רוכבי הכביש שמחפשים את האתגר הבא, ימצאו אותו באוקטובר הקרוב ב Istria 300 בקרואטיה. טיול נהדר מזמין אתכם בתחילת אוקטובר לקרואטיה לרכוב ארבעה ימי רכיבת כביש, כשהשיא שלהם הוא השתתפות באירוע גראן פונדו גדול למרחקים של 155 ק”מ (רגוע, בלי לחץ), ועד  235 ק”מ או 300 לנדירים.  

תקציר המשלחת:

 • תאריכים: 3/10-8/10
 • 6 ימים בחו”ל כולל ימי הטיסות וההעברות, מתוכם 4 ימי רכיבה.
 • עלות: רק 1472 יורו ל8 הראשונים! (תתכן התייקרות לאחר מכן)
 • השירות כולל טיסות, הטסת אופניים, העברות מהשדה וביבשת, מדריך מקומי, מלון יפהפה על אי בחצי פנסיון (באופני השכרה אין ביטוח ויש התחייבות לשיפוי הספק במקרה נזק).
 • מארגן: רמון גנץ, בייקאפ המתמחה בקרואטיה.
 • להורדת ברושור הנסיעה לחצו פה.

להצטרפות מלאו פרטים ויחזרו אליכם: 

  יצירת קשר לרכישה

  אני מעונין ורציני, אנא צרו עמי קשר לרכישה

  Istria300 בקרואטיה

  איסטריה 300 הוא מרוץ חשוב לקרואטיה- מרוץ המכוון לרמה הבינ”ל, שרוצה להיות גדול ומשמעותי. איסטריה הוא חצי אי על החוף האדריאטי, ופורק זה שם העיר בה זה קורה. ה Istria300 עולה על גל חדש של מרוצים שלוקחים את הרוכבים אל הקצה. מרוצים חד יומיים עם מרחקי 300+ בלתי נתפסים כמעט.  אבל במרוץ הזה שמתקיים כל שנה באוקטובר יש שלושה מסלולים, ומה שטוב בהם הוא שניתן להתחיל ביחד לכל המרחקים ולהחליט כמה תעשו תוך כדי.

  אם אתה עושה את ה 300, ישנן נקודות החלטה שיאפשרו לך לחתוך לקצרים יותר לפי התחושה והזמן. המרוץ הבינוני אורכו 235 ק”מ והגובה המצטבר בו: 2610 מ’, והקצר:  155ק”מ על 1760מ’ מצטברים. בקיצור – גראן פונדו וסנצ’ורי? זה למתחילים במרוץ הזה. ברור לכולם שאנשי המשלחת הישראלית כנראה יבחרו בגרסת הגראן פונדו הרגועה יותר של 156 ק״מ. אם אתם מסוגלים ליותר, כבוד.

  להצטרפות למשלחת, מלאו פרטים ויחזרו אליכם: 

   יצירת קשר לרכישה

   אני מעונין ורציני, אנא צרו עמי קשר לרכישה

   איסטריה יפהפיה לרכיבת כביש

   אחד ממארגני המרוץ הוא ולדימיר מיקולוביץ (Vladimir Miholjević) – רוכב עבר מקצועי קרואטי, ואחד משלושה הקרואטים היחידים שסיימו את הטור דה פראנס. הוא מארגן את תחרות הכביש Cro-tour וכשנפגשתי איתו הוא היה גם דירקטור ספורטיבי בבחריין. רכבנו איתו בגבעות היפות של איסטריה. הוא מספר על המקום: “זה מקום יפה עם טבע רב מסביב, ויש פה את התשתית של המלונות של Valamar – וכבישים מצוינים. באיסטריה יש אוכלוסיה שמשקיעה אהבה רבה בהפקת המוצרים מהחלקאות ומהים, ומארחת בצורה חמה ומזמינת פנים.

   אופני כביש

   לינה במלון מפנק

   רמת האירוח במקום גבוהה מאוד. היינו שם כבר כמה פאנליסטים והתרשמנו מאיכות המלון, ארוחות עשירות וטעימות עם השפעה איטלקית חזקה. העיר העתיקה של פוריץ על חצי האי פשוט יפהפיה:

   פורץ׳ - העיר ממנה יוצא המרוץ

   העיר העתיקה של פורץ׳

   Valamar – רשת המלונות המארחים פה לקחו את האופניים כמותג ויש להם לא פחות מ-10 מלונות אופניים ב 5 מיקומים לאורך החוף הקרואטי. יש להם מרכז ופארק לאופניים והם מתכננים להקים עוד פרויקט כזה, כך שאופניים זה כיוון אסטרטגי מבחינתם. הם גם עובדים במקביל על תכנון ויצירת מסלולי אופניים וסינגלים, מארחים קבוצות מקצועניות לקבוצות אימונים, והם משקיעים בתחום. המטרה היא להביא את Istria לרמה של מיורקה כיעד אופניים לאירופאים.

   רמון גנץ עובד עם הרשת המצוינת הזו באופן קבוע וכבר התארחנו בה גם בטיול שטח שהוא ארגן וגם בטיול כביש. השנה יתכן שנגיע גם אנחנו למשלחת הזו לאירוע המיוחד הזה. הנה הסרט של יוג’ין מהכתבה על ביקור הכביש שלו

   מירוצי 150/300 ק”מ – השראה מהשבדים

   התחרות שהחלה את הטרנד של 300+ היא תחרות שבדית סביב אגם גדול, בשם Vätternrundan (ווטרנרונדן). היא מתגאה בהיותה אירוע האופניים העממי הגדול בעולם. האירוע הושק ב 1966 והיום מגיעים אליו מעל ל 20,000 רוכבים. אם תרצו- הקפת הכנרת של השבדים, רק ששם המטרה היא לסגור הקפה שלמה ומרחק ענק.

   כמובן שיש במרוצים האלה גם מקצה חצי של 150 ק”מ. באיסטריה זה המסלול וצוברים בו 2200 מ’ ורטיקליים שזה כבר בטווח האימון הסביר של הרבה רוכבי סוף שבוע ישראליים:

   עוד מצטרף לגל המרוצים הזה, שהיווה השראה למארגני Istria300 הוא ה Majorka312. המרוץ הזה הוא אחד הקשים שיש מאחר וצוברים בו מעל 5000 מטרים ורטיקליים. הוא אירוע הדגל של האי שהפך להיות מכה לאימוני החורף של האירופאים. 

   להצטרפות למשלחת, מלאו פרטים ויחזרו אליכם: 

    יצירת קשר לרכישה

    אני מעונין ורציני, אנא צרו עמי קשר לרכישה