אופני Giant מכריזים על מתן חסות האופניים הראשית של ישראמן 2022. משתתפי הישראמן יקבלו הטבות מיוחדות ברשת החנויות של ג’יאנט ישראל ובאתר האינטרנט החדש. 

הודעה לעיתונות מאת:  Giant Israel, צילום: ג’יאנט 

אחרי שעברו מהפכה בישראל עם הקמת אתר מכירות חדש ורשת חנויות חדשה, יצרן האופניים הגדול בעולם מכריז על החסות לישראמן באילת 2022. החסות הזו מבטאת את הכניסה המשמעותית והמחודשת של Giant לשוק הישראלי והגדלת כמות החנויות בישראל. בGiant יודעים שיש להם מוצרים מנצחים לטריאתלון ואיירונמן.

israman giant israel

הכירו את Trinity – אופני הטריאתלון של Giant

אופני הטריאתלון והנג”ש של Giant הם דגם עליו רכבו בתחרויות איירונמן ברחבי העולם ספורטאים מנצחים. זאת לצד טובי הרוכבים בעולם במקטעי הנג”ש של הטור דה פראנס, הג’ירו ד’איטליה והוואלטה של ספרד. הם תוכננו לרמות הגבוהות ביותר עם ההקפדה המקסימלית על שיפור אווירודינמי. את השיפור הזה משיגים בזכות החיבור בין הספורטאים המקצוענים של Giant, עם המומחים לאווירודינמיות בתוכנות הCFD ומנהרות הרוח. התוצאה: מוצר מנצח שנותן מענה לכל הצרכים במקטע האופניים הארוך והקשה ביותר בתחרות. תנוחה אווירודינמית, אזורי אחסון למזון ומים בתחרות ארוכה, התאמת אופניים לרוכב ועוד. 

הכירו את ה Propel – אופני הכביש האווירודינמיים

הפרופל הם אופני הכביש האווירודינמיים של ג’יאנט. דגם עטור ניצחונות שניצח לא מעט מהמותגים הגדולים בעולם במבחני אווירודנמיות של טור מגזין הגרמני. הוא מתאים לטריאתלטים שרוצים כלי אווירודנמי רב גוני יותר ומעט פחות קיצוני מאופני נג”ש.

הPropel החדש בא אחרי תקופה של שלוש של אופטימיזציה של הדגם הקודם שגם הוא כבר היה מוביל משמעותי באווירודינמיות. היות והמוצר כל כך מתקדם, הצורה הכללית נראית דומה אבל כל צינור בשלדה עבר שינוי וקיבל מיקסום אווירודינמי בצורתו וסגולתו. נוסף קוקפיט סמי אינטגרלי כאשר הרוכב יכול לבחור את רוחב הכידון ואורך הסטם (אבל לא את צורת הקימור של הכידון). זוויות הגאומטריה נהיו יותר תוקפניות וכמובן בוצע מעבר לבלמי דיסק בלבד. כל זה עם דגש אחד משמעותי, שיפור התוצאה של השלדה במנהרת הרוח של המעבדה והשגת התואר של האופניים הכי אווירודינמים בקטגוריה.

למבחן ווידאו של Giant Propel 

giant

 

אופני העליות וה All Around

ה TCR – לעליות ו- All Around

אופני העליות הקלילים של Giant TCR: יפים, מינימליסטיים ובעלי מורשת מרשימה. החברה בטייוואן הגיעו לסוג של איזון מושלם למי שמחפש אופניים הטובים להכל. נראים מצויין ומגיבים היטב לתנועות הרוכב. קלים ומחייכים בעליות ורכיבות ארוכות. יודעים לשמור על מהירות יפה במישורים שלא לצורך תחרות נגד השעון ומשרים בטחון מצויין בקשיחות ותמרון. בחלק מהדגמים מגיעים כבר עם מד הוואטים ישירות מהיצרן.

למבחן ה TCR בבייקפאנל

אבזור מנצח

כאשר חברת האופניים הגדולה בעולם מוציאה מוצרים מובילים, היא עוטפת אותם בשלל המוצרים מפסי הייצור השכנים שלה, וכך כל חלק עיקרי על האופניים (למעט הילוכים ומעצורים) בא מתוצרת ג’יאנט. זה מאפשר עיצוב יפהפה ועקבי בלי סלט של לוגואים וצבעים, אינטגרציה אופטימלית של הקוקפיט עם האופניים והכבלים, והתאמה מושלמת לייעוד. ג’יאנט היום מייצרים כמעט הכל – כולל ליין גלגלים גדול ואיכותי שמגיע עם האופניים. 

הגודל והעוצמה של היצרן הזה מאפשרים גם לספק לרוכבים יותר תמורה לכסף שלהם. כך ראינו במבחני הכביש האחרונים בבייקפאנל דוגמאות למדי וואטים שמקבלים עם המוצר מראש ותמחור משתלם. 

ג’יאנט קופצת מדרגה בישראל

ברגע שתעלו על שני הזוגות המהירים האלה של Giant תרגישו את הרצון לעוף קדימה. המוטיבציה תרקיע שחקים ותרכבו בעוצמה. חפשו אותנו גם בסושיאל: 

Giant Israel (המבצעים פה)
פייסבוק
אינסטגרם