חברת Giant הקימה קו של מוצרי נשים שכולל לא רק אופניים אלא גם ביגוד, אבזור, אוכפים- הכל מותאם לנשים בלבד. הדבר הראשון שרואים זה את העיצובים המהממים של הכל. ניכרת שם תשומת לב מוקפדת לעיצוב פשוט יפהפה, אבל יש הרבה מעבר לכך: זו אמירה, Statement: עולם רכיבה שלם מנשים לנשים!

הודעה לעתונות מאת ג’יאנט ישראל

הכירו את Giant – Liv

ב LIV הכל מנוהל ורץ ע”י נשים בלבד, והמותג הוא למעשה מותג אופניים נפרד, המספק ביגוד וציוד לכל רמות הרכיבה: מרוכבות מתחילות ועד לרוכבות תחרותיות ברמות הגבוהות ביותר. בשונה מחברות אחרות בשוק, האופניים של LIV נבנים ע”י מעצבות, גרפיקאיות, מהנדסות עוד בשלב התכנון על לוח השרטוט. הכל מותאם גאומטרית, עיצובית ומיתוגית לרוכבות.

“LIV Beyond”

כשמבקרים באתר החברה מיד מרגישים שהמטרה היא להנגיש את הענף לנשים ולעשות את זה למענן בצורה פחות מאיימת ויותר נעימה. להנגיש את הענף משמעו מטרה רחבה בהרבה מלמכור מוצרי אופניים לנשים: LIV העולמית מארגנת אירועים רבים עבור רוכבות, כמו טיולי רכיבה, ערבי מכונאות והדרכה, אירועי העלאת מודעות לסרטן השד ועוד.

נמרוד בן-דוד, מנכ”ל Giant ישראל מספר: “מותג LIV מופרד כמעט לחלוטין מחברת האם- יש לליב אתר אינטרנט ייחודי למותג, הלוגו של LIV הוא הלוגו המוביל על המוצרים, ורק בקטן על השלדה תגלו את הכיתוב “Handcrafted by Giant”.

התאמות ייחודיות לנשים

ל Liv יש פילוסופית Fit, Form, Function – התאמה, צורה ותפקוד, הם שלושת העקרונות עליו פועלות עובדות ורוכבות המותג LIV. צוות המעצבות ומהנדסות של LIV בודקות את כל האספקטים והמאפיינים של גוף האישה על מנת ליצור אופניים, ציוד וביגוד המותאם אך ורק עבור נשים. בין היתר:

  • מידות וגזרות לנשים
  • אורך סטם, רוחב וגובה הכידון ואורך זרועות הקראנק.
  • ידיות מעצור קצרות יותר.
  • אוכפים ייעודים בהתאם למבנה האגן והירכיים של האישה.
  • עיצוב שלדות המתאימות לנוחות והרגשת ביטחון מקסימלית.
  • שימוש בצבעים וגרפיקות יפהפיים, עם התאמת צבעים בין הביגוד והאופניים.
  • גזרות ביגוד ופדים המיועדים לנשים.

גיאומטריה ייחודית

תפיסת הגיאומטריה של LIV היא שמרכז הכובד אצל האישה הוא נמוך יותר, ורוב הכוח מגיע מפלג הגוף התחתון, לכן מנח הרכיבה של הרוכבת צריך להיות מעל הציר המרכזי. לכך הם מוסיפים יחד עם סטם וכידון צרים יותר מאשר המקבילה הגברית, ומתקבלת תנוחת רכיבה זקופה יותר שלטענת החברה היא האופטימלית לרוכבות אופניים.

Envie Advanced 2 

דגם הכביש האווירודינמי של Liv. כן, הוא מתבסס על אותו מוצר “לגברים” של Giant שנקרא Popel Advanced. השלדה מקרבון, ההילוכים מסדרת Shimano 105, ומסביב מגוון פריטים של Giant עצמה.

Envie Advanced TRI 

גירסת הטריאתלון של ה Enview שמגיעה עם איירובאר ואוכף טריאתלון. זו למעשה הקנייה הכי הגיונית לרוב הטריאתלטיות שרוצות אופניים שיתאימו גם לרכיבות כביש ואימונים וגם לתחרויות. שלדת קרבון ומערכות הנעה Shimano Ultegra. שאר האבזור, הגלגלים והרוב- מתוצרת Giant עצמה.

Avow Advanced-E

אנחנו עוברים לטריאתלטיות המחויבות, המהירות והמיומנות יותר ברכיבת נג”ש- עבורן אין תחליף לשלדת טריאתלון של ממש, הכי אווירודינמית נמוכה וקרבית. הגלגלים- עמוקים, ההילוכים על בסיס שילובי Shimano 105/Ultegra ושאר האבזור בעיקר ממותג Giant ו Liv.

Pique 2 GE לשטח

אופני ההרים הוורסטיליים של Giant עם מתלה המאסטרו המשובח, ו 120מ”מ של שיכוך- יתאימו לכל טיול ואימון. יאפשרו כניסה לסינגלים וגם רכיבת מרתון בשבילי ג’יפים. אופני הרים לכל מטרה וטיול.

יש להם שלדת אלומיניום יפהפיה, בולמי Fox, צירי Boost, מערכות Shimano SLX/XT 2×11, גלגלי 27.5 ועוד. קנייה מעולה.

Pique 3 

גרסת אבזור זולה יותר מה Pique2 לאותם אופני הרים וורסטיליים של Giant עם מתלה המאסטרו המשובח, ו 120מ”מ של שיכוך- יתאימו לכל טיול ואימון. יאפשרו כניסה לסינגלים וגם רכיבת מרתון בשבילי ג’יפים. אופני הרים לכל מטרה וטיול. יש להם שלדת אלומיניום יפהפיה, בולמי Rock Shox, צירי Boost, מערכות Shimano Deore 2×10, גלגלי 27.5 ועוד. קנייה משתלמת במיוחד.

Pique Advanced 1

הגרסה היותר אגרסיבית עם מזלג קדמי של 130מ”מ לרכיבה טכנית במסלולים מאתגרים, מתלה אחורי 120מ”מ (מאסטרו כפול החוליות כמובן- שמספק גם עקיבה וגם שיכוך מדויק), עם בולמים מרמות גבוהות יותר. כל האבזור פה מכוון לרוכבים שזה כבר לא הדגם הראשון שלהם והם רוצים רמה גבוהה. השלדה מקרבון (משולש אחורי מאלומיניום), על ההילוכים SRAM GX Eagle, 1×12, המעצורים SRAM Guide RS… בקיצור – אופניים לרוכבות (ורוכבים?) מיומנים.

** המבצע הסתיים