים לחיבורי השלדה לעוד דגמים (flat mount). הסיפור הזה הפך מעניין במיוחד לאור ההקפאה שהכריזה ה UCI על הנושא. דומה שחברות האופניים יצטרכו להמשיך בינתיים ולייצר כפול ויקר: גם דיסקים וגם מעצורים מסורתיים, וזה ישאיר את הקונים בהתלבטות מסוימת מה לבחור בתקופת המעבר.

היתרונות של הדיסקים ברורים: הם מאפשרים עצירה חזקה, יציבה ומהירה יותר ממעצורים מסורתיים, והם מתחברים מעולה לגלגלי קרבון (שפסי העצירה שלהם די גרועים ביחס לאלומיניום או דיסקים) במיוחד בתנאים רטובים. החששות לגבי הדיסקים נובעות בעיקר מתאונות המוניות בפלטון המקצועני, אבל היום כבר די ברור שלחובבנים הרוכבים, שלא מבלים במיאוצים המוניים כמה פעמים בשבוע כמו מקצוען ברמת פרו טור באירופה – זה הפתרון שהולך לתפוס.

בנוסף מגמת הגראבל גם היא חשובה ל BH ודגם גראבל ייובא לישראל.

הנה דגם אווירודינמי חדש ל 2017 של BH עם מעצורי דיסקים בשם G7 שנראה מגרה במיוחד (אחיו עם המעצורים המסורתיים יותר נקרא G6).

image00

BH עם Full Carbon אמיתי

אחד הדברים המעניינים שסיפר לנו נציג החברה כשביקר בישראל, הוא על קיצורי הדרך הקטנים בשלדות האופניים שבד”כ לא רואה אותם הלקוח: כל מני חלקים שאינם מקרבון המוכנסים בנקודות מסוימות לאופניים כדי לחסוך ליצרנים משקל ומורכבות בייצור. ב BH לא עובדים ככה: ברמות הגבוהות של האופניים שלהם הם מספקים דגמי Full Carbon אמיתיים – אין חלקי מתכת מוחבאים.

השעון מדבר… ב BH הולכים על מהירות! הראל שקד, שגריר ספרד בישראל ונציגי BH

השעון מדבר… ב BH הולכים על מהירות! הראל שקד, שגריר ספרד בישראל ונציגי BH

איירולייט – לטריאתלטים שרוצים להיות מהירים

כל איירונמן שמכבד את עצמו צריך להתחיל להסתכל על האיירולייט – עם פיתוח של מקום נגיש לסוללת ה Di2 של שימנו מאחורי ההדסט. לאופניים האלה יש שפע של תכונות מובילות:

  • השלדה היא שלדת מונוקוק קשיחה
  • העיצוב אווירודינמי במיוחד עם KAMM Tail Design – קיטום הצינורות כך שהם ישרים בחלקם האחורי (גישה מודרנית לתכנון צינורות אווירודינמיים)
  • עיצוב הצינור התחתון עוטף לא רק את הגלגל האחורי אלא גם מתקרב לקדמי ומשפר זרימת אוויר בנקודה הקריטית הזו
  • זווית האוכף נתנת להתאמה להעדפת הרוכב בין 74 – 78 מעלות, מה שמאפשר בחירה בתנוחה הנוחה לכם או ברת שינוי בהתאם לתחרות: אגרסיבית למרחקים קצרים או מתונה יותר לארוכים.
  • אינטגרציה מלאה למערכת האלקטרונית (ראו תמונה מטה)

דגם הטריאתלון – הנחה ל 2016 וקצה ב 2017

אופני הטריאתלון - עם מקום לסוללת ה Di2 מאחורי צינור הראש

אופני הטריאתלון – עם מקום לסוללת ה Di2 מאחורי צינור הראש

הספורטאים של BH ישראל

בתחום הטריאתלון בישראל, סטרום אלקטריק, יבואנית BH מספנסרת את האחים שחר ורן שגיב – שני טריאתלטים מוכשרים, הבכור – שחר שגיב מכוון לאולימפיאדת טוקיו 2020 והצעיר כבר היה אלוף ישראל לגילו ב 2014.

שחר נמצא לאחרונה בכושר שיא מדהים וקפץ מדרגה בטריאתלון העולמי. הוא ממוצב כתקווה ישראלית משמעותית בתחום: הוא הגיע למקום השלישי באליפות אירופה בטריאתלון עד גיל 23 בקיץ האחרון (!), וממש לאחרונה הגיע למקום תשיעי בתחרות בוגרים שכללה כמה מהשמות הגדולים בעולם בספרינט טריאתלון בקנדה. הוא סיים את התחרות לאחר 52:23 דק’.

רוכבי BH ישראל: שחר ורן שגיב עם שגריר ספרד בישראל (צילם: דימה קרמינסקי, BH)

רוכבי BH ישראל: שחר ורן שגיב עם שגריר ספרד בישראל (צילם: דימה קרמינסקי, BH)

לסיכום

בין אם אתם רוצים מחירים מעולים לדגמי 2016 או את הקצה המעודכן שיגיע בקרוב ל 2017: BH מספקת לכם רמה טכנולוגית מובילה, הן בטריאתלון והן בכביש. אנחנו מזמינים אתכם לחנות היבואן במתחם הדולפינריום בת”א. למתעניינים במבצע – כנסו לפה, השאירו פרטים, ונחזור אליכם.

מאת: אופני BH ישראל

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים