בייקפאנל בשיתוף טרק ישראל מחפשים את הבוחן/ת הבא של תחום השבילים-אנדורו. האם את/ה מסוגל לבחון את הטרק Fuel EX החדשים?

הטרק Fuel EX החדשים יצאו והם מסקרנים את כל מי שמחפש אופני שבילים-אנדורו אגרסיביים יחסית: עם 140 מ”מ של שיכוך, וגיאומטריה חדשה לגמרי. אתם סקרנים לגביהם? רוצים לגבש דעה עצמאית על האופניים? 

אנחנו מזמינים את הקוראים, בשיתוף רשת טרק ישראל, לבחון אותם ב BIKEPANEL. מי יודע, אולי את/ה תוכל/י להיות בוחן קטגוריית השבילים-אנדורו הבא שלנו, וזרם של מוצרים מרתקים יתחיל לזרום לכיוונך לסקירות. 

טרק

זה הולך לעבוד ככה: 

 1. שולחים לנו הודעה בטופס שפה עם כל הפרטים שלכם, מי אתם וכמה מילים על הניסיון שלכם ברכיבה ובכתיבה, ולמה אתם מתאימים להיות הבוחן הנבחר.
  נאמר מראש, שברור שיש סיכוי שלא נמצא אף אחד מתאים. זה לא כזה טריוויאלי: לא מספיק להיות רוכב על שמצטלם מעולה. כדי לבחון מוצר בבייקפאנל צריך להיות בוחן איכותי עם כושר אבחנה וניסוח, ועם עניין בהעמקה על אופניים, אהבה לכתיבה ורצון להתחבר לקוראים עם הידע הזה.
 2. אנחנו מקבלים את הפניות ובוחרים מתוכן את הרוכב המתאים ביותר להיות בוחן ה Fuel EX של בייקפאנל.
 3. סוגרים מפגש בחנות טרק ישראל ומעבירים לבוחן את האופניים הנחשקים לשלושה שבועות של שכרון חושים בשבילים. 
 4. אחרי שלושה שבועות הבוחן מחזיר לנו מבחן כתוב ומצולם. אי אפשר להתחייב לפרסם את זה מראש כמובן כי זה חייב להיות ראוי מבחינתנו לרמת הכתיבה והידע הנדרשים מבוחני אופניים וציוד בבייקפאנל.

  צור קשר עם האתר:

  למה זה כדאי לך? 

  תוכל לבחון ראשון את הזוג הנחשק הזה, וגם תקבל הזדמנות להצטרף לצוות הפאנליסטים ולהמשיך ולבחון את המוצרים המעניינים ביותר בתחום- ראשון. בנוסף, כדי לייצר תוכן איכותי ומקצועי, אנחנו שולחים את הבוחנים שלנו לסקר לא מעט סיקורים מהנים במיוחד בארץ, ו… כן גם בחו”ל, ולא מעט!

  טרק

  הכירו את טרק Fuel EX החדשים

  טרק לקחו את הפיול המוכרים כאופני שבילים מוצלחים והפכו אותם לכלי אגרסיבי ורב יכולות. הנקודות החשובות בדגם החדש:

  • ייעוד: שבילים ואנדורו עם 140מ”מ של מתלה אחורי, ו-150 מ”מ במזלג. העלו פה את המספרים לאופניים שמסוגלים לספוג יותר. 
  • עוד יותר לונג וסלאק ליציבות ושליטה במהירויות גבוהות בירידה: עם זווית קדמית של 64.5 מעלות. 
  • 77.5 מעלות בצינור הכיסא שמים אתכם מעל הקראנק כדי לטפס למעלה בקלות.
  • צ’יפ (לוחית) לשינוי איכות השיכוך- מעבר בין רך ומפנק להשטחת גינות סלעים, מול קשיח וסופג נחיתות גבוהות יותר, בבסיס הבולם. 
  • צ’יפ (לוחית) להתאמת הגיאומטריה- אפשר לשנות את זוויות האופניים כך שהן מקבלות עוד חצי מעלה במזלג ל65 מעלות וההיגוי הופך להיות זריז יותר לסגנון רכיבה ומסלולים מעט שונים. אפשר להמשיך ולשנות עוד עם מתאם ב headset שמגדיל את טווח הזווית בין 63.5-65.5! המשמעות היא שיש פה 6 אפשרויות גיאומטריה שונות. 
  • תא אחסון פנימי מתחת לכלוב הבקבוק בדאון טיוב. 
  • ציר גלגל אחורי וציר משולש אחורי אחודים- השיטה של טרק לשמור על המתלה אקטיבי גם בבלימה.
  • עובי מוגדל של צינור הכסא- מקבל דרופרים שמתאימים לסגנון הרכיבה האגרסיבי.
  • במידה סמול אפשר גם לקחת את זה עם שתי מידות גלגלים- 29 או 27.5 ובאקסטרה סמול רק 27.5

  מעל להם יש כבר את הסלאש, שמתאימים יותר לרכיבת גראביטי בחו”ל. הטרק פיול EX הם כנראה אופני הרכיבה האגרסיבית הטכנית הכי מתאימים לישראל: