חברת שעוני הספורט מציגה עדכון תוכנה חדש לאפליקציה והשעון שלה, שמאפשר משהו מגניב ויפה גם לרוכבים שיש להם שעון ספורט עם GPS וניווט – ולא רוצים להשקיע בנוסף במחשבון עם מסך גדול לרכיבה. הכירו את האקסטנדר (Extender) שמציג לכם את הנתונים והמפה מהשעון, גם באפליקציה במסך גדול ומלא!

לרכישת שעון: yousport.co.il (הכניסו קוד RUNP10 ל 10% אחוז הנחה)

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

שעוני קורוס מציגים: “המאריך” 

הרעיון פשוט: השעון מציג לכם הרבה נתונים תוך כדי האימון, כולל דופק וקצב צעדים לדקה ישירות מהסנסורים שלו. השעונים גם מתבדלים מהמחשבונים של הכידון בכך שהם מספקים לכם את הדופק. בנוסף רוכבים רבים על הטריינר- שם יש מדף נוח לשים עליו את הטלפון ולראות את נתוני ההקלטה, או רוכבים עם מתקן כידון לטלפון. לכן קורוס הציגו קשר ישיר ובזמן אמת של השעון לאפליקציה: הם מאפשרים לכם לראות את נתוני הרכיבה גם בסלולרי!
לא חייבים יותר מחשבוני ריצה גדולים עבור ניווט – בשעונים המתקדמים יש גם ניווט ועם מתקן פשוט לכידון אפשר לראות את המסלול ומיקומכם במסך גדול וברור לניווטים. 
זה גם פתרון מעולה לרצים שצריכים משקפי קריאה למסך נתונים ענק ונוח גם בריצה.

קביעת השדות שיוצגו באקסטנדר נעשית דרך תפריט “הגדרות” ומאפשרת הכנסת עד 10 שדות נתונים למסך ה Extender באפליקצית קורוס. ניתן גם לסדר את המיקומים לפי סדר החשיבות שתרצו על המסך. 

בהפעלת אימון – יופיע כפתור באפליקציה

ברגע שהתחלתם אימון בשעון, אם תפתחו את האפליקציה, תראו בחלק העליון השמאלי של האפליקציה מופיע כפתור חדש המפעיל את האקסטנדר:

המאריך בשטח עם מפה

אם אתם רוכבים במסלול שטח מורכב, או רוכבים עם הטלפון מותקן על הכידון- נוח יותר לעקוב אחרי מסלול בשעון על מסך סלולרי גדול. ה Extender מציג את המפה על האפליקציה בגדול וברור, והאינטראקציה עם המפה באפליקציה נוחה בהרבה מאשר בכל שעון ספורט וגם טובה יותר מהרבה מחשבוני רכיבה. לתצוגת מפה באפליקציה יש יתרונות נוספים: אפשר גם להחליף את סוג המפה (לווין, מידע וכו’), להשתמש בכפתור המרכוז למיקומך ולראות מה יש מסביב הרבה יותר בקלות. 

קורוס: פיצ’ר ה-Pacer

זה פיצ’ר חשוב לרצים ולמי שרוצה לשבור את השיא שלו, וזקוק לפייסינג: עזרה בקביעת הקצב. כולנו ראינו את קיפצ’וגה, וכל שיאן חשוב משתמש בפייסרים כדי למשוך אותו, ולסמן לו מה קצב הריצה הנדרש לשבור את השיא. כעת שעוני קורוס מאפשרים לכם להכניס את קצב המטרה שלכם ולקבל מהם הנחיה תוך כדי ריצה. מכניסים את המרחק, ואת קצב המטרה, ומקבלים התראות כל פעם שאתם חורגים מקצב המטרה שלכם.

כ 5000 רוכבים כבר הצטרפו- הצטרפו גם אתם לערוץ בייקפאנל בווצאפ:
בייקפאנל ווטסאפ 

ניתן גם להכניס קצב מטרה, בלי זמן ומרחק מטרה, ואז תוכלו לרוץ “כנגד” רץ וירטואלי ולראות האם הוא לפניכם או מאחוריכם וכל עוד תרוצו – הפייסר אתכם. הפיצ’ר קיים בפרופילי הספורט של ריצה וריצת מסלול (אצטדיון). להפעלה מפעילים מצב ריצה, אבל לפני שלוחצים “התחל” גוללים למטה ובוחרים ב”פייסר”. שם תהייה אפשרות לבחור את המרחק, להכניס מרחק ידנית ולהכניס את תוצאת המטרה שלכם (למשל: 10 ק”מ ב 45 דקות). ברגע שתתחילו את האימון יתווסף מסך פייסר למסכי האימון שלכם:

פי’צרים נוספים בעדכון התוכנה:

  • אופטימיזצית הצגת מסלול למטפסי מצוקים והרים (בשעונים בד”כ מסלול ורטיקלי הוא מאתגר, ומוצג לא פעם בצורה לא מדויקת וקורוס פותרים את זה לטענתם)
  • עיצוב משופר של מסך הפעילות – תצוגה ברורה יותר של הנתונים תוך כדי ריצה. אפשר לבחור אם רוצים תוויות טקסט או אייקונים שמסייעים להבין את הנתונים. (COROS PACE 3, APEX 2, APEX 2 Pro, VERTIX 2/2S)
  • פיצ’רים חדשים לאימון של רוכבי אופניים – בעיקר סביב אימוני עליות
  • מצב ספורט לטיפוס בולדרינג
לרכישת שעון: yousport.co.il (הכניסו קוד RUNP10 ל 10% אחוז הנחה)

לחצו להגיב – באינסטגרם של בייקפאנל