המסע המיתולוגי של חוצה גולן על אופניים בשטח, יתקיים השנה בתאריכים 11-12 במאי. הנופים והמסלול המדהים עטופים בלוגיסטיקה המנגישה את השביל לכולם. מסע חוויתי אתגרי במתכונת הכל כלול, ולקוראי בייקפאנל יש גם הנחה של 10% על חבילות הכל כלול.

אביב עוד רגע נגמר אבל השנה קיבלנו תפאורה יפה של חרמון מושלג גם בחודש אפריל. לאתגר חוצה גולן שכולו נמצא באזור היפה של המדינה יש את כל היופי הזה מול העיניים. בנוסף לכל היתרונות, הגולן ידוע במגוון הגיאולוגי, הצומח והחי הקיימים בו. אין עוד הרבה מקומות בארץ בהם במהלך יום רכיבה אפשר לחוות תוואי דרך שונים ומגוונים: מהטוף הגעשי שבצפון ועד סלעי הבזלת של המורדות. בדרך נפגוש מעיינות זורמים וחי מאוד מגוון.

במיוחד לקוראי בייקפאנל – 10% הנחה על החבילות הכל כלול

חוצה גולן ה 33

המסע מתקיים בפעם ה 31 והוא המשך ישיר של המסעות שהוביל והגה איקי רהט. אחד ממייסדי תחום רכיבת אופני ההרים בישראל. היום המסע מובל על ידי ניסן מרדכי תחת המותג quicklink. חוצה גולן הינו מסע מאתגר ומעניין שבו נחצה את הגולן מצפון לדרום תוך כדי חציית הנופים המדהימים של הגולן, כל זה תחת מעטפת לוגיסטית מלאה. אורך המסע השנה הוא כ 120 ק”מ מחולקים לשני ימים: 60 ק״מ ביום הראשון למסע ו 60 ק״מ ביומו השני. ניתן להירשם לכל יום בנפרד ולעשות חד יומי או כמובן לחוויה המלאה של הדו יומי.

חוצה גולן

מסע הכל כלול

ברמת העיקרון, אתם צריכים לדאוג רק לאופניים תקינים עם זיווד מתאים ושק שינה או מצעים לילה. כל שאר הדברים כבר יהיו תחת המטריה של הפקת האירוע. באים בראש שקט ללא דאגות.
החבילה כולל:

  • ארוחות מסודרות
  • לינה בקמפינג קשת יונתן עם אוהלים ממוזגים
  • רכב פינוי, מים וצוות טכני
  • תחנות רענון לאורך המסלול
  • הסעות חזרה לרכבים בסוף כל יום
  • הדרכות במקומות מעניינים
  • טבילה במעיינות

במיוחד לקוראי בייקפאנל – 10% הנחה על החבילות הכל כלול

החוויה

את המסע ילוו רכבי שטח שיתנו מענה לוגיסטי מלא כגון תיקוני דרך אספקת מים וטיפול רפואי. כמו כן פיזרנו לאורך המסלול תחנות רענון שבהם הרוכבים יהנו מפריסה קלה: מים, חלווה, תמרים ועוד שלל מטעמים. מעבר לתחנות הרענון בדרך, תוגש ארוחת צהריים מזינה. זמן מצויין לנוח ולמלא מצבורי אנרגיה על מנת להמשיך ולהנות מהסלול כמו שצריך. במהלך המסלול נפגוש נופי טבע מרהיבים ויחודיים לגולן, צמחים, חיות וגיאולוגיה ייחודית. כמו כן נפגוש שרידים היסטוריים מעניינים ממלחמות ישראל ואף יותר רחוקים בזמן כמו רוג’ום אל הירי(גלגל רפאים).

לחצו פה להצטרף לערוץ הווטסאפ של BIKEPANEL!
קבוצה שקטה עם 2-3 הודעות בשבוע ותוכן מעולה:
בייקפאנל ווטסאפ

אוכל

ביום הראשון של המסע ינתן סנדוויץ’ מזין בהפסקת צהריים וארוחת ערב בשרית ומזינה בלינה.
ביום השני תוגש ארוחת בוקר וכריך מזין בסיום הרכיבה. זמן הסיום המשוער בשישי הוא עד 15 (בפועל אפשר גם מוקדם יותר לשומרי שבת).

מחירים 

  • חבילה מלאה של הדו יומי – 820 ש״ח
  • חד יומי (כולל ארוחת ערב או בוקר בהתאמה) – רגיל 520 ש״ח
  • דו יומי ללא לינה – רגיל 640 ש״ח

חוצה גולן

אז אתם באים?

המסע מיועד לרוכבים מנוסים ברכיבת שטח. המסלול מסומן בצורה ברורה מאוד, כך שכל אחד יכול לרכוב בקצב שלו ולהנות מהדרך בלי לחץ מהקבוצה לעמוד בקצב. הלינה תהיה באוהלי גלמפינג גדולים וממוזגים במתחם נוח ונעים, כמו כן ניתן לישון בחדרים בתיאום מראש ובתוספת תשלום או לקחת את החבילה ללא שינה. לכם נותר להגיע עם אופניים תקינים, ציוד רכיבה, קסדה ופשוט להנות מהדרך מהנופים והכי חשוב מהאנשים.

במיוחד לקוראי בייקפאנל – 10% הנחה על החבילות הכל כלול

הודעות לעיתונות מאת: חוצה גולן באופניים
צילום: גיא צוקרמן

אם אהבת את התוכן שלנו, שתף אותו לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלך – הנה פה במלבנים האלה: