לקוחות KTM אופנועים ואופניים תחזיקו חזק! במסגרת שיתוף פעולה כתום למהדרין ועל מנת לייצר ללקוחותינו ערך מוסף לאחר הרכישה אנו שמחים לבשר לכם שהאופנוע שרכשתם והאופניים שרכשתם שווים לך כסף בהנחה משמעותית מאוד בשני העולמות גם בתחום האופניים וגם בתחום הדו גלגלי הממונע. 

איך זה עובד?

יש לכם אופנוע KTM ? כנסו לאחת מחנויות המשווקים המורשים על פי הרשימה המצ”ב הצג את הרישיון ואתם זכאים ל20% הנחה לאופניים לא חשמליים ו10% הנחה לאופניים חשמליים מהמותג KTM. 

יש לך אופניים KTM וחשקה נפשך באופנוע שטח או כביש KTM? כנס.י לאחת מסוכנויות המכירה של KTM אופנועים עם האופניים שברשותך וקיבלת הנחה משמעותית ברכישת אופנוע כתום כתום.

רשימת ההנחות בפרסום ובסוכנויות!

לרשימת מפיצי אופני KTM 

KTM

תקנון:

תקנון מבצע “יש לי KTM” (אופניים): זכאים להשתתף במבצע בעלי אופנוע* מסוג KTM בלבד, כפוף להצגת רישיון רכב בתוקף, בו שם הבעלים של האופנוע יהיה שמו/ה של המשתתף/ת במבצע ורוכש אופניים בהתאם לתנאי המבצע. תקופת המבצע: עד יום  1.2.2024 או עד גמר המלאי, לפי המוקדם ביניהם.

אדם הזכאי להשתתף במבצע, זכאי לרכוש משלל דגמי אופני KTM בחנויות המשווקים המורשים, שכלולים ברשימת המפיצים המפיצים במבצע, באתר www.ktm-bikes.co.il 

המבצע כולל הנחה של:20 הנחה ממחיר מחירון המופיע באתר הבית לאופניים לא חשמליים מדגמי 2022 /2023, 10% הנחה ממחיר מחירון המופיע באתר לאופניים חשמליים מדגמי 2022/2023

בכפוף לתנאים הבאים:

  • תקף ברכישת אופניים חדשים בלבד בכפוף למלאי קיים כולל דגם ומידה וללא הזמנות עתידיות!
  • תקף לעסקאות רכישת אופניים ללא עסקאות טרייד אין!
  • החברה רשאית לסיים את המבצע ואת ההטבה בכל עת ע”פ שיקולה הבלעדי.
  • אין כפל מבצעים.
  • בשל מגבלת מלאי, החברה ו/או מי מהמפיצים המשתתפים במבצע, רשאים להגביל את כמות המכירה של אופניים לאדם.

ט.ל.ח

עד גמר המלאי