יבואנית KTM המשיקה אתר אאוטלט למסחר אלקטרוני באופניים: BikeDirect – לשחרור מלאים וותיקים במחירים נמוכים במיוחד.  10 מקוראי בייקפאנל הראשונים שיקנו יקבלו 200 ש”ח הנחה. למימוש הנחה הכניסו את הקוד בצ’קאאוט: 6854FPLSL

KTM לאאוטלט של
הודעה לעתונות מאת: BikeDirect

אתר האינטרנט החדש, BikeDirect הוא בעצם אתר האאוטלט של אופני KTM שהוקם כאמצעי לשחרור מלאים וותיקים. המטרה היא לתת מחיר מאוד משתלם לאופניים במגוון רמות, חלקם ברמה מאוד גבוהה, רק משנתונים קודמים. 

רועי שבילי מסביר: “כשאנחנו עושים מכירה ישירה קל לנו לתת מחיר זול יותר ומשתלם יותר כדי לאפשר את התנאים האלה. 

האתר הזה יתפתח עוד למקומות נוספים אבל כרגע הוא משמש כמובן את KTM. האתר נבנה בצורה קלה פשוטה ונוחה. הרכישה היא באמצעות שלושה שלבים – כניסה לדגם, הוספה לסל וקניה. ברגע שקנית, האופניים נשלחים לחנות שבה בחרת לקבל את האופניים, יורכבו בחנות, וימסרו לך עד 72 שעות מרגע הרכישה. 

אנחנו מקפידים להעביר את המכירות לחנויות- מכיון שאין לנו חנות פיזית, ומאחר שהשיטה שלנו היא דרך החנויות גם הרכישות האלה עוברות דרך החנות, והסוכן שאתה רוכש דרכו את האופניים, מחויב לשירות מלא. בהתאם לרמת השירות של KTM. זה אותו הקו, אותו רמת שירות, אותה אחריות רק שנתון ישן במחיר מוזל מאוד. 

ברגע העלאת האתר, בסביבות תחילת פברואר, בהשקה שקטה, אזלו מיידית כ 5 דגמים מהמלאי (למשל כל דגמי הילדים אזלו כבר מהמלאי). השנתונים שיש כעת באתר הם של 2017 כרגע ועוד מעט יכנס 2018 – בד”כ 3 שנים אחורה.

כרגע יש בעיקר דגמי שטח מסדרת ה Lycan ואופני כביש מסדרת ה Revelator 5000. מחירים מאוד טובים- רבלייטור 3300 מקרבון, עם מערכות 105/טיאגרה ב 4500 ש”ח. זה לא רע! 

יש לנו מבצע מיוחד ל10 הרוכשים הראשונים מקרב מנויי בייקפאנל בייקפאנל מהעלאת הקמפיין, עם קוד הקופון הזה: 6854FPLSL תקבלו 200 ש”ח מתנה! 

KTM לאאוטלט של