זו לא שנה רגילה וGFNY ירושלים מתמודד עם אתגר הקורונה וכנראה ידחה לסתיו…

המרוץ הזה הכי בינלאומי ממרוצי האופניים בישראל הביא בעבר כ300 רוכבים מחו”ל. התפקיד שלנו כרוכבים הוא להירשם, להתייצב ולעזור לאירועים לשרוד ולהצליח לטובת ענף האופניים הישראלי! יום לאחר פרסום הודעה זו הודיעו במשרד הבריאות על החמרה נוספת באישורי איורעים והורדת סף האישורים לעד 100 איש, אמנם ביחס למקומות סגורים, אבל המגמה ברורה.

הודעה לעתונות מאת: גראן פונדו ירושלים

רכיבה בטוחה בירושלים וסביבה

אילן זביב מיזמי ומפיקי האירוע, מדגיש את היתרונות הגדולים של האירוע: “רכיבה ברחובות העיר ירושלים ובנופים המדהימים של הרי יהודה המהווים מכה לרוכבי הכביש, בכבישים סגורים הרמטית”. השנה החשיבות של ההתייצבות הרוכבים הישראלים גדולה יותר: כאשר לא יוכלו להשתתף רוכבים זרים. אחד משני הגראן פונדו היחידים בישראל צריך אותנו הרוכבים הישראליים עוד יותר מאי פעם. התמיכה והתייצבות קבוצות ומועדוני הרכיבה, הרוכבים והטריאתלטים, היא חשובה. במידה והאירוע ידחה, יש להניח שיתקיים באזור ספטמבר אוקטובר כמו שבוצע במרתון ירושלים. 

לאתר הרישום

פחות מ 2000 רוכבים, מישראל, בפיזור ענק

פה המקום לאמר: יש לנו רק שני גראן פונדו בישראל והם זקוקים לתמיכתכם. אל תתנו לקורונה להכניע אתכם ואותנו כענף חפץ חיים. אירוע אופניים הוא לא אירוע באולם סגור – הוא מתרחש באוויר הפתוח, הוא קטן בד”כ מכמות של 2000 איש, וכולם מתפזרים בו על קילומטרים ארוכים – אפשר ורצוי לבוא, גם בלי להתחבק וללחוץ ידיים לפני ואחרי. בואו לגראן פונדו ירושלים

GFNY

ב GFNY: כולם שווים בפני הצ’יפ!

הגראן פונדו בירושלים הוא כעת מרוץ הכביש הארוך בישראל: משער הפתיחה ועד שער הסיום ימדדו אתכם הצ’יפים שתקבלו בשקית המשתתף. בכך המרוץ הזה מתייחד מכל מרוץ אחר שכן כולם מקבלים הזדמנות שווה להתחרות, ואין הפרדה בין חברי איגוד האופניים לחברי איגוד הטריאתלון, וכל רוכב וטריאתלט אחר- כולם מקבלים צ’יפים וזכאים להנות משירותי המרוץ באופן שווה!

אם תגיעו ב10% העליונים בקבוצת הגיל שלכם תרוויחו סלוט שמור להשתתפות באליפות ה GFNY בניו-יורק ב17 במאי.

GFNY Jerusalem

הגראן פונדו הארוך והעבה: 124 ק”מ על כ 2700 מ’ מצטבר!

יש כמה שינויים קטנים במסלול ביחס לשנה שעברה: פחות 6 ק”מ ו200 מ’ מצטברים בכמה רחובות ירושלמיים וויתור על הלוך חזור לכיוון צובה מאחורה. הוא עדיין קלאסיקה ירושלמית: רכיבה שאי אפשר לשכוח מאיזור גן החיות התנכ”י ואקווריום ישראל, מזרחה כאמור ולכיוון העיר העתיקה, בצמוד לחומה, מגדל דוד ומערבה אל הכנסת ויציאה אל יער ירושלים דרך הר הרצל ומשם מעין כרם לסדרת העליות האהובות ממערב לעיר, בר בהר ונס הרים – פעמיים! וחזרה דרך המנהרה המיתולוגית שנפתחת במיוחד לאירוע. 

הגובה המצטבר של המסלול הזה הוא הסיפור העיקרי, כאשר אין רגע מישורי כמעט בכולו. 

לאתר הרישום

המדיו פונדו 77 ק”מ על כ 1500 מ’ מצטבר!

הפקת הלקחים משנה שעברה, כולל ההמלצה של BIKEPANEL, מכניסה השנה גם את העליה של נס הרים למדיו פונדו, כלומר מאריכה אותו במקצת מ 72 ק”מ. כל שאר המסלול דומה בדיוק למרוץ הארוך, רק ללא החזרה השנייה על המסלול במקטע העליות המערבי- כלומר מבחינת נופים וכיסוי האזור לא מפסידים כלום: 

השנה מגיעים לתמוך!

הצטרפו אלינו, בואו לאירוע הרכיבה האדיר הזה, עם עוד המוני רוכבים בנחל ירוק זרחני ומגניב ברחובות ירושלים וההרים היפים שסביבה. הרשמו לאירוע! לחצו פה: 

לאתר הרישום