חברת A.S.O המארגנת את מרוץ האופניים הגדול בתבל – הטור דה פראנס, פרסמה הבוקר הודעה רשמית בה הודיעה שקבוצת ישראל פרמייר-טק IPT זכתה באחד מכרטיסי ההזמנה למרוץ שיערך בקיץ 2023.

ישנה חשיבות עליונה להשתתפות בטור הצרפתי 

סיום עונת 2022 בו מוקמה הקבוצה במקום האחרון, הוביל לירידה לדרג המשנה שלא מבטיח השתתפות בטורים הגדולים של הסבב העולמי, הטור דה פראנס, הג’ירו האיטלקי והוואלטה הספרדי. עתה, עם ההזמנה לתחרות החשובה ביותר תוכל IPT  לפתוח את העונה בבטחון. השתתפות בטור חשובה מאד מבחינת גיוס נותני חסות, והחתמת רוכבים בכירים.

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

אשתקד ההישגים בטור של הקבוצה הישראלית היו הטובים ביותר מאז הקמתה. בראשם צמד הניצחונות הנהדרים מהבריחה של סיימון קלארק האוסטרלי בשלב 5 ושל הוגו הול בשלב 16 לצד תצוגה של כריס פרום בשלב המלכות על האלפ דו-אז שהסתיימה במקום השלישי.

פריימר טק

עומר גולשטיין יאבק על מקום בהרכב לטור בעונת 2023, צילום: נועה ארנון IPT

“הזימון של הקבוצת IPT לטור היא בשורה נפלאה לכולנו”

עומר גולדשטיין שהחמיץ את הטור בעונה שעברה סיפר: ״הזימון של הקבוצה לטור היא בשורה נפלאה לכולנו. אני לא יודע עוד כמה הזדמנויות יהיו לי להתחרות במירוץ האדיר הזה, אבל אני יודע שאעשה הכל כדי להגיע לטור כרוכב חזק יותר, מהיר יותר וחכם יותר כדי לעזור לקבוצה להשיג נצחונות גדולים נוספים״.

הבעלים של הקבוצה סילבן אדמס: ״אנחנו רעבים ונחושים לרשום הצלחות כבירות נוספות בטור דה פראנס הקרוב ובעונה כולה. אני מבטיח לכולם שנפגין השנה עוצמה ונשיג נצחונות שיביאו לרגעי אושר וגאווה לאוהדים שלנו ברחבי העולם ובראש ובראשונה – בישראל״.

מאת: עמית נבון
תמונות:A.S.O Pauline Ballet.  נועה ארנון, IPT.