חנות אופניים מצליחה בצפון מוצעת למכירה. זו הזדמנות לתפוס את הנסיקה הגדולה בתחום האופניים ולרכוש עסק קיים ופעיל במיקום מעולה!

הודעה לעיתונות: מאת המוכר
(תוכן שיווקי, צילום: אילוסטרציה)

כל רוכב על אופניים מכיר את השגשוג הגדול לו זכה הענף בשנתיים האחרונות של הקורונה. חנויות האופניים לא עומדות בעומס הלקוחות. הביקוש גדול מההיצע. אנשים מזמינים אופניים ברשימות המתנה, וכל המלאי אוזל. זו תקופה של פריחה עקב כניסת האופניים החשמליים והקורונה לזירה. חנות אופניים הנה עסק מצוין בתקופה האחרונה והתחזיות אופטימיות. 

החנות המוצעת למכירה נמכרת היות ומייסדה החליט לעשות שינוי אישי ולבצע Relocation לחו”ל. 

אם אתה חולם להיות הבעלים של חנות אופנים מצליחה בצפון הארץ, עם תזרים הכנסות מיידי, זו ההזדמנות שלך. מלא פרטים או צור קשר עם מתווך העסקה: אורי, 052-2756158.

  יצירת קשר לרכישה

  אני מעונין ורציני, אנא צרו עמי קשר לרכישה

  הזדמנות גדולה לרכישת חנות אופניים מצליחה:

  להלן הפרטים כפי שנמסרו לנו מהמוכר, בעל החנות: 

  “החנות הינה חנות דגל של אחד ממותגי האופניים המובילים בעולם. מעבר לאופניים הנה משווקת רשמית של מותג מנשאי אופניים מוביל ומוערך. היא אחת מקבוצה נבחרת של חנויות בפיזור ארצי למותגים מובילים, ובעלת יתרון גיאוגרפי בשיווקם.

  חנות האופניים נמצאת במיקום ייחודי על צירי תנועה ראשיים ארציים, בעיר צפונית שבה עשרות אלפי תושבים. לחנות מוניטין ומוצרים מוערכים, והרבה מאוד מהלקוחות שלה מגיעים מכל אזור הצפון, ממרכז הארץ, ואפילו ממרחקים גדולים עקב הפעלת סדנא טובה ואיכותית המטפלת בכ 8 זוגות אופניים ביום (טיפולים גדולים), כולל טיפולי בולמים של Fox ורוקשוקס. העובדים, הידע והכלים ממשיכים הלאה ויועברו לקונה. 

  החנות ממוקמת במתחם מסחרי מרכזי ובו חניה בשפע. שטח המקום כ-120 מ”ר, בעל תקרה גבוהה של 6 מטר, וחניה צמודה פרטית לעסק. חוזה השכירות הנו ל 3 שנים קדימה עם אופציה לעוד 5 שנים נוספות (כלומר סה”כ 8 שנות פעילות במקום הנוכחי מובטחות). 

  לחנות הסכמי סחר מול 2 יבואנים מרכזיים של חלקי חילוף ואביזרים לאופניים הניתנים להעברה לרוכש או לביטול, המקנים בין 10-15% הנחה על כלל הציוד והחלפים הנרכשים.

  המלאי הוא מלאי של כחצי מיליון שקלים, הציוד בשווי כ 100,000 ש”ח והמוניטין הוא של עסק מוצלח בן 11 שנה. לחנות- שני עובדים המעוניינים להישאר בחנות, ותהייה חפיפה של בעל החנות המוכר למשך כחודשיים לתמיכה בבעל החנות החדש. 

  פוטנציאל עסקי משמעותי

  לחנות אתר אינטרנטי מכירתי, פעיל, בעל תנועה של כ-20,000 כניסות בחודש. אתר אינטרנט הפעיל משנת 2011 עם טראפיק אורגני חודשי של מעל 10,000 יוניק יוזרס (משך סשן לגולש 1.52 דק’ ואחוז נטישה 53%) +  דף פייסבוק עם 1542 עוקבים. לא בוצעה מעולם עבודת מיתוג/שיווק/פרסום מקצועית/ממומנת בפייסבוק וגוגל, מי שיעשה יגדיל את הפניות משמעותית. 

  המחזורים הממוצעים של שלושת השנים האחרונות: 3.7 מיליון ש”ח לשנה. 

  לפרטים נוספים אנא התקשרו אל: אורי (משרד התיווך בעסקה): 052-2756158
  או מלאו את הפרטים בטופס זה ונחזור אליכם: 

   יצירת קשר לרכישה

   אני מעונין ורציני, אנא צרו עמי קשר לרכישה